Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Kategorie:

Vyhledávání:

Ohlédnutí za RS

10.10. 2016 Autor Lord Komentáře Komentáře (0) Kategorie Rada starších Hodnocení 0.00
Komentář bývalého Radního na adresu našeho soudního orgánu. Co by měla podle mě změnit RS na svém přístupu. Kdo nebo co v ní je špatně a jak některé věci (ne)fungují? Dočtete se v článku Celý článek

O volbách a nejenom o nich

6.5. 2007 Autor ArA_666 Komentáře Komentáře (67) Kategorie Rada starších Hodnocení 0.00

Hráč ArA_666 sepsal pojednání o volbách do RS, které má být námětem k zamyšlení pro nás všechny.

Celý článek

Přenechávání zemí, bod č. 12 v kodexu

18.2. 2007 Autor Dave Lister Komentáře Komentáře (63) Kategorie Rada starších Hodnocení 0.00

Rád bych rozpoutal diskuzi na téma přenechávání zemí. V Radě jsme řešili již několik případů ohledně přenechávání. V jednom případě šlo o látání magických děr, v jiném šlo o posílení mága v rámci aliance, protože měl málo zemí. Teoreticky se ale tento bod vztahuje i na případ, kdy někdo odchází z ligy (např. odjíždí někam na prázdniny) a rozhodne se přenechat vybavené země svému sousedovi. Osobně mi to bylo nabídnuto již několikrát a nikdy jsem to neodmítl, naštěstí mě za to doposud nikdo nezažaloval :) Původně byl bod č. 12 zaměřený hlavně na nejtěžší případy, tj. cílené vykrmování mága nebo přenechávání za úplatu kredity. Ovšem v RS stejně nejsme jednotní v tom, jestli trestat i jiné případy přenechávání.

Celý článek

Doporučení k akčním ligám

2.2. 2007 Autor Celegorn Komentáře Komentáře (53) Kategorie Rada starších Hodnocení 0.00
Ahoj, rád bych vás touto cestou trošku zatáhl prostřednictvím malé diskuze do několika palčivých problémů se kterými se v Radě často setkáváme. Zde je problém, který nám dodává momentálně víc jak polovinu všech případů v DE.

Když před nějakým časem LP spustil akční ligy bylo jasné, že to bude malá revoluce v našem herním světě. Předpokládal jsem, že se principy hry v akčních ligách nějak zpětně projeví i na „trestné“ činnosti hráčů v těchto ligách. Moje tušení bylo však dalece překonáno zelenou a hlavně košatou realitou praxe. Sedm akčních lig proti 89 klasickým ligám vyprodukovalo 50% všech případů a sporů, které jsem musel v poslední době řešit. A velkou část sporů, které jsme v poslední době řešili na Radě. Celý článek

Nevhodné nicky v Dark Elfovi

2.2. 2007 Autor Dave Lister Komentáře Komentáře (114) Kategorie Rada starších Hodnocení 2.00

Na podnět několika lidí řešíme, zda by ze hry měly být smazány nevhodné nicky. Týká se to historických postav vnímaných negativně, a dále nicků vulgárních, nebo rasistických. Vznikl dlouhý seznam vytypovaných nicků, nad kterým teď budeme debatovat. Jednoznačný názor k tomu ještě nemám, na jednu stranu si myslím, že sprosté a vulgární nicky nejsou pro hru žádným přínosem a nicky rasistické jsou mi odporné, na druhou stranu takové nicky budou vznikat neustále a je to i pracná záležitost promazávat databázi, když se chce někdo jmenovat Blbeček z Blbečkova, tak proč mu to nedopřát... Když ale takového hráče ve hře potkám, nic dobrého od něj ani nečekám a nesnažím se o nějaký kontakt, můj meč si s takovým hráčem bude rozumět líp :) Co si o tom myslíte vy? Myslíte si že stojí za to mazat takové nicky? Svoje postřehy pište do komentářů, můžete také hlasovat v anketě. UPDATE: anketa uzavřena, většina byla pro mazání nevhodných nicků.

Celý článek

Paladinkova alternativa ke kodexu hráče DE

Paladinek vypracoval alternativní návrh ke stávajícímu kodexu. Celá věc mě přivedla k tomu, že sem si přečetl jak původní, tak Paladinkův kodex. Celkově můj názor vyznívá v neprospěch Paladinkova návrhu. Jestli vás zajímá proč, přečtěte si celý článek.

Celý článek