Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Rozhovor s elfím zaklínačem Renem

9.7. 2006 Autor XenofoN Komentáře Komentáře (1) Kategorie Rozhovory Hodnocení 0.00 Přečteno x1856
Akční rozhovor s tímto moravským borcem...

Prší. Kapky deště bubnují na střechu velitelského stanu. Stojím v jeho předsíňce, koukám na rozbahněné pole, kde se před chvílí dobojovalo a nechápu. Všechno je moc rychlé. Vojáci jsou unavení. Kousek opodál stojí nově rekrutovaní hobití obyvatelé, držící meč podobně, jako jejich oblíbené kuřecí stehýnko. Ti toho také moc nezmůžou, pomyslím si. Bojeschopnost mužstva je tak malá…
Najednou vidím na obzoru přijíždět dvě vznešené postavy na bílých koních. Opět nechápu, jak to mohli stihnout. Vždyť jsem před chvílí posílal posly… „Eh, pane, nečekal jsem Vás tak brzy,“ vykoktal jsem. „Pokrok nezastavíš, všechno je teď jinak, příteli. Říká se, že prý samotný LP změnil běh světa. Dark Elf se bojí, celá zem je jako na trní. Nikdo neví, co bude,“ pronesl přátelským hlasem elfí zaklínač Reno „Dobrá pane, mohu Vás tedy chvilinku zdržet, sepišme pár řádků o těchto zlých dobách...“ „Ale samozřejmě,“ odvětil Reno, když mizel v útrobách stanu.

XenofoN: Ahoj, tak nám pověz něco o sobě, odkaď jsi, kolik ti je let apod., však to znáš :-)
Reno: No takže je mi 20 let, bydlim na severni moravě, bližší místo určení je  malá vesnice mezi ostravou a opavou... ( meno neni duležity ještě by mě někdo seslal uragany nebo podobnou zlou magii ) ;)) Letos o prázdninách budu slavit moje 3. DE narozeniny.

XenofoN: Jaké rasy máš nejradši a proč?
Reno: No začinal sem s Elfy hral sem za ně asi 1,5 roku během meho působení v alianci Hrob  Dark elfa (timto zdravim přeživší členy) Elfici mě sedli dobra, magie slušny utok a dycky mě to k nim táhlo. Pak sem přešel na mágy  zistil sem že v mnoha ohledech sou lepší a ali vic pomůžu s nimi... Ještě  zahraju barbary a skuruty, ale jen rekreačně takže vyhradně magie..

XenofoN: Tím se dostáváme k akční lize. Tam jsi také za elfy. Jak se ti s nimi hraje? Myslíš, že jsou výhodnější než vícekolové rasy?
Reno: No tam sem puvodně nechtěl moc jit, ale nakonec zvědavost převládla :) Tady se mi s nima hraje  moc dobře, měl sem ze začatku smulu na zemky a byl sem docela bloklej, ale nakonec se štěstěna obratila v muj prospěch a nemužu si stěžovat ... Vicekolovky tady myslim strací jejich výhody (kola, army) naopak enti tady docela jedou co sem tak koukal...nevim, těžko soudit po prvnim dnu, ale asi je to moje prvni a posledni liga. Je to moc velka zabiračka na čas =)

XenofoN: Co diplomacie? Užíváte si spíš hru nebo se snažíte uzavřít míry a dofarmit se k vítězství? Koukal jsem, že v tvojí alianci Tryskáč, kam jsi všechny zval, proběhly nějaké čachry.
Reno: No  nějaky lokálky u mě sou, míry tady myslim žadny ani moc nebudou jako myslim alianční. Farma to moc neni je to dobra řežba. K ali, no ja puvodně myslel že se udži ale nakonec  sme někeři přišli do DC s šefem se známe takže se to tak nějak udělalo...Ono je třeba aby  byli v ali lidi co to fakt tahaj pořad, pač jakmile hodku ztratiš tak už to muže byt uplně jinak...

XenofoN: Takže u toho sedíš od jedenácti? Je to asi hodně návykové, že? :-)
Reno: No furt ne, stih sem vymalovat hajzl a dělam u toho na PC, ale zaply to mam od 11 to jo ;), návykovy to určo je hlavně tim že je to něco nového a fakt doporučuju vyzkoušet. Ale myslim že  jednou dvakrat a stači, je to o život a organizace  u toho je dost složita, magie atd...

XenofoN: Jak vidíš vaše šance na výhru? Kdy myslíš, že bude liga zavřená? :-)
Reno: No šance to je pořad těžko řict sme na tom dobře to jo, ale muže se  ještě spousta věci pokazit :P zavíraní to je těžko řict, ale  zejtra určo ne myslim =))

XenofoN: Takže tvoje celkové dojmy z akčních lig? :-)
Reno: Je to dobra zkušenost a hlavně sranda. Na druhou stranu spousta věci se ale ještě musi vychytat (zrovna ted sem objevil dobrej bug ) ale myslim že to má budoucnost ...

XenofoN: Nějaký vzkaz na závěr? :-)
Reno: Jo dřív než k tomu sednete vybavte se jidlem pitim a myslim že i nějaký ten lavor pod stul se bude hodit, da se u toho přitvrdnout ;)))

XenofoN: Díky za rozhovor a hodně štěstí.
Reno: Jojo, tobě taky :)


Když jsme po chvíli vylezli ze stanu, nestačil jsem se divit. Na pole pražilo slunce a obloha byla bez mráčku. „Už musím jít. Mám spoustu povinností. Hodně štěstí,“ řekl Reno právě ve chvíli, kdy se s pomocí sluhy dostával na koně. Než jsem stačil otevřít ústa v odpověď či zvednout ruku v nějaké gesto, již mizel za horizontem. Ještě jedna věc je velice zvláštní – hobiti, kteří tu byli ještě před pár minutami a zotavovali se z bitvy, jsou pryč. Nezbylo nic, jen přeoraná a zablácená půda. Vtom se přiřítil generál Necroslave: „Pane, naše vojska utrpěla obrovské ztráty u Osady katů. Potřebujeme vás tam,“ „Jo, jasně, samozřejmě… jdeme,“
A tak jsme se vydali na cestu do Osady katů, o které jsem si vždycky myslel, že by měla trvat minimálně 2 dny. Jaké to tedy bylo překvapení, když jsme tam po hodině jízdy dorazili. „Tak tohle je na mě moc. Jdu si lehnout,“
Když jsem se probudil, bylo vojsko opět plně připraveno k boji a čekalo na mé rozkazy. „Tak do práce, holoto!“ zakřičel jsem na celou Osadu v domění, že to byl jen sen, a že jsem se z něj vyspal. Omyl.

Hodnocení článku: Hodnocení 0.00, Hodnotilo 0 uživatelů