Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Haííí.. to roschofór s toprá Soněšká

9.8. 2006 Autor Kaiser Sauzée Komentáře Komentáře (29) Kategorie Rozhovory Hodnocení 0.00 Přečteno x2320
Haííí. felká nedostaték, še satím neproběchl šátná roschofor s našá toprá krásná Soněšká.. tadýs tedy náprafa..

Kaiser: Haííí.. aby my sašli s naprostá grůnt.. asíjs skrajé nutné smínit, odkdy a jak se toprá Soněška dostát k Dárk élf.. kdo být její prfá felká kamarád.. její prfá srdešní alíans.. její prfá ušitél.. prfá felká sášitek a skušenost, která udělat fe sfětě, kde o úspěch a neúspěch roschodofát f rofná míra tfojná kletbá a prořísnutá dršká.. /samosřejmě i ta tfojé :-)/?    Fspomínat ty na nějaká fýjimešná památná fěk.. na felká fýkon sfůj, nebo někocho jinécho?   

Sonya: Vidím, že zvědavost je vlastnost, kterou jsi byl obdařen více než bohatě J Hned první otázka je vlastně 6 otázek, a všechny vyžadují dost obsahlé odpovědi.

Před mnoha a mnoha věky se Sonysska nudila u kamaráda v práci, čekala, až kamarád dodělá nějakou děsně nezajímavou věc a půjdeme konečně cvičit šerm, a z nudy projížděla internet… To byly poslední chvíle Sonyi, neposkvrněné hraním počítačových her. Stačilo spatřit na liště odkaz Darkelf, a zrodila se Sonya-hráč. Jako zvědavec zvědavá, s vrozenou slabostí pro fantasy, jsem se nemohla nepodívat J Stačili mi vysvětlit, že musím postavit sýpku a že stavět 0. den OMV není úplně dobrý nápad, ostatní rady jsem hrdě odmítla, přesvědčena o své skvělé logice a úžasně pružném myšlení, a uz jsem byla v tom. Šermovat se šlo až za hodinu. TE v Zemi TE (3C, pokud to někoho zajímá), jednohubka až do konce, narvaná armádou až po střechu J Klasika…Vůbec mi to nešlo, a když se mi jednou podařilo dobýt pět zemí, byla jsem na sebe děsně moc pyšná, ale někdo na alifóru napsal: „mam 250 magu plosne, jdeme zavirat“ (myslím, že mě před zavřením vykopli, ja jsem za celý věk nenapsala jediné slovo, a vůbec byla totálně mimo, pomalu jsem ani neuměla používat Poštu J ). Já jsem si zrovna říkala, že začnu stavět nějaké ty máky… No a tenkrát jsem se rozhodla zjistit, jak to ti ostatní dělají, že mají 30 zemí a všude VMV, když ja mám zemí 5 a zisky many asi tak 20/kolo. Tak to vlastně začalo.

Pak přišla první „srdeční ali“, první učitel (velitel, který mi vysvětlil např. to, že obranné bonusy se nenásobí, ale sčítají apod.), první velký kamarád z DE a první velká zkušenost. Všechno v jednom věku – věřili byste, že někdo může mít takové štěstí? Ireland (ten věk vznikl… Koho to zajímá, at se podívá na www.ireland.cz), velitel a kamarád Darcharoth a velká válka proti Rudovousovi (kdo si ho ještě vůbec pamatuje? L ), Blackpainovi, Feverovi a Naginatě. Bylo to krutý a neměli jsme šanci, ale myslím, že jsme si to tenkrát tak úplně neuvědomovali a o to to bylo lepší. Vzápětí další obrovská škola – 3J, Hrob DE a válka proti Lamám. Ten věk jsem se naučila magii.  A taky kecat na fórech J.

Další velký zážitek byl nějaký Švejk a jeho 91. regiment. Odtud rovnou k Riderům, ale to bylo jako vyhrát volnou vstupenku mezi olympské bohy. Připadala jsem si nepatřičně. Tam vzniklo další velké přátelství, a myslím, že ne jedno. Nemůžu tady jmenovat všechny (ale kdo by neznal Ridery), ale můžu jim všem vyjádřit svoji vděčnost a říct, že patří k těm nejúžasnějším lidem, které jsem v DE i v životě potkala. Elita po všech stránkách.

Vyjímečných věků a vyjímečných výkonů (mých i cizích) opravdu několik bylo (a ne jen s Ridery, spíš naopak. S Ridery je to vlastně docela nuda – logneš se a za chvíli máš zápis J J), to asi nemá cenu rozebírat podrobněji, i tak jsem toho nakecala víc než dost, a to jsme teprve u první otázky. J

Kaiser: Další oblikátní otáska být, která nemůše být fynechána.. f jaká liká.. s jaká rasá.. f jaká pošasí ty nejradši chrajéš.. být nějaká rasá, se která ty ještě fůpes nechrála, nebo která ti fůpes nesedí.. Kaiser si například nefspomínat, še by Soněšku kdy fiděl s trpošéma.. elfama.. dárkélfama.. nedejbošé entama.. :-)

Sonya: Liga: 3C (srdecni zalezitost, Irska domovska liga, navíc liga, kde jsem byla ta desive nabusena jednohubka), rasa: Skretice (zvlastni odruda skretu, lisici se lstivosti, bojovnosti, ukecanosti a taky tim, ze se obcas maskuji za Hobity), počasi: cim hur pro soupere, tim lip pro me J. V zasade hraju jen 4 rasy: Skretice, Hobity, Nekromanty a Magy. Z toho si clovek vybere něco do kazdeho počasí a do kazde ligy. Ucim se Skuruty. Nikdy jsem nehrala s Trpasliky a Elfy, jinak jsem aspon 1x zkusila vsechno… i Enty J Ale po 3 dnech jsem zjistila, ze 5 kol je pro Skretice maaaaaaaaalo.


Kaiser: my tachlé interfjů dělát u přílešitosti probíchajísí jednotká, kde ty být přítomná pod nickem Koreen?    Proš ty sfolila srofinka tachlé sfojá málo, aš naprosto nesnámá nick?   

Sonya: Ups, moje nicky jsou docela tezka věc… Třeba Sonya uz je zalozena potreti – jednou jsem si ji omylem smazala sama, podruhe se smazaly vsechny me nicky během rocni prestavky. Vratila jsem se teprve před 2 mesici a vsechny soucasne nicky jsou zalozene znovu. Koreen byla zalozena jako „zkusebni“ nick, za ucelem tajneho zkouseni ras apod., stejne jako Kira (ta puvodni). A stejne tak jsem byla okolnostmi donucena ji vzit do jednicky. Tenkrat vyhrat, a ted… Kdo vi? J Vlastne se mi ani jeden z tech nicku nikdy ani trochu nelibil JJ

Kaiser: f předfšerejší roschofór smínil toprá džetýl, še Nyrran fás jako felitel dřít s kůše.. mochla ty by jecho slofá potfrtit.. nebo fyfrátit.. a mochla ty při tá přílešitost fspomenout na nějaká sfojá fýsnašná felitel.. která tě skrsé sfojá roschléd a stratekiská fácha dokásala doslofá pološit na lopatky?    :-)

Sonya: To byl od jetyla urcite vtip J. On sam je totiž asi tak 258x narocnejsi, tvrdsi a hrozivejsi velitel nez Nyrran.  Na lopatkach jsem vetsinou při uplne jinych prilezitostech, nez při hrani DE, ale asi bych tady zminila Usireze, velkeho manipulatora a tak trochu (vic) Macchiavelli, budiz mu DE-země lehka, - obrovska osobnost a další velky kamarad z DE. Sklanim se před jeho schopnosti zmast a zmanipulovat celou ligu tak, ze clovek za chvili sam nevi, na ci strane vlastne je. Stacil mi jeden vek, abych zjistila, ze s nim hrat proste nemuzu, zacinalo mi kapat na karbid z toho, jaxem se snazila pochopit, co se vlastne deje JJ. 

Kaiser: ty se šasto a ráda sapojujéš do debát na fšech mošná forum f DE.. so ty myslét na fýchrada chráše Amelina, še na likofá jedná být felká nudá?    :-)

Sonya: Kdo se nebavi s nami, je sam a nasrany jak zachodove prkynko v Ulanbátáru. Preju mu klid v srdci a slunce v dusi, amen.  J  
Kaiser: Tak my probrali aktuální informás a fěsi, která soufisét s jednišká, fe která my se srofinká chonit sa sláfa a úspěch a nynškons my se mochli frátit přímo konkrétně k tfojá osobá..asíjs my se schodnout, še do široká pofědomí dárkélfí komunytá ty fstoupila, soby chrabrá šlénka alíans, která být stejně chrdá jako sém, jejíš méno ona nesé.. Ajrlénd (pro nedoftipný.. Ireland) .. jak fy k sobě přišli.. řekni nám něso o sfojá chlapés… můšete fy bes sebe ještě být?   

Sonya: Tak ja porad mluvim o sve osobe, a ted mi reknes, ze to mělo byt o první lize :-D Tos me nemohl varovat driv? Ireland je nejvyjimecnejsi aliance, kterou jsem v DE potkala. Resp., která se dala do kupy ne tak uplne bez me ucasti (smajlik se svatozari). Lidi, které se potkali nekde v sirosirem virtualnim prostoru, a diky tomu mají (snad, doufam) pocit, ze byt v tom virtualu ma ted o něco vetsi smysl. Nedelam rozdily mezi tim, zda se s nekym seznamim v realu nebo ve virtualu, a kluci (mi kluci J) jsou proste skveli a bajecni. Pravidelne aliancni srazy, kdy vyrazime nekam daleko do prostoru (toho realneho), jsou balzamem pro dusi, potesenim pro oko a nocni murou pro jatra, co Ti mam povidat? (smajlik se svatozari). Ale nase alisrazy a vubec cela ali je moc obsahle tema na tento rozhovor, radsi zamknu pusu na zamek, protože o Irelandu bych mohla basnit ještě několik stranek J.

Kaiser: Mimo sfojá mateřská Ajrlénd, ty absolfofála řadu jiných ankašmá… chodně técho ty otechrála i s Riderská partá.. se která ty tokonsé dosáchla na fítěsfí f jednotká … podle šecho ty roschoduješ.. kdyš ty dostát nabídku fstupů do nějaká ali.. být nějaká alíans i s minulosti DE, fe která ty by odmítla šlensfí s prinsipů.. (řekni, še Waaagh.. :-D)?   

Sonya: Aaa, uz jsme u tech temnejsich stranek z me minulosti, ze? ;-) We Waaghu jsem skutecne hrala, par weku, w jednicce. Uz bych k nim nesla. Ale Waagh je mrtwy, a o mrtwych jen dobře, takze zadnych pikantnich historek a emocionalnich wylewu se ode me nedockas. Nechme mu jeho areol slawy, které si tak pracne a tak dlouho wytwarel a nebawme se o tom, co z toho respektu, který před nim měli jini, bylo zaslouzene, a co ne. Kdo Waagh znal, wi svoje, kdo ne…ty to asi wedet ani nepotrebuji, ne? J
Jinak jsem dost pristupna nabidkam na ucast v nejake ali (ne stále), jsem ale limitovana casem – mam dost narocne zamestnani, a nejak me proad nechteji platit za hrani DE L J

Kaiser:  My chlapsí so s tebou chodíme, jsme si fšimli, še ty dlouchá dobá fůpes nechrát.. dokonsé tobě smasány fšechny nicky.. proš to jasně tfojá sálešitost.. do técho nikomu nis není.. nisméně.. sajímafá fěs.. proš ty se frátila.. a f jaká staf ty DE po sfojá náfrat najít?   

Sonya: Prece kvuli vam a k vam jsem se vratila, chlapci moji :-P :-*.

Ale prozradim, ze kdyby někdo za to chtel nekoho ztrestat, at ztresta Iry, kteří me na poslednim alisrazu opili (iskou whiskey), privazali (provazy made in Ireland) k pocitaci, dali nick (jednoho z Iru) a donuti hrat (v Irelandu) :-D Jsem jim za to vdecna J.

Stav DE po navratu…tot těšká fěs. Hodne věci je lepsich (hraci prostredi, zmeny, které LP konecne zavedl, jako napr. zmeny v hromanych nakupech, a kvuli kterym jsme do nej huceli uz kdysi moc a moc davno moc a moc dlouho a moc a moc bezvysledne. Diky, Zdenku! :-* Nektere věci jsou jiné (hrdinove napr. se zavedly tesne pote, co jsem DE opustila, specialni stavby dlouho pote, ani jsem o nich nevedela). A vetsina věci je stejnych – nastesti i bohuzel. Ale ja uz se pocitam tak trochu mezi pametniky, co si pamatuji napr. dvouhodinovy prepocet a uplne starou grafiku, kde vsechny rasy měli stejne nakreslene stavby (i když napr. na Monka, Zeliho aj. nemam, ti si pamatuji ještě mapu o 4 „ctvercich“, nebo kolik tech oblasti vlastne uplne na zacatku bylo). Pro informaci: první změna, kterou si pamatuju, je zavedeni Uraganu (snad me ma starecska pamet neklame).

Kaiser: … sa tá dobá, so my Dárk élf oba chrajém on prošél mnocha směnami.. Kaiser šastó aníjs nestíchat sledofát fýfoj… některé fěsi on mít sašité fěky a fěky chraní.. a pak nynškons.. on aby se ušíl nofá fěs.. jak se toprá Soněška dokásala přispůsobit chrdinům.. dekům sa semě.. nofá drafá generasé chrášů, která do DE přijít, aj další směná?   

Sonya: Na to uz jsem, myslim, skoro odpovedela vyse. O DE projevil zajem jeden muj kamarad (myslim, ze bude vazne dobry, uci se bleskurychle a princip DE pochopil na první vysvetleni). No kazdopadne když jsem mu vysvetlovala zaklady DE, zjistila jsem, ze vlastne je vsechno při starym. Jedina opravdu velka novinka z hlediska hry jako takove jsou hrdinove – dost meni rozjezd. No a pak ještě specialni stavby, ale o tech uplny zacatecnik, který se snazi pochopit, jak utocit, a kde se berou obyvatele, vubec nepotrebuje vedet. Zbytek je porad stejny J. Informaci je hodne, ale jaxe rodi obyvatele a kde se bere zlato – to se nemeni. Zkratka se vic meni hraci prostredi, nez hra samotna. (akcni ligy nepocitam, to je vlastne uplne jina hra, postavena na stejnem principu jako „klasicke“ DE)   

Kaiser: Jaká ty máš ráda spoluchráše… so ti fychofuje na cherní projéf, kdyš ty s někým f holportu.. so naopák tě dofedé přifést k nepříšetnóst a so ty nesneséš..?   

Sonya: Jednoducha odpoved: takovi, kteří dokazou byt cleny tymu. To je v DE (kupodivu) vcelku vzacna vlastnost. Vetsina lidi hraje a la „jsme spolu, ale každý sam za sebe“. Mam dojem, ze tymovou hru trochu pokazily DEKy za země, obzvlast v rasovkach je to dost spatne postavene, co se rozdeleni DEKu tyce. Je to o tymove hre, pritom se ale odmena prideluje za počet zemi hrace, tzn. za to, jake mel stesti na nalogovani na zacatku + kolik toho dokazal dobyt. Kdo mu kouzlil napr. z 5 zemi, udelal ve skutecnosti (často) vic, ale nemá skoro nic. Nechapu duvod tak nelogickeho systemu odmenovani.

K nepricetnosti me dokaze privest: hadky na forech, srani se cele ligy (prip. celeho DE) do sporu dvou hracu / alianci, debilni kecy, hloupe poznamky, osobní vypady, porusovani smluv, kouzleni z magickych jednohubek (mam cerstvy zazitek), blokovani nicku, logovani se do ligy (ted uz v nevikendovce) 1. a 2. den… Je toho dost. Na druhou stranu me vubec nerozhaze vyuzivani moznosti, které DE nabizi (jako napr. preposilavani maku Makovi apod.). DE poskytuje zakladni pravidla, a jak je kdo dokaze vyuzit ve svůj prospech, je jeho věc, takze ja si lidi, kteří podobne věci „vymysli“, velmi vazim. 

Kaiser: S předchosí otáska soufisét ta další .. fspomínáš ty jmenofitě na nějaká spoluchráš, která ti fylošeně sedět.. se která ty si dysinky ráda sachrajéš (a proš).. fspomínat ty i na ty, kteří huš smiseli f propadlišti dějín a Dárk élf o ně chudší.. na truchá straná.. mochla ty by smínit sfojá soukromá „bleklíst“ .. na kocho by my měli dát fe flastní sájem posór?   

Sonya: Takovych je sposuta, a hodne jsem jich uz jmenovala J. A protože mam rada zlobive kluky, co mají vlastni hlavu a umi se bavit, prirostli mi k srdci vesmes ty, které jini nemaji z nejakeho duvodu radi: Mr. Hruza, Usirez napr. První se obcas z propadliste vynori, druhy zmizel nenavratne. Taky solitery jakym byl Wori (rovnez in memoriam…). Nekteri mi jsou sympaticti tak nejak vnitrne, i když se moc nezname – jetyl, Stierlitz napr. Dlouho jsem nemohla vystat ty, co berou DE az prilis vazne (napr. nektere cleny Rady Starsich, kteri to jednu dobu opravdu prehaneli s temi svymi kodexy, ctnostmi, nectnostmi, a behanim k LP s zadostmi o zmeny v systemu kvuli kazde kravine. Aby se moc nezlobili: vetsinu z nich znam a v realu vychazime, myslim, dost dobře. Mam je vsechny docela rada, jen na muj vkus berou DE moc vazne. Ale to uz jsem psala v době sporů o typech alianci). Ted uz si ale z takovych delam spis legraci (v dobrym) – nejlepsi je, když vubec nechapu, ze to je legrace. Netyka se to ale ZDALEKA jen clenu RS, pochopitelne.).

Na soukromy blacklist par lidi patri, ale proto je soukromy, ze ho nezverejnim :-P (a par z nich uz taky preplavalo reku zapomneni)    

Kaiser: Satímso Kaiser mos srasů plejerů DE ke sfojá škodá neabsolfofál… toprá Soněšká být prafidelná chost, třebás i kdyš f tá dobá srofinká fůpes nechrála Dárk élfa.. asíjs sbytešná otáska.. ale so tě táchne do temných chospodských sákoutí, kde se dárkelfí obsofání pofětšinou konají?   

Sonya: Libi se mi byt obdivovana, obletovana a zadana, a hlavne si clovek (hobit, elf, nekromant nebo jina rasa, dle vlastniho vyberu) nepripada jako totalni cvok, když mluvi o soudnych dnech, zabijeni sousedu, sini slavy a smrticich demonech :-D. Když o tom zacnu mluvit napr. v tramvaji, spolucestujici volaji Dr. Chocholouska :-D 

Jen Kaisera porad ne a ne presvedcit, aby se obcas zastavil, vis jak neblahe nasledky ma Tve nechozeni na srazy? Nekteri nejmenovani hraci nas povazuji za jednu (asi dost schizofrenni) osobu. Ještě ze mame dukaz naší samostatne existence, není-liz pravda? ;-) /zajemci o dukaz necht se hlasi pisemne do Posty/

Kaiser: Kdyš my se otřeli o přímá reálná kontákt chrášů DE .. která být nejfětší fešák?    - jasná fěs, še Kaiser :-) – já spíš myslét, ta truchá nejfětší…?    Toušíla ty by eště posnát někocho osobně, kdo satím tobě uniká a ty cho snát eném skrsé optiská kabél .. třebás, esli on nebo ona přešíst, obměkné a s toprá Soněška fyrasí na randé?    Šotká Kaiser nepošítat.. :-D

 

Sonya: :-) Jsem jen prosta zena od sporaku, takze mi staci malo. Urcite ma jistou sanci ten, kdo prijede v oranzovem Lamborgini (coz je ma cerstva vasen a zivotni sen pro tento rok :-D). Rovnez prijimam pozvanky k vyletu na tropicke ostrovy a pozvanky vyryte na vicky krabicek s briliantovymi prsteny :-D  

Kaiser: Kaiser při tfojá spofídání nemochl pominout aníjs ta fěs, še marná sláfa… ty nebýt chlapešék.. ale cholšišká.. nemít párek.. ale tá truchá fěs .. fšisi asíjs fíme, še cholšišék f DE mos nebýt.. proš ty myslét, še to tak být.. (cholšišky se asíjs spíš sajímat o diskošky a fintění, neš o přepošty.. ni?   ) .. panujé mesi tá chrstká našich dámiček přátelská fstách, nebo naopak o to fětší řefnifost.. Kaiser matně si fspomínat na alíans Dámská jísda.. ty byla šlenkou?   … a jak ty se dífat na to, še s fáma pokud si dobře fspomínám, chrál i felká chláp Mablung?    :-)

Sonya: Kazda holcicka chce byt vzacna a obdivovana, a zrovna v DE, plnem drsnych muzu, to jde docela dobre ;-). A malo jich tam je prave proto, ze mají radeji diskosky a finteni JJ. Ne, vazne…ja nevim. Zeptej se kazde z nich sam – jsem si jista, ze kazda rekne něco jineho. Ja se bavim jen s malem z nich – protože se mijime, ne kvuli revnivosti.

V Damske jizde jsem hrala (jednou), a to, ze tam byl i sam velky padisach Mablung, jsem ani nevedela :-D A je pravda, ze holcicek tam bylo min nez chlapecku :-D  

Kaiser: Kašdý chto alespoň trochá sledofát mesilikofá forum si musél fšimnout, še ty nepříliš nakloněná politika, kterou prosasofát Krusajspísek a Rada Strašesích a jejich Kodéks.. mochla ty fe strušnosti schrnout, jaká tfojé fýchrada a sárofeň.. nemáš ty f úmyslu nějak se sapojit do stáfajísí establišmént – Kaiser narášet chlafně na afisofaná folby do Rady Strašesích, která má proběchnout na podsím?    Mít ty nějaká předstafá, so ty chtít prosasofát – folební prográm?   

Sonya: Muj mily Kaisere, tady to bude opravdu strucne: po znovuzrozeni Sonyi v DE se sla dotycna podivat na ten jejich slavny kodex a vsechny ty věci okolo, a pak napsala na meziligovem foru vazne a zavazne prohlaseni, ze vyhlasuje v DE nezavisle uzemi, kde neplati zadne kodexy-modexy, a jen a jen sonyscin zdravy rozum. Vic o svém vztahu k soucasne RS a jejich snaham jsem psala v (uz tady jednou zminenem) jakymsi otevrenem dopise Rade, zverejneme v souvislosti se zavedenim typu alianci na verejnych forech DE.

Pochopitelne pro ochranu nasich DE-obcanu a zachovani jejich blahobytu budu kandidovat ve volbach a jsem prem presvedcena, ze me Skretice z (pro tyto ucely vytvoreneho) 1.skretiho osvetoveho fondu, neziskove organizace, budou stat za mnou, a diky nasemu cestnemu jednani, zverejnovanim rocnich zprav a otevrenym pristupem k reseni tak dulezitych otazek, jakymi je napr. tolik diskutovane zamorovani zivotniho prostoru hnijicimi odpadky, dovazenymi k nam ze sousednich (mnohem spinavejsich a odpornejsich) virtualnich her, ovladnuti nasich Domů uzdravovani bohatou mafii vyrobcu lecebnych lektvaru a klesajici počet skolek pro mala neboha Skříťátka, urcite ziskaji pozitivni ohlas u obyvatelstva. Vyhrajeme! Ukoncime vladu jedne strany! Myslime to uprimne! J J J  (konec politické vlozky)


Kaiser: Fyskoušelá ty huš šchafá nofinká f Dárk élf.. akšní liká.. a máš ty nějaká sfojá ídejá, kam by DE mělo směřofát.. respektýf přání.. nebo ty spokojená s tím, so být? 

Sonya: Nevyzkousela. Jaxi nemam cas – v realu pracuju na smeny a je tezke urvat tech několik hodin denne ve stejnou dobu. Navíc mam docela bohaty soukromy život (smajlik se svatozari). Urcite pujdu do akcnich lig aspon „na kukandu“, hodne me zajimaji. 

V tuto chvili jsem s vyvojem DE spokojena. Samozrejme mam hromady skvelych napadu, ale zrovna ted me jaxi zadny nenapada J. Zeptej se me na nejakem srazu po 3. pivu ;-) To budu srset napady na jakekoli tema ;-)    

Kaiser: Jak tloucho ty myslét, še ty eště f DE být?    Jak nám stárne stará paprika Dárk élf, stárnou nám i fšisí kolém.. spoustá našich kamarád.. ošenilas, fdalas.. děská přifedlá na sfět.. f sásadě selou nofou generasi chrášů .. ty myslét, še nějaká síla, která mochla rosloušit tebé a kašdodenní předpůlnošní útěk k síti fe fidiná další přepošét?   

Sonya: Myslim (a doufam) ze dlouho. Chapu virtual jako další prostor pro seberealizaci, navíc z vlastní zkusenosti mohu rict, ze DE pomohlo vybrousit i nektere me povahove vlastnosti (minimalne strategicke mysleni, umeni komunikovat a presvedcovat lidi pisemne – vis, jak mala část mezilidske komunikace spociva ve vlastnich recenych nebo napsanych slovech? Dohromady asi 20%. Asi tak 80% informaci se ziskava při vizualnim kontaktu (mimika, gesta apod. Pritom dnesni doba vyzaduje především pisemnou a telefonickou komunikaci.). Mozna to bude nekomu znit divne, ale dnes je schopnost orientovat se ve virtualnim prostoru je skoro stejne dulezita, jako orientace v realnem, a zkusenosti, ziskavane ve virtualnu, se daji uspesne vyuzit v relanem zivote. Ale to uz jsme se posunuli od perspektivy existence DE k dusledkum vymozenosti dnesni doby, coz je obsahle samostatne tema J. Vivat Darkelf, vivat Pletron! (trocha patolizalstvi obcas neuskodi, muhehe).

K druhé casti otazky mohu rict jen to, ze mlady slicny skret se smyslem pro humor (a v oranzovem Lamborgini, s letenkou na tropicky ostrov a s brilintovym prstenem me velikosti v kapse, pochopitelne J ) by mi rozhodne poskytl jinou nocni zabavu ;-) (ne ze bych nejak, ehm, citove stradala). A male roztomile skritatko by rozhodne zmenilo muj denní rezim. DE je jen hra, a život je život (přes vsechny predchozi reci o dulezitosti virtualni existence). Přes veskera narceni jistych nejmenovanych osubek neberu DE prilis vazne a velmi si cenim tech nekolika lidi z DE, kteri se stali mymi kamarady a zustali jimi i během meho pauzirovani. Mame si co rict i o vecech, které se netykaji prepoctu a utoku na neutralky.

Kaiser: Na sáfěr.. na naprosto sflášní přání tu pak být trochá mimosoutěšní otáska.. respektýf trojise soufisejících otáska… jaká prádlo ty nosít.. nemyslét ty, še mnochém lepší chodit bes něj.. třetí.. kdyby my tě na srasů pořádně opili.. udělala ty by striptýs?    :-)

Sonya: Desata hodina odbila? J Pokud ano, pak vez, ze: na podzim cerne, v lete bile, na jare ruzne a v zime hlavne teple a pohodlne, protože při lyzovani se tanga moc zarezavaji tam, kam nemaji :-P Bez je to nejlepsi napr. na plazi, kde kalhotky pod plavkami vypadaji az moc extravagantne. Při „svlikacim“ pokeru je zase lepsi mit vice kusu / vrstev spodniho pradla – není to moc napadne na první pohled a rozhodne je to (pro me) jistejsi, nejsem moc dobry karetni hrac J. Na srazu jste me uz opili, a to tak, ze dost, a na zadny striptyz si nevzpominam (smajlik se svatozari).Pamatuju si Zeliho, jak me vede k baru… pry na dalsiho panaka…??????? J J J

Hodnocení článku: Hodnocení 0.00, Hodnotilo 0 uživatelů