Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Haííí... tentokráte roschofór s toprá tforešek Draugluin

12.8. 2006 Autor Kaiser Sauzée Komentáře Komentáře (24) Kategorie Rozhovory Hodnocení 0.00 Přečteno x2533

Haííí.. na přání samotná Lord Pletrón my připrafili s toprá Draugluin roschofor o akšní liká pro tforešky, kteří eště tachlé šchafá nofinka f sfětě DE neskusili..


Kaiser: Haííí....Kaiser myslét, še toprá Draugluin netřebá nikomu blíšejs předstafofát.. ty být slofutná felitel alíans VALAR se která ty huš sesbíral řadá úspěchů.. konešně chlafní síl tachlé interfjů být předefším sesnámení so nejširší chrášská obés s akšní liká, takšé my chnetkons přistoupit k fěsi.. f šém tě uchfátilo chraní akšní liká.. bo ty jsi satím nefynechál f prfní akšní liká snad aníjs fěk.. je to tak?    :-)

Draugluin: Naštěstí ne :D. Hrát všechny věky od její spuštění až doposud, to je nadlidský úkol. Hrál jsem v akční lize 5 věků. Jednou jsem to zkusil a už nepřestal. Ještě že čas od času jedu někam na dovolenou nebo na kalbu tak u toho nesedím pořád:D. Ale po prázdninách na to už nebude čas vůbec…

Kaiser: Kaiser ke sfojá felká smůla nemít s šasofých důfodů mošnost si aníjs jedná stáfajísí akšní liká sachrát.. mochl ty by mu f kostká osřejmit.. f šem asíjs tak nejfětší rosdíl oproti chraní normální liká.. Kaiser prosit eném f souchrnu.. k jednotlifým spesifikám.. my se dostát dálejs?    ;-)

Draugluin: Největší rozdíl je dle mého názoru v rozjezdu jednotlivých ras. Mnoho hráčů, hrajících tuto ligu poprvé se zděsí, že třeba 1. den nejsou schopni poslat ani jeden útok za skuruty :D. A hobití specialisté tady velmi rychle ztratí jakékoliv iluze. Já jsem už pomalu nehrál za nic jiného než za ty mrňavý, tlusťoučký hobitky, ale po jednom věku v 1a jsem rychle oprašoval jiné rasy. Za hobity se tady prostě nedá hrát :D Pokud mají místo, tak dejme tomu, ale v případě že jsou donuceni k boji, jejich šance na přežití rychle klesá.

Kaiser: Mnocho chrášů asíjs děsí to, še by měli sedět u kompůjtr f kusé nějaká 2-3 chodiny, aby neprošfichli šátná přepošét.. je to oprafdu ták, nebo podmínky akšní liká umošňují třebá alespoň sem tám odskošit do šůrasí a kakasí komůrka.. nebo pro rochlík s máslo?    :-) Být felká problém.. dostat se kašdá den f uršenou chodinu k písí a pošadofaná dobá otechráfat?   

Draugluin: Nevím jak u ostatních, ale pro mě to mnohdy byl veliký problém. Ten čas u první akční ligy, alespoň pro mě, není právě ideální, je to čas kdy mladý muž, to jako já, obvykle vyráží do ulic velkoměsta :D Avšak jednou jsem neodolal a už mě to nepustilo. Maličko jsem pozměnil svůj program a vyrážel později :D Ale namazat rohlík nebo odejít na onu místnost jsem vždy stihl:D

Kaiser: So já tak pochytil.. felká fácha být f akšní liká kladená na tsf. „bojeschopnóst“ .. dálejs pak asíjs mnocho důlešitá rychlost nabíchání herních kol.. mochl ty nám fysfětlit f šém tachlé fěs spošífat a na so si dát posor..?   

Draugluin: Tak myslím, že každém,u kdo bude akční ligu hrát vůbec poprvé, přijde k duhu jedna základní věc a sice, že obrana neutrálky bez bonusů 0. den je 38 :D Důležité je také vědět, že probíhá přepočet také v 17:00 a že tento přepočet se nevyhodnocují útoky, ale pouze přibudou herní kola (mluvím pro ligu 1a, které se hraje od 17 do 21 hodin). Takže je dobré s odtahem počkat a poslat co nejsilnější útok. Šetření herních kol se tady neukázalo tak efektivní jako v normálních ligách. Co do rychlosti přibývání herních kol, mluvím teď opět pro ligu 1a, zde za 15 minut přibude polovina herních kol každé rasy – příklad: hraji za enty, což je v akčních ligách běžné – za 15 minut mi přibude 2,5 kola, za dalších 15 minut opět 2,5 – tzn. že k odtahu mám nejprve 2 kola a poté po dalším přepočtu celé 3 kola. Dále bojeschopnost (základní hodnota je 100%, když verbujete armádu, klesne a velice vám sníží útok)…avšak poté co LP zdvihl přibývání bojeschopnosti z 10% za přepočet na 20%, už se to dá a po hodince hry už si na to zvyknete a berete to jako samozřejmost. Když ještě byl 10% nárůst, muselo se o něco více taktizovat a přemýšlet nad útoky. Nyní je to také zapotřebí, avšak ne v takové míře.

Kaiser: S předchosí otáska soufisét i ta další… jaká rasá, případně rasy se ti jefí pro akšní liká jako nejfchodnější.. předefším s ochledém na přibýfání kolešék.. Kaiser si fšiml, še f akšní liká chrajé mnochá ént, soš f normální liká taky.. nisméně tam oni nebýt příliš úspěšnou rasou?    Jak mos sálešét při fýběru rasy na pošasí?   

Draugluin:Co jsem já hrál v akční lize, tak snad nikdy nebylo počasí příznivé, pokud peníze stouply jednou nad 100, tak to bylo moc:D jako nejlepší magickou rasu bych s čistým svědomím uvedl Temné elfy. Ve špatném počasí předvádějí vyjma entů snad nejrychlejší rozjezd. Zmínil jsi enty, je pravda že v akčních ligách je poslední dobou poněkud „přeentěno“, ale já myslím, že je to spíše způsobeno s tím, že lidé, kteří jdou do akční ligy poprvé, si spíše vezmou enty, než třeba skuruty, skřety, protože je to prostě jednodušší rasa a tolik se nenadělá s odtahem kol. Prostě jenom dobýváte. Myslím si, že pro lidi bez předem domluvené aliance (a velitelé aliancí :D) je to v 1a ideální rasa. Ale i zde zaostávají v magii, takže nejsou příliš úspěšní.

Kaiser: Jak se Kaiser došetl, makiská síla nebýt pro akšní liká aš tak důlešitá.. nisméně jasná fěs, še se i f akšní liká (Kaiser nepošítat akšní DM) dobýjí Sém Dárk élfa.. kterécho třebás nějak prokouslit.. jak těšká fěs tedy f akšní liká nachodit makiji f pošadofaná síla?   

Draugluin: Předně bych rád podotkl, kdo říká že magická síla není v akční lize důležitá, tuto ligu zřejmě ještě nehrál :D I zde platí, že kdo chce vyhrát tak bez magie se prostě neobejde. Osvědčuje se i v boji mezi hráči. Nahodit potřebnou SK (sílu kouzla) na prokouzlení země DE je zde o něco těžší než v normální lize, ale zde především vynikají schopnosti Temných elfů, kteří se, s menší podporou aliance, dokáží bez problémů vyrovnat mágům. Nevím jak v nově otevřené 2Aa, ale v 1a většinou nepřesáhne doba hraní jednoho věku 3 dny.

Kaiser: Pátnástiminutofá dobá na otechrání se Kaiserofi jefit jako doselá krátká.. sflášť f posdější fáse chry, kdy tforešsi huš můšou mít nějakých 20-30 semí.. to na odtachání doselá nárošná sálešitost.. nechrosí, še by se to nedalo stichnout?   

Draugluin: Tak to každopádně:D . Je to hrozně náročné, je potřeba rychlý internet, dobrá myš a zásobovači, kteří vás napojí, když už padáte hladem:D Já jsem měl problém vždy 1. den, tahat svého vládce a ještě velet alianci, zajišťovat smlouvy a vše potřebné, prostě nešlo. Později jsem už byl donucen vzít si méněkolové rasy, trpaslíky nebo enty, abych měl čas na velení.

Kaiser: S štfrtchodiná mesi přepošty soufisét i další otáska.. asíjs sálešet na kašdá tforešék, jak on rychlý f úsudku i počtářsky… nisméně sálešet tedýs f akšní liká spíš na tom, jak má kdo smáknuté fýpošty.. nebo spíš na instinkt a intuíse lofsé a sabijáka?    Dá se při tá rychlost fšechno pošítat… Kaiser nemlufit aníjs o tom, esli se dá stichnout pošítat soupéř.. ši soupeří?    :-)

Draugluin: Záleží zde hodně na zkušenostech a počtářském umu každého hráče. Jeden soupeř se spočítat dá, se dvěmi je to trochu horší, v případě že proti vám stojí 3 kvalitní hráči, jste pravděpodobně už duch:D

Kaiser: Jak huš Kaiser smínil.. tfojá rolé f akšní liká o to sajímafější, še ty být felitel alíans.. jak mos nárošná sálešitost být košírofání dalších sedm tforešků f tá fofr, která musét f akšní liká panofát.. nutná asíjs felká disciplína.. jak fy například komunikujete.. Kaiser chádat, še fyušífat asíjs fe felká míra ajsíkjů… ni?   

Draugluin: Samozřejmě ICQ, to je moje zlato:D bez něj bych asi těch 7 lidí nekočíroval, nic proti poště DE, ale přece jenom nestačí…:D Většinou není ani čas udělat magickou tabulku, ze začátku je menší chaos, potom se zorientuji, vykašlu se na vlastní odtah a začnu kouzla usměrňovat:D Ne, měl jsem to potěšení hrát s kvalitními hráči, kteří už věděli co a jak, nikdy nikdo neudělal žádnou větší botu a také díky tomu jsme vlastně pokaždé zvítězili. Ale bez komunikace mezi hráči se to opravdu neobejde.

Kaiser: S felením alíans soufisét i to, esli i f akšní liká funkujé diplomasijé.. esli být dochody o mírešék .. dochody o spoluprási.. jak to tam chodit s fypofídáním mírofá smloufá… protošé Kaiser si dost dobřé nedofedé předstafit, še fýpofědní lchůta by mochla být 24 chodin..?    :-))

Draugluin: No první věky se ve smlouvách opravdu objevovalo výpovědní lhůta 24 hodin, 28 hodin apod.:D Nicméně já jsem naše smlouvy rychle inovoval a zařadil do nich věty jako “výpovědní lhůta 4 přepočty apod.“

Kaiser: Sáfěrem.. neseptál se Kaiser na něso podstatnécho.. so my neměli pominout a so by ochledně akšní liká stálo sa fysfětlení?    Případně.. mochl ty nám prosradit pár nějaká sákladní fígl?   … Přesi jén.. fašá alíans VALAR huš nemá po tři fěky f 1a liká konkuréns.. ;-)

Draugluin: Vlastně už je to 5 věků:P (omlouvám se za tuto poznámku, prostě jsem neodolal :D) No naše fígly, já se řídím heslem:“Nic zbytečně nepřefintit“, bohužel toto heslo vzalo v 1a rychle za své. Jednou mi řekl Celegorn:“To, žes byl prakticky od začátku duch nám z půlky vyhrálo věk:D “ Já jsem vždy svůj odtah obětoval nebo si vybral slabší rasu, abych mohl sledovat vývoj v lize a účinně na něj reagovat.

Hodnocení článku: Hodnocení 0.00, Hodnotilo 0 uživatelů