Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Caradac - Gandalf: Cesta k úspěchu Společenstva Prstenu

27.11. 2006 Autor Mowuki Sairon Komentáře Komentáře (0) Kategorie Rozhovory Hodnocení 0.00 Přečteno x2111
Rozhovor s Caradacem, tvůrcem nejúspěšnější sestavy Společenstva prstenu v soutěži o 100 DEKů
Je tomu něco přes měsíc, co všechny fóra obletěla Faustova zpráva, ve které verboval hráče do Společenstva prstenu, aby se pokusil v lize sehrát Tolkienova Pána prstenů. Zprávu nepřehlédl ani Lord Pletron, který vzápětí vyhlásil odměnu 100 DEKů alianci, která první zavře věk v kompletním složení Společenstva, včetně adekvátních ras i hrdinů, s podmínkou, že mág v roli Gandalfa zůstane mimo alianci. Faust byl také prvním, komu se podařilo postavit kompletní sestavu, ale neuspěl. Nyní to vypadá, že se odměny za vlastní nápad nedočká, k výhře se totiž blíží Společenstvo prstenu v lize 3H ve složení Benedon (Gandalf), MartinK (Sam), ibn (Legolas), Haploxromis (Gimli), Licia (Frodo), dark_angel_III (Aragorn), Skilgannon (Boromir), Pegasius III (Pipin) a Jim Jarmusch (Smíšek). Vyzpovídal jsem Caradaca (Gandalf), který stojí za touto sestavou.

MS: Doslechl jsem se, že jsi hlavním organizátorem Společenstva ve 3H, je to tak? Proč jsi se do toho pustil - bylo to jen kvůli DEKům z LPho tažení, nebo tam byly jiné důvody? A proč zrovna 3H?

C: No mě to zaujalo už když o tom psal Faust prvně,říkal jsem si to by mohlo byt zajimavý - a ty DEky mi to jen pomohly zmotivovat...A 3H navrhoval Bóža, že se namlatíme co nejdřív a pokud možno většina do jedne říše k poslu a rozmaznem to tam.-)

MS: Zajímavý :) Vzal jsi roli Gandalfa kvůli tomu, že to je mág, nebo jsi si ho vybral z osobních důvodů - podle příběhu?

C: Asi to první - z osobních duvodů bych asi vzal spíš Aragorna, toho mam nejraději:-) A lidi teda taky, jako rasu v DE

MS: Což mě přivádí k obecnější otázce - Podle čeho jsi vybíral ostatní hráče do sestavy a jak jsi rozděloval rasy? Když teda nemáš svou oblíbenou rasu ani postavu...

C: No takhle ja magy chtěl aby se to na mě zahralo a ja zavřel, jenže sem byl bloklej 3 den na 1 zemi a vše bylo skoro v haji;-) no a udělal sem to jednoduše ten nábor - napsal sem všude na ligáče at se mi hlasi kdo ma zajem to zkusit a za jakou rasu - zajemcu bylo hodně tak sem vybíral a vybíral, domlovali jsme se přes forum ali stranky me ali KH a připrava trvala nějak skoro měsíc.

MS: Co jste tak dlouho chystali?

C: no chystali jsem kdo za co kterou ligu, jak přesně a pak se čekalo a když se 3H zavřelo tak sem nemohl a pak za 14 dní zas nemohl boža a predator když sem navrhoval čtyřku a takovy zmatky no:-)

MS: Co říkáš na Faustovo snažení v čele prvního Společenstva, které skončilo neúspěchem nejprve ve 3T a pak i ve 2E, navíc zřejmě nedosáhne ani ne DEKovou odměnu za vlastní nápad...

C: jako směju se, i když mi ho je trochu i líto, tak nápady má...ale to ja taky:-D akorat mu se to nepovedlo zorganizovat a možná i slušně odehrat (slyšel jsem že je vcelku lamer:-) ) a nam jo... A o to jde ne? DEky za napad no... na LPho místě bych byl taky krkavej:-)

MS: Jak probíhal věk? Abych se přiznal, moc jsem ho nesledoval... Vyhráváte díky boji, nebo díky diplomacii?

C: tak nějak oboje - vymlátili jme říši Draka, dobyli nějaký časovky - boža zrovna Bránu času hned první den kdy se mohlo utočit a měl i nejvíc zemí zrovna myslím, tak se to na něj zahrálo a bylo...no a musím zmínit že sme se spojili s řádem okřídlených kteří v te době byli čtvrtí jako ali - no a naší největší konkurence byla ali sec mazec.

MS: Prý jste měli problémy s posly - co si myslíš o poslech v DE, jsou překážkou, nebo zpestřením?

C: určitě zpestření, hlavně teda v poslovských ligách skrývají pravý poklady...ale souhlasím i s tím že po nekolika SD odlogu někoho a naslednýho logu posla je to poněkoud opruz - ne-li bug.

MS: Bylo vaše tažení jednorázovou akcí, nebo se na vaše Společenstvo můžeme těšit znovu?

C: Tak pokud by se dal hralo o DEky tak myslím by to nebyla jednorázová akce, ale rýžoviště na DEky:-D no ja to pojmul jako jednorazovou akci, ale pokud by byla chut pokračovat takto dál nebyl bych proti. Podle mě jsme bezvadná parta lidí, ale myslím že nás stmeluje nejvíc ten cíl - ta motivační odměna a pak už asi ta motivace nebude pokračovat přímo takto. Ale já bych se tomu určitě nebránil:-)

MS: Ok, budu se těšit, že vás někdy v budoucnu potkám ;) Díky za rozhovor a hodně štěstí :)

C: Taky děkuju a taky ti přeju hodně štěstí
Hodnocení článku: Hodnocení 0.00, Hodnotilo 0 uživatelů