Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Statečný hrdina

9.12. 2006 Autor John Lennon Komentáře Komentáře (16) Kategorie Příběhy Hodnocení 9.00 Přečteno x1238

Napsal jsem úvodní kapitolu k příběhu, který jsem nazval Statečný hrdina.


Úvodní příběh

Byla temná noc a schylovalo se k bouři. Všichni lidé se schovali do svých domečků a čekali, kdy bouře začne. V tom z ničeho nic začalo zvonit na poplach, všichni vyběhly ven a ptali se navzájem, co se stalo. Začalo pršet a stráže u brány nedaleko zahlédli vojsko. Ihned to ohlásili a začal velký shon. Všichni, kdo mohli, si vzali meče, luky, štíty, přílbice a další. Honem zabarikádovali hlavní i ostatní brány města, a hned za hradby a čekali. Muelas, správce města, vyslal posli pro Elfy a Hobity, a sám si vystoupil do nejvyšší věže hradeb a čekal s ostatnímy.

Ty, co se blížili k městu, byli opak druidů, tedy zlý mágové, kteřím se říkalo Drastidruidové. Ale město Sebone nechtěli dobýt, chtěli ho jen vyloupit a hned jinam jít. Zastavili se a jejich hlavní vůdce, Černý hrabě mu říkali, nařídil: ,,Prostě se rozdělíme, já a Vy“,ukázal na několik můžu na koních se zbraněmi, ,,Půjdete se mnou hlavní bránou, Vy ostatní se rozdělíte a půjdete branami od zadu“. Všichni ho poslechli, a udělali jak jim poručil, jenže netušili že do města připochodovalo několik Hobitů. Proto, ti co šli ze zadu, ihned byli polapeni a svázáni lanem. Pár jich uprchlo k hlavní bráně a vše  řekli to svému pánovi. Ten se zamyslel a povídá: ,, Zaútočíme, a osvobodíme naše přátele!“ A tak zaútočily, ale lidé jejich útok opětovaly, a při opětovném útoku byl zasažen Černý hrabě, a když přivolali svého nejlepšího mága, bylo už pozdě. Hrabě zemřel, a jeho špatné skutky zůstali mezi všemi. Když se všichni dívali co se stalo, náhle se otevřela brána a z ní vyjeli Lidé v čele s Muleasem, najednou  začalo být slyšet  řinčení mečů a kopí. Několik udatných vojáků z lidského plemeno bylo zasaženo i jeden hrdina jménem Tošum.

Mezitím, když se bojovalo, se narodilo děťátko. jehož matka po porodu začala velmi stonat. Matku začali léčit a dítěte se ujala jeho babička. Venku přestalo řinčení zbraní. Drastidruidové byli polapeni a vsazeni do vězení, všichni kromě stráže, se dali na kutě.

Druhý den byla neděle a při mši v kostele, představili nového občánka. Všem se líbil, a obdivovali ho, když najednou se rozrazili dveře a vešel starý proslulý věštec Albranach. Přišel ke chlapci, něco si říkal pod vousy a najednou zvolal: ,,Ty chlapče, budeš proslulý a udatný bojovník, ty zachráníš toto město a naši zem. Díky tobě budeme žít. Ale položíš za nás život. Zabije tě ten koho budeš považovat za přítele, ale zůstaneš v našich srdcích.“ Věštec se otočil a jak přišel, tak odešel. Po celém městě se začalo mluvit o tomto chlapci. A náš příběh začíná a pár let dál…… .

Hodnocení článku: Hodnocení 9.00, Hodnotilo 2 uživatelů