Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Rozhovor s vítězem minulého věku v lize GZ s hráčem SLIZOUN

24.12. 2006 Autor zlin Komentáře Komentáře (5) Kategorie Rozhovory Hodnocení 0.00 Přečteno x1938
Dnešní vánoční podvečer jsem se rozhodl dát hráčům GZ, ale i těm ostatním jeden malý dárek ve formě rozhovoru s vítězem minulého věku v GZ s hráčem SLIZOUNEM. A tady je ten rozhovor, doufám, že se Vám bude líbit 

zlin: Ahoj, pro začátek nám řekni něco o sobě.

SLIZOUN: ...No...jsem snad normální 17tiletý kluk, co chodí na gympl a asi 2 nebo 3 roky hraje DE.

zlin: Co tě vlastně dostalo k hraní DarkElfa?

SLIZOUN:...Nejspíš to bude kvůli Oslíkovi(spolužák). Myslím, že mě řekl, co je zhruba DE, vyzkoušel jsem si svůj né moc úspěšný první věk a od té doby je DE mou drogou8) :)) .

zlin: Na svém účtu máš odehraných pouhých 104 dnů. A hnedka vítěz to asi nebude tvůj první účet? Vzpomínáš si na svoje začátky a vůbec první věk v DE?
...To je pravda, mám i jiné nicky, ale jejich jména si nejsou vůbec podobné, takže většina lidí si mě nemůže s nikým spojovat.

SLIZOUN: No a jak jsem už řekl, začátky nebyly vůbec slavné. Myslím že vůbec poprvé co jsem hrál DE, jsem si vzal barbary, ale výsledek toho věku už si vážně nevzpomenu. Chvíli mě to trvalo, než jsem poznal ty nejlepší tricky v DE. A ted až na pár malých občasných uklouznutí snad dokážu potrápit i ty nejlepší hráče v DE:)) .

zlin: Jak by jsi stručně zhodnotil svoje působení a situaci v minulém věku?

SLIZOUN: ...Nejspíš, nebýt členů ali Velbloudice, tak bych nedošel až do Země Dark Elfa.

zlin: Jsi členem ali Velbloudice, ale o této ali jsem ještě neslyšel chystáte se jí proslavit v GZ a navázat na *KH* a jak vlastně ali vznikla a jak získala svůj název? Je asi zbytečné se ptát jestli pomýšlíte na vítězství tento věk, ale zeptám se.

SLIZOUN: ...4 lidi tady v GZ chodíme do stejný třídy, a tak nejspíš Velbloudice vznikla. A "Vebloudice" jako název vlastně ani nevim jak vznikl, ale to bysme se museli zeptat *neřeknu to*, on na to nějakým mě neznámým způsobem přišel. A myslím, že o dalším působení Velbloudice tady v GZ je rozhodnuto, a jen uvidíme jestli tady neuděláme hodně dlouhou šňůru vítězství:)) .

zlin: Co by jsi doporučil nováčkům, kteří začínají s DE?

SLIZOUN: Nováčkům bych doporučil, aby pokud je tohle právě jejich první věk, zkusili projít něco v nápovědě nebo ještě líp, aby se zkusili zeptat někoho ochotného, o čem vlastně DE a jak to tady chodí.

zlin: A poslední jen tak na okraj máme Vánoce. Jak prožíváš Vánoční svátky a celé tohle období klidu?

SLIZOUN:...Vánoce jako svátky mám rád, ale nesnášim ten shon před nima. Přál bych všem lidem, aby si o Vánocích odpočinuli od stresu, který si zažili za celý rok;-) .

Hodnocení článku: Hodnocení 0.00, Hodnotilo 0 uživatelů