Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Rozhovor s Trujilem o nekromantech

18.2. 2007 Autor Necromorgon Komentáře Komentáře (18) Kategorie Rozhovory Hodnocení 0.00 Přečteno x3067

Máme zde poslední ze série rozhovorů o rasách. Tentokrát Necromorgon vyzpovídal Trujila a povídali si o nekromantech. Já děkuji všem kdo tyhle rozhovory připravovali a těm kdo to vymysleli a také všem, kteří se podělili o své zkušenosti.Necromorgon

Zdravím. Sepíšu s tebou poslední z řady rozhovorů o rasách. Bude o nekromantech. Nikoho asi nezaskočí, že si byl vybrán ty. Mohl by si se představit a popsat svou kariéru? :)

Trujilo
Ahoj. Většina lidí mě v Darkelfovi zná pod nickem Trujilo či Corlagon. Darkelfa jsem začal hrát asi před 4 roky, ovšem poslední rok už hrávám spíše jen kvůli své alianci.

Necromorgon
Tvoje aliance bude asi Dark Riders co :) Jak si se vůbec dostal k nekromantům?

Trujilo
Jj, jsou to Rideři. Už nevím jak to bylo přesně, ale kdysi Monk chtěl abych šel hrát za Lordy do 3N a Myšáček tehdy do mě už delší dobu tloukl jak jsou nekromanti skvělá rasa a já mu to nevěřil až dokud jsem je v té 3N nevyzkoušel a následovaly tří výhry s nekromantama po sobě, hned jsem si tu rasu oblíbil.

Necromorgon
Tomu říkám důvod. Jo všiml sis, že máš ve statistikách oba dva nicky hned za sebou? Byl v tom nějakej úmysl nebo je to prost náhoda:)

Trujilo
Je to čistě náhoda, ale je to způsobeno tím, že Trujilo byl hlavní nick,ale Corlagona jsem měl raději,tak dohnal Trujila ve statistikách. A taky Corlagon měl větší štěstí na zápisy.

Necromorgon
Nebojíš se, že ti RS zruší trujila kvůli schodě jména s nějakým tuším jihoamerickým diktátorem?

Trujilo
Ne, protože diktátor má ve svém jménu určitě dvě "L" :) A pak,kdyby to RS udělala,tak by asi ztratila zbytek respektu co jí ještě zbyl.

Necromorgon
Ale zato by byla sranda :) Teď už vážněji. Jak bys vychválil nekromanty, kdyby si nováčkům (popřípadě lidem DE nepoznamenaným) chtěl ukázat jejich sílu a přesvědčit je, aby hráli právě za ně

Trujilo
Nekromant je dle mého názoru nejsilnější vojenská rasa za dobrého počasí. Dokáže zemičky nejen dobře zabírat, ale také i zaráz bránit. Výhodou pro nováčky je snadný, takřka univerzální rozjezd. Navíc z válečných ras nekromantům vadí červená kouzla nejméně, zlato moc nepotřebují a tu trochu many na dvojky dycky někde seženou.

Necromorgon
Snadným rozjezdem myslíš postavení maxima jednotek druhého levelu, poslat dva útoky, které se první den jen přepošlou. Poté háč druhý den má 16 kol a 5 zemí. To už ví skoro každý. Poslední dobou se ale občas objeví někdo, kdo dobyje nultý den 3 země a "řežije" to. Někde sem to viděl i u tebe - tuším  že to byl nynější rasový turnaj. Musí se dekovat nebo stačí dobrý hrdina?

Trujilo
Ano,to je přesně ten rozjezd,co jsem měl na mysli. Nultý den se dají poslat 3 útoky, pravda,ale další den se dá přeposlat už jen jeden, tahle taktika je lepší do přeplněných lig,kde rychle mizí místo před očima. V rasovém turnaji jsem zahrál klasiku 1-3-5 mám pocit.

Necromorgon
No možná sem se spletl, ale učitě sem viděl nekromanta hrát 1-4-6
Asi nadekoval :)

Trujilo
Ja se teď přiznám,že si to opravdu nepamatuju,ale opkud jsem zahrál 1-4-6 tak jsem musel využít svého hrdinu Ooga Trapera s bonusem na utok 14% a modlit se at v den 1 mám kolem sebe slabé neutrálky. Taktéž zajištění minimálních vojenských ztrát v útoku dělá svoje:)

Necromorgon
Co považuješ za svůj největší úspěch s nekromanty?

Trujilo
Je to už dávno,ale právě s nekromanty se mi podařilo vyhrát 2B, v těžké válce s Valhalou. Kde i přes soudný den a zničenou vlastní ali se mi podařilo magicky udržet Valhalu pod kletbami a dovést hru do vítězného konce.

Necromorgon
Co říkáš na nekromantí stavbu? Většina hráčů si o ní myslí, že je úplně nanic

Trujilo
Podle mě je víceméně k ničemu. Pomůže Ti zvednout úspěšnost obětování, pokuď obětuješ lidi.. jenže nekromant je většinou válečník, co bývá permanentně pod červenýma kouzlama, takže někdy nemá ani zdroje na stavbu obětišť, natož aby si mohl dovolit obětovávat lidi.

Necromorgon
Tobě se asi moc často nestává, že na tebe soupeři zapomenou a nechají tě farmit :)

Trujilo
Ne:) Zrovna dneska jsem v jedné lize dostal jako jediný kletby, a to jsem v alianci poslední a su doslova rád že žiju:)

Necromorgon
Nestává se ti někdy, že si na tobě hráči potřebují zvýšit ego? Takové to rejpání na ligáči, když se něco nepovede, házení různých kravin do útoku v ochraně od lidí, kteří k tomu nemají důvod,...

Trujilo
A to víš že jo,když něco zalamím,hned to mám na talíří, ale v drtivé většině je to míněno ze srandy. S posíláním kravin do útoku jsem se zatím nesetkal, nepočítám-li nespokojenosti.

Necromorgon
A co mezialianční politika, když seš s riderama. To většinou vyvolává největší vášně. A když už sme u toho, co říkáš na novou jedničku. Ste tam teď pečený vařený

Trujilo
S mezialianční politikou jsou problémy, protože Rideři stárnou. Vyrůstali jsme v názorově odlišném DarkElfovi a starého psa novým kouskům nenaučíš. Poslední dobou v DarkElfovi kvete politika typu spojíme se tři nejsilnější aliance a porazíme zbytek a následuje pochlebování na ligovém fóru jak jsou dané aliance dobré a jak to byl težký a náročný věk ... a to je něco, co se nám hodně příčí a bojujeme proti tomu (částečně díky tomu vznikla bezdeková liga 2M, ale i tam přesto,že se hraje bez deků,tak se najdou lidé,co jsou naprosto zděšeni, že by museli hrát jen v 8 lidech, sami za sebe bez žádných aliančních mírů..). Co se týka Riderů v 1čce, tak za to může Naginata :) Na posledním sraze rozkřikovala, že Rideři jsou mrtvá aliance, takže naše zabydlení v první lize je naší odpovědí Naginatě..

Necromorgon
O spojování se mluví často. Jste vždy proti tomu? Třebas situace, kdy jedna aliance (jeden hráč v DM) prostě uteče/ufarmí. Bez spojení by se liga rozhodla pátý den a tak se vytvoří přesila a bojuje se.

Trujilo
Pokuď to jde, tak se snažíme uzavírat co nejméně aliančních mírů či spojenectví, ale také když neuzavřeme alianční mír žádný, tak se často stává,že se celá liga spojí proti nám a jsme ubiti přesilou. S tím DM je to těžké, DM má být hrou, kde hraje každý za sebe a pokuď se někdo vyfarmí, tak je chyba většinou v tom, že jeho sousedi s ním uzavřeli lokální mír a svou chybu pak řeší tím, že se spojí více hráčů proti jednomu, ale to už pak nemá s DM nic společného...

Necromorgon
Mohli bysme se ještě vrátit k nekromantům, o nich by měl být tento rozhovor. Proti jaké rase se ti bojuje nejlépe? (předpokládejme že to bude kvalitní hráč)

Trujilo
Asi proti hobitům, hobit to má proti nekromantovi těžké, jsou-li drahé domečky...

Necromorgon
To se dalo čekat :) A opačně - kdo je nejhorší soupeř

Trujilo
Nekromant:)

Necromorgon
Opravdu? A proč

Trujilo
Dobrý útok, dobrá obrana, stejné možnosti, velmi špatně se odhaduje co udělá.

Necromorgon
Nepamatuješ si náhodou jaký si viděl nejsilnější útok popřípadě sílu kouzla u nekromanta třetí den (první bojový přepočet)

Trujilo
Sílu kouzla si nepamatuju, ono nekromant většinou tak brzo magii ještě nemá,než aby stavěl cech magie,tak radě ji postaví cech války a rozšíří své impérium. A nejsilnější útok nevím jak jiní, ale v mém případě to bylo něco kolo těch 450, ale ono nemá moc smysl dávat pak víc, protože po ochraném poli má málokdo vyšší obranu jak těch 450.

Necromorgon
Jen dodám, že sem viděl SK přes 70, ale dotyčný tomu podřídil všechno.
Co říkáš na souboj nekromant vs mág (oba podporovaní aliancí a kouzlení hned od 3. dne)

Trujilo
Nekromant za běžných okolností mágovi konkurovat nemůže, ty peníze na mágy jsou znát.

Necromorgon
Mňo - nechtěl bys hráčů (nebo případným budoucím hráčům) ještě něco sdělit? Když už máš tu možnost :)

Trujilo
Hehe, teď si připadám jak nějáká chytrá babka kořenářka. Nevím co jim řící, snad jen jedno, ať více přemýšlí u hry, naučená kuchařka jak zahrát rozjezd za nějákou rasu k úspěchu nevede, ale improvizace již ano...

Necromorgon
To byla z mé strany poslední otázka, takže díky za rozhovor a zatím se měj

Trujilo
Taky díky za rozhovor a měj se:)
Hodnocení článku: Hodnocení 0.00, Hodnotilo 0 uživatelů