Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Rozhovor s vítězem 19. věku v lize GZ1 Boindilem

10.3. 2007 Autor zlin Komentáře Komentáře (2) Kategorie Rozhovory Hodnocení 0.00 Přečteno x1837
Minulý věk se hrálo v GZ ve velkém stylu. Poprvé zde zavřela ali Grim is GZ1 pod vedením zkušeného hráče Skurutta. Zavřel Boindil, který hrál za mágy a neměl to vůbec jednoduché ve velké konkurenci a zde přináším poselství o všem možném i nemožném.

zlin: Ahoj, na úvod co by jsi něco málo na sebe prozradil ostatním hráčům?
Boindil: Něco málo: věk-neurčitý, v DE lehce nadprůměrný, koníčky-mimo jiné DE, oblíbená rasa (i kniha)-trpaslíci

zlin: Na svém účtu máš odehráno +- 260 dnů, což není určitě málo dál tu pak máš ještě nějaké ty zápisky. Myslíš že by jsi svoje tažení dokázal zopakovat?
Boindil: Smile Ti mágové mi celkem šli, ale bylo to s velkou dávkou štěstí. Zopakovat by se to dalo, ale spíš až zase jednou zkusím mágy. Trpoši mi jdou líp, ale k zavření jsem se s nima ještě nedostal.

zlin: Jak by jsi stručně popsal svůj vítězný věk za Mágy?
Boindil: Jak jsem řekl, bylo to štěstí. Celkem rychle jsem zabral 8 zemí, pak se odloglo pár sousedů a já měl klid. Požádal jsem o členství u Velbloudice a u Grim is, ale musel jsem pár dnů čekat, než se mě někomu zželelo a přijal mě. Nakonec mě vzali u Grim is. V ten den jsem už měl nejvyšší SK a začala magická bitva s Oslikem (Velbloudice). Myslím, že udělal chybu, když šel na jednu nezávislou zem, kterou jsem držel pod DK. Udělal si tak magickou díru a už ji nezalepil. Rozhodující pak byl SD, při kterém na mě Velbloudice poslala všechno co mohla, přizvala i další mágy, ale prošli jen dvěma DK, kdežto já skoro vším, co jsem zrovna posílal. No a to bylo na ručník. Zbytek ligy jsme přesvědčili domluvou nebo silou:-). Díky tomu prakticky existoval jen jeden kult a strašně dlouho se čekalo na SK a útok na DE.

zlin: Tento věk, ale hraješ za Nekromanty jestli se nepletu. Proč jsi si vybral právě je a jaký je tvůj názor na ně?
Boindil: WinkNekromanty jsem hrál už dvakrát, jednou jsem s nima i posílal útok na DE, ale to je jinak smutný příběh Smile
Jinak jsou celkem dobří, mají vyrovnané vlastnosti a dá se s nima zahrát stejně dobře, jako s každým jiným.

zlin: Když už rozebíráme ty rasy tak za jakou rasu rád hraješ?
Boindil: Za trpaslíky. Ale vlastně rád hraju pokaždé za něco jiného.

zlin: Co by jsi ji nám řekl o ali Grim is GZ1?
Boindil: Je to hrozná sebranka! Smile
Ne, vážně, Skurutt si myslím vybírá celkem náhodně, takže je to tak sesbíráno... Jinak tomu velí pevnou rukou, po skurutovsku a z přední linie.

zlin: Jak vidíš teď svoje šance na výhru?
Boindil: No, teď se mi ti nekromanti nezdají tak dobří, jako minule mágové, a celkově jsem v horší situaci. Ale snad se z toho ještě vyhrabu. Každopádně o svých šancích nemůžu moc mluvit, abych neprozradil něco z alianční taktiky.

zlin: A na závěr co by jsi poradil nováčkům, kteří s DE začínají právě třeba v GZ a co říkáš na zrušení gamezone.cz?
Boindil: Zrušení gamezone je smutné, já sám jsem se k DE dostal právě odtamtud. Na druhou stranu jsem ale od té doby, co hraju DE, na gamezone nic nehrál Smile A víš co bych poradil nováčkům? Ať nedají na první dojem, ale zkusí si DE několikrát. Je to fakt paráda! Cool.

Hodnocení článku: Hodnocení 0.00, Hodnotilo 0 uživatelů