Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

R2: Mahdiho Pomsta

24.4. 2007 Autor Ardon Komentáře Komentáře (10) Kategorie Dění v ligách Hodnocení 0.00 Přečteno x2316

Velcí bojovníci zapomenuté rasy temných elfů, budou bojovat v R2 o svojí ztracenou čest. Jak to všechno začalo, čtěte!


mahdi Těžké vojenské boty klapaly o kamennou podlahu. Zvuk se odrážel od vysokých chrámových zdí a vracel se jako ozvěna. Světlo dovnitř pronikalo, skrz velká panoramatická okna. Zvířený staletý prach vykresloval paprsky a ještě víc zvýrazňoval přechod světla do stínu. Kroky se zrychlily a neznámý vstoupil do sluneční záře. Do tváře mu nebylo vidět, měl na sobě černý plášť a na hlavě kapuci.

Běžel.

Bez povšimnutí míjel dědictví minulosti. Polorozpadlé sochy slavných vladařů a mocných mágů. V dřívějších časech by to byl smrtelný hřích, jenže dnes, kdy jeho rasa byla téměř vyhubena, se na staré zákony nedbalo. Neznámý doběhl k bráně do jedné z mnoha podzemních krypt. Následně zůstal skryt za mohutným sloupem z černého mramoru. Cvičeným pohybem mu do ruky vklouzl luk a ještě rychleji sáhl do toulce pro šíp, aby ho vzápětí založil do tětivy.

Čekal, ani se nepohnul. Skoro minutu na to, dobrých patnáct yardů od něj vyšli z bývalé královské hrobky tři muži. Byli to ti nejsprostší vykradači hrobů, obtěžkáni posvátnými předměty, které byli součástí posmrtné výbavy velkého krále. Mahdi zaskřípal zuby, jak rád by je jen zranil a pak pomalu mučil. Tak jak se to dělalo dřív, klidně i pár hodin, jenže dneska, dneska neměl čas.

„A kdo tentokrát povede naší alianci?“ Řekl jeden z trojce lupičů.

Jejich vůdce se na něj zkoumavě podíval, odplivl si a lehce znuděně odpověděl: „Asi ten, no jak se sakra jmenuje …“ a protože myšlenka nepřišla, muž si ulevil řadou nelichotivých výrazů.

Poslední z trojce, malý hubený a uhrovitý hošík nadhodil: „Hovoria o nom ze je jediny a jedinečny!“ .

A to bylo poslední co ve svém mizerném životě řekl. Mahdiho střela ho trefila přímo do srdce. Náraz sním švihnul na podlahu. Další muž nedokázal ani vyjeknout hrůzou, šíp mu trčel mezi očima. Velitel zlodějů pustil pytel s lupem a instinktivně uskočil do strany. Když ucítil prudkou bolest v žaludeční krajině pochopil, že jeho vrah s tímto pohybem počítal. Moc dlouho ho to netrápilo, hrot šípu byl totiž namočený do prudkého jedu. Ještě než svůj metrák živé váhy, složil na chladnou chrámovou dlažbu, umřel.

Na oltáři ležela tři těla, všechny měli vyříznuté srdce. Ty Mahdi podle starého obyčeje spálil spolu s motlitbou za lepší zítřky jeho rasy, rasy temných elfů. A nebyl sám, v opuštěném temném chrámě se opět rozezněli kroky. Ze stínu se vynořily nejlepší bojovníci, přišli na pozvání Mahdiho. Spolu se pokusí vrátit kdysi vznešené a hrdé rase její ztracenou slávu.

Už je to tak, Mahdi jde do R2 chránit temnoelfí čest. Po dvou zdrcujících porážkách v R2, se na nás chystá velký boj. Zapojit se můžete i vy!

Hodnocení článku: Hodnocení 0.00, Hodnotilo 0 uživatelů