Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Lord Pletron - nejen o účasti v první lize

12.8. 2007 Autor Mowuki Sairon Komentáře Komentáře (9) Kategorie Rozhovory Hodnocení 10.00 Přečteno x2729
Lord PletronPo dlouhé době se náš tvůrce Lord Pletron objevil v první lize, a ne jen tak - založil si nový nick a v alianci mu dělá společnost řada prvotřídních veteránů. Co nám k tomu poví sám LP? Co chystá KaPO? Čtěte!

 

Mowuki Sairon: Tak jaké to je, po takové době zase aktivně hrát pořádnou ligu?

Lord Pletron:
Je to fajn, zahrát si s borcema, tenhle věk v první lize je velice napínavý. Ačkoli se mi vůbec nedaří, šance máme veliké.

MS: Komu se vůbec podařilo přemluvit tě k účasti? Dokonce sis na to založil extra nick, to se nestává každý den :)

LP: Chtěl jsem jít do jedničky s mým hlavním nickem, ale bohužel jsem byl v lize 4A kde jsem měl 36 zemí. Tak jsem musel založit záložní. Mrzelo mě to, páč jsem chtěl nabrat zkušenosti pro hrdinu v první lize. Ale jestli v jedničce prohrajeme, budu rád, že jsem tam nelezl.

MS: Někteří vykřikovali cosi o počasí na objednávku speciálně pro tvoje skurutky... Co je na tom pravdy? ;) Už tě někdy napadlo trošku si "pomoct", když můžeš? ;)

LP: No, pokud vím, to počasí nebylo pro skuruty ideální. Lepší bylo pro TE. Ono je to se mnou těžké. Jsem jakci rozpolcen. I když se snažím hrát maximálně dobře, tak zároveň kašlu na počasí, na složité výpočty, hraju intuitivně. Nebaví mě luštit své vzorce. Nepoužívám ani acooseho. Takže bych mohl hrát určitě líp. Jinak si nijak podvodně nepomáhám. Teď v jedničce jsem dostal 1000 zl. a následně 100 many od DE. Kluci v ali už v žertu naznačovali... ale pak se mi 3x vrátili vojska a byl jsem nejhorší!

MS: Tím jsme se krásně dostali k tvému rozjezdu :) Jak to teda všechno bylo? I na ligáči sis stěžoval na smůlu...

LP: Jak to bylo? No prostě Fea, Ponky i BlackLord dobyli volné země v ochranné lhůtě jako první a mé vojsko se vracelo. Navíc jsem měl v alianci úlohu bránit průsmyk z oblasti mapy TE do bažin, abych chránil ali mága _Georiona_.

MS: Nakonec tě přejela právě malá hobitka Fea, které počasí příliš na ruku nehrálo. Čím to bude? ;)

LP: No, je to o tom štěstíčku, o tom, že jsem měl válku ze tří stran a o tom, že máš tři země plné vojáků a žádné příjmy. A zahrát to na riziko jsem si netroufl, protože by tím mohl být ohrožen náš mág. Ale Fea hrála velice dobře + štěstí měla taky!

MS: Jasně... Doslechl jsem se, že jsi dokonce jeden den věděl, odkud na tebe Fea útočí, a stejně jsi nešel do protiútoku...

LP: To jsem nevěděj, řekl mi o tom Sayka, který vedl špionážní rozhovor s Fea po ICQ. Řekl mi, že Fea mi vzkazuje, že na mě útočí. Taktika? Bylo mi jasné, že bude bránit a že jen blafuje. Ale ona útočila fakt, Sayka říká, že to vždy oznamuje na rovinu. To fakt nechápu!

MS: No jo, to je prostě Fea :) Změnme téma - KaPO už nějaký ten týden běží, chystá se nějaká změna opustit uzavřený tým poradců? Prozradíš něco čtenářům, aby měli o čem debatovat? ;)

LP: No, zeptal jsi se hezky, ale ty jsi zakladatel KaPA(vky?) :) , takže víš že se chystáme diskutovat s hráči novou změnu. Velmi zásadní změnu. A když už je tu ten rozhovor, tak prozradím, že v KaPU jsme se shodli, že přínosem by bylo snížit ekonomická kouzla ze současných +/- 50% na nižších +/- 30%.

MS: Ale tvůrce hry jsi pořád ty, tak jsem nechal zveřejnění na tobě :-P
Závěrem - máš nějaký vzkaz pro hráče? Nějaké převratné poselství? ;)

LP: Snad jen mohu prozradit, že se na konci prázdnin dočkají super poslů, a pak možná bude něco pro hrdiny... ale neprozradím co.

MS: OK :) Díky moc za rozhovor a hodně štěstí ve zbytku věku ;)

Hodnocení článku: Hodnocení 10.00, Hodnotilo 4 uživatelů