Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Rozhovor s Therosem, made by Torg

18.9. 2007 Autor Mowuki Sairon Komentáře Komentáře (17) Kategorie Rozhovory Hodnocení 9.00 Přečteno x2442
V síních citadely temnoty, oblíbené železníkovy země, kterou nám pro rozhovor zapůjčil náš kolega Serious.devil, sešli jsme se nad sklenkou Donovanovy samohonky na krátké interwiew, které se protáhlo.

 

Torg: Začneme krátce o tobě. Jak dlouho hraješ DE?   

Theros: Tak asi od Prosince 2005, takže nejsem veterán, ani nováček.

Torg: Kolik je ti v civilním životě?   

Theros: No snad ještě 23, tenhle rozhovor má být prý dlouhej ..

Torg: Vzpomínáš si někdy na tvé začátky?    Kde si začínal, popřípadě s kým?   

Theros: Začínal jsem sám, s pomocí nápovědy. První hra byla za enty v nějaký trojce, hrál jsem bez ali, ale naučil jsem se že magie je silná a vyhrát se dá jedině s aliancí. Dost mě ovlivnil Kaisser, pod kterým jsem hrál a od tý chvíle jsem věděl, že chci být velitelem.

Torg: Jaká je tvoje oblíbená rasa, vím že si rekordmanem pokud se nepletu se skuruty, ale proslul si i jako trpaslík a ještě více jako nekromant. Která rasa je ti ale opravdu nejbližší, která je opravdu srdcovka?   

Theros: Nejoblíbenější rasa jsou určitě nekromanti, dají se zahrát na milion způsobů a přežijou toho strašně moc.
Pak dobyvačný a magický skuruti, houževnatý hobitci a tvrdý trpaslíci, za ně mám ale tendence k sebeobětování a to není dobrý :D
Měl jsem rekord za skuruty 107 zemí v nějaký trojce, ale někdo mě přebyl, tak jsem vzal nekra do rasovky a udělal 179 po těžkým startu a výbornejch bojích. To mi taky někdo sebral, tak jsem musel zas jít a vyhrát s nekrama rasovku, tentokrát jsem to zasek na 297 zemkách, byla to pakárna, ale moderní rekordy jsou moderní rekordy :)

Torg: Jsi hodně známý jako velitel SOAD neboli tvé aliance Sons of a Dragon. Pokud vím začínali jste ve trojkových ligách, dneska jste stálice 2J. Jaké byli začátky synů draka?   

Theros: Začalo to ve 3K kde jsem jako neznámej nekromant dal dohromady výborně pracující alianci a zavřel. Následně mi došlo, že jestli chci velet musím zavírání ve větší míře přepustit aliančníkům, protože to nás stmelí. Každej věk jsem poznával spoustu hráčů a když sme si padli do oka, už jsme spolu zůstali. Vyhrávali jsme skoro bez přerušení, i když jsme byli většinou banda skoro zelenáčů. Naše výhry byli založený na diplomacii a chytrosti a hlavně na tom, že jsme tým, žádný hádky, jeden každej byl schopnej se pro ali obětovat. Postupem času sme se i naučili pořádně hrát a vyrazili do 2J. Tady bych se rád pochlubil i za kluky z ali, protože jsme jedna z nejúspěšnějších(na počty vítězství) aliancí v DE. Vyhráli sme všechny typy lig
včetně jedničky. A náš mág Baron se prakticky z neznámýho hráče stal 20. ve statistikách těch nejlepších.

Torg: Jak to se SOADem vypadá dnes?   

Theros: Dalo by se říct, že se začínáme dávat dohromady po prázdninách, pár nás už nehraje, i já chtěl skončit, ale skupina lidí kolem SOADu, si pořád drží soudržnost a týmovej duch a to, že to kluky pořád baví mě zas přivedlo k velení. A jsem rád.

Torg: V této lize, ale nejsi se SOADem, i když spousta lidí ze SOADu je i v BS3. Jak se vůbec třetí bojová skupina pekelného klanu zrodila?    Bylo to klasicky Arra řekl a tak to bylo, nebo to bylo trochu jinak?   

Theros: No, začal bych tím, že s Arou jsme se strašně nesnášeli, ale jsem chlapec zvídavý, tak jsem se vykašlal na předsudky a požádal o vstup do pekelnýho klanu. Ukázalo se, že Ara je opravdu magor, ale v tom nejlepším slova smyslu. Asi po dvou hrách za devily mě Ara smskou jmenoval velitelem rozpadající se BS3, řek sem si fajn Arouši, však my ti ještě ukážeme. Doplnil jsem stavy skupiny podle svýho. Takže v ali jsou jen kvalitní, čestný a týmový hráči. Ne že by základ skupiny nebyl . Naše první hra byla klanová válka DeviLů, VAčko kde proti sobě stály 3 skupiny DeviLs, naší skupinu to stmelilo a hodně tomu pomohlo to, že jsme se nevzdali i když to vypadalo všelijak, zabrali a klanovku vyhráli. Od tý doby jsme neporažená a nejúspěšnejší skupina DeviLs.

Torg: Jaké jsou tvé plány do budoucna?   

Theros: Vyhrát jedničku, nejdřív s BS3, a následně se SOAD, až se dáme zase do kupy.

Torg: A plány BS3?   

Theros: Zůstat v lize kterou jsme si vybojovali od Valar, zvát silnou konkurenci, a navštěvovat jedničku.

Torg: Jak by si hodnotil výkon tvé aliance v tomto věku, nebo spíše aliance, které velíš?   

Theros: No, herně z 10 bodů tak 4, protože půlka ali neodehrála 0. den. a půlku ali jsem víc či míň musel tahat, ale nikdo na to nekašlal, jen pár chyb a absencí a v případě Donyho hra tak akorát aby se moc nenamáhal ale aby sme stejně vyhráli :) Takže jsem spokojenej.

Torg: Napadá tě teď nějaký špatný nebo extrémně dobrý výkon, který by si chtěl takhle veřejně vyzdvihnout a týká se tohoto věku?   

Theros: Špatný výkon nepodal nikdo, jen někdo měl extrémně těžký pozice. Naopak extrémně dobrý výkon bych taky neviděl protože někdo měl zas ty pozice výborný. Snad jen Malach Arad mě překvapil, tím že odehrával.

Torg: Je nějaké vítězství, kterého si opravdu vážíš?   

Theros: je jich víc, většinou jsou to porážky aliancí, který porušily mír, nebo prestižní výhry, jako v klanovce, nebo v jedničce.

Torg: Jistě jsi si též všiml kandidatury do Rady Starších. Budeš kandidovat?    Popřípadě jaké vlastnosti by měl podle tebe mít tvůj favorit do RS?   

Theros: Dozvěděl jsem se nedávno, že jsem byl newmikem nominován do RS. Vlastnosti kandidáta ?    Měl by mít svůj vlastní názor, ale umet naslouchat i ostatním. Být nezaujatý a komunikativní.

Torg: Hodně se na fórech a na DE vůbec, diskutuje o tom, že se svět DE proměňuje, nebo spíše mentalita hráčů, kteří ho hrají. Je něco co ti na dnešním světě DE vadí?   

Theros: Dnešní DE hraje více mladých hráčů, kteří nemají ještě zakořeněné některé morální zákony, nebo si neuvědomují, že ty zákony platí i tady ve hře. Takže chvíli trvá než se uklidní a mezitím dokážou nadělat spoustu paseky.

Torg: Moryfunk v tomto věku na fóru poznamenal, že tam kde si ty nikdy není o flame na ligovém nouze. Čím si myslíš, že je toto slovní bitkování okolo tvé osoby způsobeno, popřípadě co tě na něm tak láká?   

Theros: Mám rád diskuse, ale nemám rád hádky. Když ale vidím, že někdo dělá něco co není správný nebo něco co bych já v životě neudělal tak se nebojím ozvat, kvůli tomu dostávám občas mínuska, a někteří lidé mě nemají rádi. Neláká mě na tom nic, ale když se proti někomu ozvete, většinou to vyvolá obranou reakci a nejlepší obrana je útok, tzn, že na vás dotyční špinavci  začnou útočit. A já se špinit nenechám.

Torg: Je někdo koho si ze světa DE opravdu vážíš, někdo kdo ti opravdu sedí jako člověk?   

Theros: Takových lidí je víc, a nechtěl bych je jmenovat, protože bych na někoho určitě zapomněl.

Torg: Když jsme teď jednu skupinu chválili, zeptám se naopak na velice neoblíbenou otázku, koho nemáš rád, nebo se s ním dokonce nesnášíš?    Doufám, že se tady po tomhle rozhovoru neobjevím…

Theros: nemám rád lidi co schválně porušujou míry, jdou proti vlastní alianci a zrazujou.
Tady už jmenovat můžu, ikdyž to možná vyvolá nežádoucí rekace. Sokol z Brynclu (namyšlenej, hraje na sebe a je schopnej vybrat ali kasu a odlogovat se.) Toranaga (bezprecedentně lže, maže ali smlouvy, a ještě pak útočí na ostatní) Na posledním místě bych dal skupinu lidí kolem Lahodníka, kteří ho obhajují a jsou tak slepí, že nevidí jeho chyby.

Torg: Děkuji za rozhovor a těším se na spolupráci i v příštích věcích.

Hodnocení článku: Hodnocení 9.00, Hodnotilo 2 uživatelů