Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Medailony poslů I.

10.11. 2007 Autor Torg Komentáře Komentáře (4) Kategorie Dark Elf Hodnocení 9.67 Přečteno x2758
Tak jsem nakonec dal na naléhání některých hráčů a přináším vám medailony dvou poslů, Zákeřné Arathy a Šíleného Maeglina, které vyšli v rámci komentářů ve 2F. Kdož chce nechť si vyslechne životopis těchto dvou obávaných poslů.

  

Zákeřná Aratha

Zákeřná Aratha, vlastním jménem Aratha z Arratanu. Aratha pocházela ze zámožné rodiny pirátů terorizujících již několik let moře v okolí Osirisu. Její otec byl jedním z nejděsivějších pirátů této oblasti. Její matka měla být čarodějnice, nicméně podle dochovaných záznamů měla zemřít při porodu. Otec Arathu proto již od dětství zahrnoval nejrůznějšími dárky. Podle svědectví jí prý měl zahrnovat poklady a když byli Arathě 3 roky měla dostat psa. Bohužel osud tohoto psa předznamenal jak brzy měli skončit všichni v jejím okolí. Když bylo Arathě 5 její pes se za záhadných okolností udusil, když si chtěl ukousnout nohu. Ono vůbec umírání za záhadných okolností bylo okolo Arathy jako maku. Když bylo Arathě 10 její chůva, které se pouhých 10 dní před tím narodilo již páté dítě, vypadla z okna. Když bylo Arathě 21 její otec se utopil, ač měl být velmi dobrým plavcem, ve Smutném jezeře. Aratha se tak stala dědičkou velmi velkého majetku a ujala se pirátského impéria. Právě někdy v těch dobách měl začít její milostný poměr se samotným Dark Elfem, který její už tak velkou pirátskou společnost ještě více rozmazloval nemalými dary. Holt, když se chlapy dvořej... Když se proto Dark Elf rozhodoval koho poslat do ligy proti DeviLům Aratha byla jasná volba a to i přesto, že DE si musí vybírat.

Šílený Maeglin 

Šílený Maeglin, někdy též známý jako Maeglin z Moriagoru, či "rudý" Meg.
Maeglin byl osmým synem Gudwulfa, vládce barbarů. Právě Maeglinův otec měl sjednotit barbary a utvořit mocnou říši v dnešním království barbarů. Maeglinova matka zemřela když mu bylo pět. Dark Elf totiž nechal zavraždit ji, i čtyři z maeglinových bratrů. V odvetě pak Gudwulf vyslal mocnou výpravu proti Dark Elfovi. Nutno říci, že neúspěšnou. Neúspěch výpravy byl přitom dán vcelku brzy po začátku, kdy mnozí barbaři nepřežili průchod skrz zem bažin. Malá, zdecimovaná, barbarská armáda pak neměla proti dobře organizované Dark Elfí armádě šanci. V poslední bitvě tohoto tažení pak našel smrt i samotný Gudwulf. Malý, tehdy sedmi letý, Maeglin zůstal sám jen se svými třemi sourozenci. Byli to pro něj těžké roky, protože se všichni bratři stále museli shovávat, nehrozilo jim totiž nebezpečí jen od Dark Elfa, ale i od ostatnich barbarských vládců, kteří využili Gudwulfovi smrti a ujali se vlády v jednotlivých provinciích. Tvrdí se, že právě z doby kdy bratři žili v norách a živili se jen kořínky a halucinogeními houbami pochází první zmínky o Maeglinově odlišnosti. Již v deseti letech holýma rukama složil lva. Ve dvanácti sám a bez pomoci vypálil hobití vesnici. Ve třinácti v zápalu hry na babu, pikal se svým bratrem tak o zem až mu kamenem prorazil lebku (a pak, že kdo si hraje nezlobí). Jeho bratr ale nebyl poslední obětí jeho stále se horšícího stavu. O necelé dva dny později zabil dalšího bratra, tentokráte volil chladnokrevnou vraždu podříznutím. Až nakonec zbyl na živu jen Maeglin a jeho nejstarší bratr Mickievicz. Nutno poznamenat, že oba žili odděleně a Mickievicz se za dlouhé roky od otcovy smrti stal hlavou odboje, bojujícího proti jakékoli vládnoucí moci. Právě v době po zavraždění svých bratrů se měl Maeglin zavázat ke spolupráci Dark Elfovi, který mu, za vraždu všech svých bratrů, přislíbil velení nejmocnější říše a poslovské armády. Maeglin Dark Elfovu nabídku přijal a o necelý týden později zabil svého posledního bratra Mickievicze, jeho hlavu pak zabalil do rudého sametu a poslal ji Dark Elfovi jako trofej. Odpovědí na tento akt mu byla nejmocnejší poslovská armáda, kterou kdy Středozem viděla. Právě tak se zrodil dnes již nejmocnější hráč na mapě. Posel druhé kategorie, někým zatracovaný, někým milovaný, Šílený Maeglin.

Související články:
Medailony poslů II.

Hodnocení článku: Hodnocení 9.67, Hodnotilo 6 uživatelů