Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Nové Timesy jsou zde

8.11. 2007 Autor Dave Lister Komentáře Komentáře (9) Kategorie DE Times Hodnocení 10.00 Přečteno x1665
Po dlouhé době mám možnost představit novou verzi stránek Dark Elf Times. Historie Timesů sahá do přelomu let 2004/2005, kdy proběhla první anketa o nejlepší hráče za jednotlivé rasy. Na Timesech byly zveřejněny výsledky ankety spolu s komentáři arén, kde bojovali zvolení hráči. Po skončení soubojů v arénách nebylo již čím oživovat obsah původního webu a ten tak postupně upadal v zapomnění. Na jaře roku 2006 dostaly Timesy nový impuls. Snaha přitáhnout na web nové redaktory, spolu s rozšířením rubrik se vcelku vydařila. Na Timesech od té doby vyšlo mnoho rozhovorů, článků, soutěží, komentářů k ligám. Avšak i tento web měl mnoho nedostatků, které mi nedávaly spát:) a tak jsem po večerech usilovně pracoval na nové verzi, která by se alespoň z části přiblížila tomu, co by se dalo nazvat "Internetovou základnou hráčů Dark Elfa". Možná to zní kostrbatě, ale nejlíp to vyjadřuje onen záměr, totiž udělat ze stránek místo, kde se bude scházet komunita DE a kde každý dostane prostor pro seberealizaci. Původní funkčnost Timesů je zachována a nová verze přináší mnoho změn. Pokud vás zajímá o jaké změny jde, čtěte dále.

Co je nového? 

Co se chystá?

Nedostatky

Největším nedostatkem je asi ztráta jmen přispěvatelů v diskuzích u starších článků. Samotné články se mi podařilo převést, ovšem chvíli bude trvat než je všechny projdu a zpřístupním. V komentářích ke starším článkům jsou nyní všechna jména změněna na Dark Elf Times. Nešlo to udělat jinak, protože struktura databáze starých a nových Timesů je odlišná.

Na závěr se chci omluvit za případné "bugy" a nedostatky stránek. Pokud nějakého broučka objevíte, dejte mi prosím vědět... buď poštou v DE na nick Dave Lister, nebo prostřednictvím vzkazů tady na Timesech, nebo na icq 310760310. Stejně tak uvítám jakékoli připomínky a zodpovím případné dotazy, či pomůžu vyřešit technické problémy (např. při registraci).

Hodnocení článku: Hodnocení 10.00, Hodnotilo 4 uživatelů