Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Zákoutí z Darkelfova soukromí

11.11. 2007 Autor Velmistr Komentáře Komentáře (0) Kategorie Příběhy Hodnocení 4.33 Přečteno x1345
"Nejvyšší Posel seděl v temné místnosti a poslouchal jak dva tvorové, kteří ho sem přivedli (trojoké stvoření, které se jmenovalo Lazaru a jeho kumpán Červené očičko), hrají v koutě mariáš..."

 

Nejvyšší Posel seděl v temné místnosti a poslouchal, jak dva tvorové, kteří ho sem přivedli (trojoké stvoření, které se jmenovalo Lazaru a jeho kumpán Červené očičko), hrají v koutě mariáš. Po chvíli dosáhla jeho nervozita vrcholu.
"Jak dlouho  budu muset čekat?"
"Myslíš si, že vypadáš Drsně, co?" vysmál se mu Očičko.
"Buď trpělivý, pošílku." zabublalo Lazaru.
Za několik hodin Očičko oznámil: "Vládce je připraven tě přijmout."
Sotva se Poslova noha dotkla prahu, ozval se zevnitř neveselý hlas.
"Pojď dál. Jdeš právě včas na krmení."
Posel vešel do špatně osvětleného sálu a po chvilce chůze ve tmě se před ním objevila postava Darkelfa.
"Ne každému se poštěstí je vidět, Posle. Moje noční můry jsou hladové musím je nakrmit." Posel se otřásl. "Dívej se! A nekoukej na podlahu." Posel se opatrně podíval na Darkelfa. Noční můry, o kterých Darkelf mluvil, plavaly v modré tekutině, kterou byl vyplněn límec zvedající se kolem Darkelfovy hlavy. Z pánova temene vyčuhovaly dvě trubičky a právě z nich vyplouvaly noční můry. Darkelf sáhl do límce a hodil jednu pableskující noční můru na nebohého horníka, který se krčil v rohu sálu. Noční Můra ho pomaličku  zardousila a poté sežrala.
Darkelf se posadil na svůj ohromný  trůn a zachechtal se. "Nikdo a nic mne neporazí a žádná světská  síla nezničí moji nesmrtelnost." Prohlásil. "Jedině kdyby velký hrdina zničil černý kámen, který je ukryt v černých horách, které nejsou na žádné mapě." "Co je černý kámen a jak vypadá?" otázal se Posel. "Černý kámen je Turmalín s obrovskou energií ve kterém je ukryta má duše. A teď, můj milý Posle, můžeš napadnout ty bídáky, kteří mne chtějí zabít." Posel se uklonil a odešel. Uháněl co nejdál od Darkelfa a když už byl dost daleko, strhl si statečný Aeglos tu odpornou masku nejvyššího Posla a řekl: "Uf, tak už to mám konečně za sebou."

Hodnocení článku: Hodnocení 4.33, Hodnotilo 9 uživatelů