Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Novinky ve hře

16.11. 2007 Autor Johny Flock Komentáře Komentáře (0) Kategorie Dark Elf Hodnocení 3.50 Přečteno x1747
Rozhodl jsem se napsat vám sem novinky a změny ve světě Dark Elfa. Tato první část vám přiblíží polovinu roku 2007. 

Na konci minulého roku (2006) nám LP na Vánoce připravil nové hlašení, hned v lednu ho vylepšil  o to, že se nám zobrazuje síla kouzla, které bylo vámi, či protivníkem sesláno. To ale už se nám nezobrazuje, ale je tam k vidění síla obrany.

Pokud klikáté na bannery, které jsou k vidění na hlavní stránce nahoře, tak jistě víte o čem teď budu psát. Číslo které je za ,,darkelf= " zkopírujete a vložíte při přihlášení na váš nick:

Asi každý 6 nebo desátý vyhrává nějakou částku! Posílat kód můžete ze stejné IP adresy jen jednou za den.

V únoru se dostavili na trh noví hrdinové, převážně vybíráni do akčních lig. Zvyšují bojeschopnost. Byli to jen čtyři. Poslední hrdinové byli dokončeni asi v říjnu.

Na konci února se nám vylepšili fora. V pravém dolním rohu zprávy je takovéto  >> tlačítko, když na něj kliknete, okénko pro zprávu se vám asi 5 zvětší. Dále můžete zprávu označit jako nesmazatelnou. Stačí kliknout na ,,N" a pak vám ta zpráva v poště vydrží 30 dnů. 

Dále můžete získávat služby za přivedení nových hráčů, stačí jim poslat váš odkaz, na který když kliknou, zaregistrují se a pak odehrají 30 dnů a stanou se členem vítězné aliance, tak dostanete tu službu, kterou jste si vybrali (Železný klíč, Bronzový klíč nebo 3 výcviky pro hrdinu).

Na začátku dubna dal do běhu LP dohromady čtyři procesory. Doba přepočtu se zkrátila na 10 minut. To ovšem netrvalo dlouho, když se zavedli poslové, tak se zase přepočet (nyní již) prodloužil asi na 15 minut.

Za ten čtvrt rok se stalo hromadu věcí: Lepší design Dark Elfa - mohlo se nastavit mezi původním a novými. Zkrátka a dobře, LP si vyhrál a vyhrávat si bude.

Odstraněna byla liga GZ1, a to po té, co server gamezone.cz přestal fungovat.

Tak, to je shrnutí změn v prvním čtvrtletí tohoto roku!

Hodnocení článku: Hodnocení 3.50, Hodnotilo 6 uživatelů