Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

"Riders jsou luckeři!" říká Monk of Meo

14.4. 2006 Autor XenofoN Komentáře Komentáře (4) Kategorie Rozhovory Hodnocení 0.00 Přečteno x2566
Krátká zpověď známeho hráče Monk of Meo.
XenofoN: Tak nám pověz něco o sobě, jak dlouho hraješ a tak.
Monk of Meo: DE hraju už nějakej ten pátek, upřímně ani nevím jak dlouho. Možná mě znáte pod nicky Mr_Oizo, Joker, Benny, Lord of Riders nebo Hostinský Palivec. Nejradši mám skuruty a hobity. Nemám rád lidi (jako rasu :-)).

XenofoN: Mohl bys nám říct něco víc o Riderech? Kde se vzali a proč jsou tak úspěšní?
Monk of Meo: Rideři? To je několik kapitol… :-)

XenofoN: Tak aspoň kousek.
Monk of Meo: Z těch úplně prvních Riderů už nezbyl nikdo mimo mě a Taradora. Sestava se měnila už několikrát, ale musím říct, že současná sestava Riderů je asi ta nejlepší, které jsem kdy velel. A proč jsme tak úspěšní? Vlastně je to všechno o štěstí – my jsme prostě velcí klikaři. :-)

XenofoN: Jmenuj nějaké ty první Ridery, ať můžou veteráni uronit slzu.
Monk of Meo: Už si asi přesně nevzpomenu, je to pěkně dlouho, ale pár lidí bych vyjmenovat mohl:
Tarador, Rommel, Budmen, Yuri, Dark Lord Xi, Alesek, Karkulin, Lupus… Bylo jich víc, ale má paměť tak daleko nesahá. Normálně bych se podíval do Síně slávy, ale my tam z tý doby žádný zápisy nemáme, holt jsme asi stáli na špatný straně, hehe. Zvláštní je, že skoro všechny současný Ridery jsem poznal jako protivníky, kteří mě sesvačili. Tak jsem jim vykecal tunel do hlavy a přetáhl je na svou stranu. To platí asi vážně o všech. :-)

XenofoN: A co DEKy? Kupuješ si DEKy? Jaké služby využíváš?
Monk of Meo: DEKy jsem si zatím nikdy nekoupil - neměl jsem zkrátka potřebu, vždy bylo dost na skladě - ovšem až do teď, zásoby došly, už jsem na dně a asi budu muset omezit poflakování po hospodách a začít zase hrát. :-)

XenofoN: Co si myslíš o současných vylepšeních a o rozruchu kolem RS?
Monk of Meo: RS? No, jestli je to ta Rada Starších, tak mě to trochu zklamalo, že se dlouho řešil - a možná ještě řeší - Kodex cti místo toho, aby se tam hodnotily nějaké nápady a vylepšení, které by DE pomohly. Je to můj názor, ale tohle mi trochu vadilo. Jinak je RS docela zajímavá instituce.
Ke stavbám a hrdinům: Abych se přiznal, doteď nevím, jakou má kdo speciální stavbu a k čemu slouží. Teda kromě skurutů, ti mi nějak utkvěli v paměti. Hrdinové mají na hru obrovský vliv, ať už v lepším rozjezdu nebo v tom, že za normálních okolností člověk vydržel v lize dokud ho někdo nesesvačil, ale když jde o hrdinu, tak se každý bojí, že o něj přijde a odlogne se. Už jen málo hráčů zůstává do konce, ale není se čemu divit - nikdo nechce o svého vykrmovaného „miláčka“ přijít. :-)

XenofoN: Nějaké moudro na závěr?
Monk of Meo: Moudro? Hmmm… na to, abych pronesl nějaký moudro jsem moc blbej.

XenofoN: Tak díky za rozhovor a ať se daří. :-)
Hodnocení článku: Hodnocení 0.00, Hodnotilo 0 uživatelů