Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Rozhovor s "němcem" baronem

21.8. 2008 Autor karlos1411 Komentáře Komentáře (1) Kategorie Rozhovory Hodnocení 0.00 Přečteno x2663

Dobrý den všem! Přináším Vám zde můj první rozhovor co se hvězd Dark Elfa týče. Jsem zvědav, jestli se bude líbit či nikoli, budu rád za vaše komentáře. Na paškál jsem si pozval barona- nejen pro mě nejlepšího mága v Dark Elfovi.Tady ho máte:


K1411-karlos1411

B-baron

 

K1411: Ahoj. Hned zpočátku bych ti rád poděkoval, že jsi si na mě udělal trošku času a odpovídal mi na moje otázky. A teď moje úplně první. Ve hře hraješ s nickem baron, je to jediný nick, který vlastníš?

B:
Mám ještě nick světák Ips a Lantres, s tím sem začínal, ale baron se mi později zalíbil víc.

K1411: Jsi druhým nejlepším hráčem Dark Elfa, jaký je to pocit, cítíš se někdy víc než ti ostatní?

B: :-D No já to pociťuji asi jen tak ze mě trochu víc šikanujou kámoši z klanu, jinak ani moc ne.

K1411: Vzpomínáš někdy po dlouhých zimních nocích na svoje začátky? Pamatuješ si svou první ligu?

B: Jo vzpomínám si na to. ligu sice ne ale vím ze sem vzal choboty který mi doporučili. dostal sem se na 11 zemi a zisky 10k zl. ptal sem se jestli to není moc, jestli to není nějaká chyba a pak mě někdo během tri dnu komplet sežral .

K1411: Hodně hráčů Dark Elfa tě považuje za nejlepšího mága ve hře. Učil jsi se sám, nebo jsi měl svého soukromého učitele?

B: No, myslím že sem u nikoho na učení nebyl. dlouho sem neznal žádné lepší hráče, takže asi ne. nějak jsem získal pár dobrých typu které jsem si upravil podle toho jak se mi to hodilo a pak už to šlo samo. jestli sem dobry mak tak diky spoluhráčům.

K1411: Co RS, budeš kandidovat?

B: Určitě nebudu. k tomu ani nevím co víc bych řekl.

K1411: Co říkáš na krypty a artefakty, už jsi se o nějaký pokusil?

B: Jo tak to ses trefil. Moc se mi ten nápad líbí. Pro mě je to dobré oživení, protože jako ali mak se celkem brzo kempnu a už jen kouzlím. Takhle se můžu zabavit i jinak. Zatím na mě ale z dračího brlohu nevykoukla ani dračice natož artefakt.

K1411: Jsi v Klanu SOAD, jak jsi se vůbec nejen ke klanu, ale i k alianci dostal?

B: Na to si vzpomínám celkem dobře, i když Theros si to pamatuje úplně jinak. Bylo to asi po půl roce hraní, když sem chtěl jit se svoji ali do nějaký dvojky. Sháněl sem lepši lidi na který sem do té doby narazil a mezi nimi byl i Theros. Souhlasil ze přijde. Mě pak dorazilo miň lidi než sem čekal a on prý jestli by to teda mohl dat pod SOAD. Tak sem byl rád ze se toho někdo ujme, no a pak už jsme spolu nějak zůstali do teď.

K1411: Tvou nejoblíbenější rasou jsou bezpochyby mágové, proč právě oni?

B: Mám rád když jsem důležitý. No nevím, mágové vyžadují styl hraní který se mi zamlouvá. Hodně u toho přemýšlím a plánuji. Mám rád precizní hru a mágové sou na to tak akorát. Nevím přesně jak to říct.

K1411: Otázka na konec:Máš rád nováčky? :-D

B: To vis ze jo. Hlavně na dračím grilu politý tequillou.

K1411: Tak ti pěkně děkuji za rozhovor a snad se dnes uvidíme v 2J!

B:Hehe. Nemáš zač.

Hodnocení článku: Hodnocení 0.00, Hodnotilo 0 uživatelů