Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Rozhovor s "Beatlesákem" Johnym Flockem

6.9. 2008 Autor karlos1411 Komentáře Komentáře (3) Kategorie Rozhovory Hodnocení 10.00 Přečteno x2652

Přináším Vám zbrusu nový a ojedinělý rozhovor s úžasným afenomenálním hráčem a komentátorem najednou- ano, poznaly jste správně, je to Johny Flock!


Karlos1411:Ahoj Johny, tak nám o sobě něco pověz, vím, že jsi mladý pohledný hoch , ale nic víc...

 

Johny Flock:Zdravím tě, no tak bych začal asi takhle - nápodobně ty okape. Jestli vypadáš, tak jak vypadáš tady na to obrázku...proč si tak zelenej? No, ano mladý hoch, nebo chalán jak se říká slovensky jsem. Bude mi (už) patnáct let, chodím na Gymnázium do Plas, což je kousek od Plzně. Takže jsem chytrej a vtipnej Mám rád skoro všechno, nejvíce Beatles, Red Dwarf, DE, Elvice a to je asi všechno , ještě svého koucourka a tebe 
( rozhovor byl veden na icq a tam mám obrázek zeleného jablka- poznatek redakce)


Karlos1411:Vtipný opravdu jsi, to zajisté. A věř, že právě teď, mám zelené tričko a vypadám asi jako to jablko
Dark Elfovi se věnuješ už delší dobu, tudíž nejsi žádný nováček, ale ani veterán. Co tě u hry drží?

Johny Flock:Veterán, no, Dark Elfa hraji asi od II. pololetí v primě, takže cca 4 roky to budou. A dříve jsem na něho narazil, ale moc jsem mu nerozumněl. Pak jsem si začal rozumnět s jedním skvělým chlapcem, který chodí se mnou. Má nick Pradator nebo také Arnol J. Rimmer. U hry mě drží všechno. Je to můj koníček. Jsou tu skvělí lidé - LP, jitkaveverka, no, dá se říci že i ty . Také se to skvěle hraje. Zkoušel jsem třeba tamtu nebo onu hru, ale žádná se DE nevyrovná. I když jsem už v DE udělal mnoho chyb a není to můj první nick, který mám, stále jsem tu. A ti co ví, co jsem provedl, tak chci říct, že mne to moc mrzí a že už to nikdy neudělám.


Karlos1411:Děkuji, to mi lichotí... a co ti, co neví o co jde, svěříš se? Čtenáře by to asi zajímalo? Mě osobně by to také moc zajímalo.


Johny Flock:Heh...no, myslím že můžu alespoň přiblížit. Půl roku potom, co jsem začal hrát DE, jsem se šel na komentátora (do zkušebky). Byli už prázdniny a já se v noci i přes den nejen nudil, ale byl jsem naštvanej na rodiče a chtěl jsem do školy a odnesl si to Dark Elf. Nebo spíše moje nicky. Prostě jsem napsal komentář a pak ho několika násobně vložil do hry a smazal. "Vydělal jsem si"...no hodně deků. Ovšem také jsem vydělal ban na své nicky, skoro všechny. Z té doby mi zůstal jen nick Mars12 a Trottl. Od té doby se za to stydím.... teda, pořád se za to stydím...


Karlos1411:Co se stalo, stalo se, zahoď to za hlavu svět jde dál. Když už jsme u těch komentářů, poslední dobou jsi hodně známý svými rozhovory a příběhy, které píšeš do komentářů, co tě k tomu vedlo? Nebo jak tě to vůbec napadlo psát příběhy o LP, Celegornovi, Nikolce a tak dále?


Johny Flock:No...tak začalo to prázdninami. Dal jsem si pauzu a přemýšlel, jak bych měl psát komenty. Nic mne nenapadlo. Potom na začátku srpna jsem se vrátil a začal psát. Bohužel komentuji R3ku, ale ta je zavřená, takže jsem si vzal R2. Mám rád rasové ligy. No, blížil už se konec věku a to jsem dělal jenom rozhovory, čímž jsem se trochu vycvičil v tom, proto jsou rozhovory s tohoto věku o něco lepší. Příběh mne napadl až když LP řekl scénář rasovky - bude se hrát o Magickou hůl, Elfové, TE, Mágové a Nekromanti. Ihned jsem se vydal za Elfy a začal psát příběh o Klepanovi, který jakoby ten artefakt sám vyrobí (ve skutečnosti ho namaloval Celegorn), LP a Hrdina DE se chodí dívat, jak pokračují práce. Potom, na konci mě napadlo, že by se mohl vrátit Celegorn. Jenže měl jsem ještě jednu osobu - pomocníka Klepanova, takže jsem se jím udělal jakoby sám a pridal ještě Paladinka. v dalším příběhu už byla i Nikolka (+ RS - částečně). Nikolka proto, že v ten den do ní rýpali na meziligáči


Karlos1411:Hups, dost dlouhá odpověď, ale zato děkuji, takovéto odpovědi mám nejradši. Sám si zmínil, že máš rád rasovky, co tě právě na nich láká?


Johny Flock:Loguje se tam méně hráčů, což třeba do dvojek taky. Ovšem rasové ligy mají nějaké neobyčejné kouzlo osobnosti . Nevíš co se může stát. Kolikrát za věk ti ve dvojce padne Soudný Den? V rasovce je to několik za věk. Pamatuji si, že jednou to v R3 bylo asi 10, ale to asi není rekord. A také to, že můžu psát různé příběhy, protože se zde jede podle "scénáře" zatímco v normálních ligách to je stále stejné - do trojky se zaregistruje 120 lidí, 40 z nich netahá a je na jedné zemce, je tu 20 aliancí atd. Rasovky, to je něco jako sladké jablko, které je mezi všemi ostatními kyselími jablky


Karlos1411:Vskutku krásné přirovnání. Co ty a hraní, vím, že jsi zakladatel aliance Pomstychtivé, jak to vzniklo? Nebo kdy?


Johny Flock:Jasně, rád přirovnávám nepřirovnatelné. Hraní? Nejradši mám dvojky a rasovky. Z trojek třeba 3F, 3K a ještě hraji 3A. Zakldatel sice jsem, ale Pomstychtivého klanu. Aliance jsem jen Zástupce naší velitelky Jitkyveverky. Klan byl můj nápad, vznikal už v listopadu/prosinci minulého roku. Ale až teprve když byli klany v DE, prohlásili jsme se za klan. Jinak jsem také webmaster našich stránek - http://www.pomstychtiva.wz.cz - Náš klan má hodně členů, takže to občas leze na nervy, když nikdo neposlouchá. Ale docela to jde.


Karlos1411:Pro koho jsi hlasoval ve volbách do rady starších? Tipnul bych Pumičku?
Někdy by ses mě mohl vzít do učení, co ty na to? Myslím, že se mám co učit a ty mi můžeš dát hodně.. (tohle není otázka do rozhovoru)


Johny Flock:Klidně to nech v rozhovoru, já to tak dělám ...jo...to ví že jo...si lepší než já!!! Ale řiď se heslem - Výš jen výš. Tam já mířím

 

Karlos1411:Lepší než ty? Chichi.. ( dábelský smích) co to sakra meleš ty vořechu?


Johny Flock:Ve volbách jsem hlasoval pro sedm hráčů. Paladinka, lorda Gimliho, Nenemuse, Šamila, Ufina, Vakuum, Rena a ano i pro Pumičku, protože si myslím, že je dobré mít v RS hráčku Pro koho ty?


Karlos1411:Já jen pro Pumičku..to víš klanová vedoucí :-D proč jsi nekandidoval?


Johny Flock:Tak polovičně jsem kandidoval. Poslal jsem žádost pod nickem Mars12 (mám tam 365 dní), byl jsem přijat, ale 1. září mi Paladinek oznámil, že nemůže přijmout moji kandidaturu, jelikož jsem na Black Listu a dostal jsem trest od RS ( 1. září vstoupil v platnost nové artikule RS, kde stojí, že nesmí kandidovat do RS ten hráč, jestliže nevypršela roční lhůta od té doby, kdy dostal trest a byl napsán na BL.) Bohužel, je tam můj nick John Lennon, ovšem za něj hrál v té době už muj bratr, já mu ho nechal, takže já bych do RS mohl. Ale je to jedno, počkám si kdyžtak na doplňovací volby, nebo příští rok http://www.pomstychtiva.wz.cz/Home/ano-ci-ne - chystal jsem se kandidovat, takže dole jsem udělal návrh na kodex. Je to jen návrh - úpravy. Ale myslím, že by neprošel...


Karlos1411:Jo, tak to naštve, ale nedá se nic svítit. Tohle by možná mohlo stačit co řikáš, nebo si chceš vymyslet specielní otázku sám pro sebe?

A jak se jinak máš, co je u tebe novýho?


Johny Flock:Jinak se mám dobře...docela...ehm...brácha dneska jel na fotbal vrátil se a jel na hasiče...a mi na něho tady čekali a on nedal vědět no..jinak jsem přemlouval jednu holku, tak možná pojedu s ní na Cimrmana....je to vše nebo ještě něco? jako co bych vzkázal hráčům atd?


Karlos1411:A teď bych řekl zcela nečekaná otázka..co by jsi vzkázal hráčům?


Johny Flock: (smích) No, tak ani nevím. Měl byste se chovat slušně, poslouchat adminy a RS. Děkovat LPemu a spol s r.o. ...a taky si občas koupit ty deky za peníze, abyste podpořili Dark Elfa. Ono to není jen tak lážo plážo, chce to podporu od hráčů a buďme rádi, že DE máme. To je asi vše, co bych vám v tuto chvíli řekl


Karlos1411:Báječný, díky moc a měj se krááásně... ahoooooj a DE zdar!

Johny Flock:Také se měj moc krásně, děkuji a ALOHA!

Hodnocení článku: Hodnocení 10.00, Hodnotilo 2 uživatelů