Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Triskelion vs. DeviLs

1.12. 2008 Autor Draugluin Komentáře Komentáře (1) Kategorie Rozhovory Hodnocení 0.00 Přečteno x2712

Pěkný dobrý večer hráčům DE. Možná právě v tuto chvíli některý z účastníků finále Klanového turnaje zadává své údaje, vybírá si oblast, možná i konkrétní zemi na mapě a chystá se na log. A pro tuto chvíli jsme si pro vás připravili rozhovory snad s těmi nejdůležitějšími hráči z každé aliance, s hlavními mágy. Pozvání na náš bleskový rozhovor přijal za alianci Triskelion Damio a za alianci DeviLs Gatrit.


Draugluin: Ahoj, pro začátek mohli by jste trochu představit vaše týmy, sestavu pokud není utajená a sebe sama jako hráče?

Damio: Tak sestava lidí je u nás po všechny kola stejná (ono nás ani o nějak moc víc v klanu není..), akorát si občas prohazujeme rasy. Se skurutama u nás požíraj nepřátele Yawgmoth s Halftimem, temných elfů se obětavě chopila už potřetí slečna Puma, a náš ultimátní skřet, Thar, je na svym tradičnim postu opět. Tolik k těm co jsou už nalogováni.. Jak se logne zbytek přesně nepovím.
Nicméně určitě se dají čekat nějací enti, ať už v režii stratéga Lockharda, mistra Figa, lítého Dave Listera, navrátivšího se Medvěda, nebo někoho úplně jinýho. Posledních pár kol u nás hrál hobity absolutní hobit Absolutelama, no a nějakýho mága asi logneme taky, zatím jsem je hrál vždycky já.. tak.. třeba se konečně něco změní ) Ale třeba ne. O každém členu ali by se dalo sáhodlouze rozepsat, ale na to tu počítám bohužel není prostor.. tak snad bude stačit když podotknu, že DeviLové se myslim rozhodně maj na koho těšit.

Gatrit: hrajeme od začátku v podstatě stabilní sestavě, já jako hlavní mág, paladinek jako velitel,
druhého mága dělal Ihsahn a Ara a pak útočná skvadra Theros, Lord Protektor, Malach Arad, Adam Turbo, Zigy, nesser a dark soul, většinu tvoří veteráni DeviLs. Jednou se u nás mihl šamil basajev, ale z nedostatku času už pak nenastoupil

Draugluin: Pociťujete v týmu nervozitu v dni logování?

Damio: To teda pociťujem.. nebo aspoň někteří.. no, minimálně já pociťuju Log může znemanat hodně, a dá se v něm sice všelijak taktizovat,
ale nakonec to je stejně dost o štěstí... což je trošku škoda.

Gatrit: nevim jak ostatní, ale nejvíc nervózní jsme byli z riderů, děsila nás myšlenka, že by mezi nás logli osmi enty další kola byly o něco lepší, spíš jsme se báli, aby nás nevyklepli papírově horší aliance, které ale mohli překvapit. Teď na finále už moc nervózní nejsem, splnil jsem si svůj cíl, poprvé se dostat v nějakém turnaji do finále, stačilo to jen zorganizovat a odmágovat Ale třeba to přijde s blížící se půl dvanáctou...

Draugluin: Tak to k tomu patří, já třeba nejsem schopný vydržet u kompu do půlnoci vždycky si musim nastavit budík.
Sledovali jste třeba DeviLy/Triskelion v semifinále?

Damio: Sem tam. Jak znám Lockharda, tak ten je už má určitě podrobně nastudovaný, ale tak Devilové pro nás nejsou žádná neznámá, už hrajou pěknou dobu, tak bych řekl, že o většině jejich hráčů tušíme, co od nich asi tak můžem čekat.

Gatrit: Jelikož jsem hrál s Therosem a Dark soulem proti nim v semifinále, tak jsem je samozřejmě sledoval. Bohužel tam nevyšel log, sebevědomí šlo rychle k nule, přestalo se tahat a ani mě to pak nebavilo. Zajímavější byl jejich boj s Řádem, který odolával déle než SOAD.

Draugluin: Na závěr, máte pro toho druhého nějaký vzkaz?

Damio: Nó, myslim že si ty vzkazy vyříkáme na bojišti. Snad je přeargumentujem, je to u nás samej rétor.

Gatrit: Na vzkazy je spíš Paladinek, něco ve stylu: Jste lamyyyyy, by nejspíš řekl. Já jen doufám, že se výsledek nerozhodne logem v nultém dnu a že bude o co hrát, bohužel výsledek semifinálových kol rozhodly logy. Nerad bych, kdyby se tohle opakovalo i ve finále (pokud bychom to teda nebyli my s tím výrazně lepším logem)

Draugluin: Schválně kdo myslíte, že bude nejvíc vidět na ligovém fóru od vás a od soupeře?

Damio: Od nás.. no, toť otázka Jestli Puma chytne slinu, tak je mou favoritkou ona.. jinak by to mohl bejt Absolute, ten se taky dokáže rozjet.. ale těžko říct, my jsme v tomhle směru mysli celkem vyrovnaní a občas i střídmí U devilů si nejsem jistej, jestli s nimi půjde Torg, tak bude mít patrně slušnou šanci, na druhou stranu kdyby tam třebas Theros začal rozebírat Islám, tak si s ním rozhodně v ničem nezadá..

Gatrit: to záleží na tom, jak bude vypadat situace na mapě. Půlka lidí od nás píše často na ligáč, jsme spameři, z triskáče jsem viděl na ligáči halfa, jinak už si nikoho že by častěji psal nevybavuju.

Draugluin: Okiš, tak díky moc za čas co jste si na mě udělali a přeji hodně úspěchů při logu.

Hodnocení článku: Hodnocení 0.00, Hodnotilo 0 uživatelů