Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Klání o titul Dvorního kronikáře Darkelfa - SOUTĚŽ

17.9. 2009 Autor Laxinátor Komentáře Komentáře (17) Kategorie Kronikář DE '09 Hodnocení 0.00 Přečteno x2415

Všichni komentátoři zbystřete, je tu soutěž přesně pro vás!


O co jde? Jedná se o literární soutěž pro všechny komentátory. Komentátorská společnost upadá. Nikoliv kvalitou komentátorů a potažmo jejich zpráv, ale společnými akcemi. Vždyť komentátoři jsou dnes již nedílnou součástí Dark Elfa a máme i své vlastní webové stránky. A přes to všechno nepodnikáme téměř žádné společné akce a každý komentátor si hraje na svém vlastním písečku, či chcete-li, ve své vlastní lize. Výjimkami byly leda tak komentátorský turnaj a turnaj vyzvi si svého komentátora. Proto tato soutěž, a proto omezená jen pro členy této zvláštní kasty.

Kdo se může zúčastnit? Každý hráč honosící se titulem komentátor. A to včetně momentálně neaktivních komentátorů a nováčků ve zkušební lhůtě, pokud tedy komentátory zůstanou i v den skončení soutěže.

Parametry díla: Co že to budete vlastně psát? Soutěží se o nejlepší povídku tématu fantasy. (Jsme tu sice všichni fanoušci tohoto žánru, ale stejně zdůrazňuji, že fantasy a sci-fi není totéž.) Co se týká formy textu, písmo dejte Timesy, velikost 12, řádkování klasické 1. Parametry nadpisu jsou na vás, ale nadpis, a tím i jméno, mít povídka musí. Rozsah 1-3 stránky.  Samozřejmostí je dodržování pravidel českého pravopisu (Ten se nehodnotí, ale kdo to po vás má číst, že...) (update - vzhledem k vážené slovenské komentátorské menšině je samozřejmě povolena i slovenština - též prosím dle pravidel pravopisu) a, pokud nemluví sama postava, také pravidel slušného chování a nestrannosti.

Porota:

(Právo na změny vyhrazeno :-) )

Ocenění:

Sponzoři:

Hlasování: Každý porotce smí hlasovat pouze jednou. V případě většího počtu článků je možnost dovolit porotcům hlasovat i vícekrát.

Dodatky:

  1. Při úspěchu se může soutěž opakovat a stát se z ní potencionální tradice. V takovém případě bude titul „DKD" putovní.
  2. Uzávěrka 30.11.2009 v 23:59 hodin.
  3. Své poklady vkládejte na DE-Times do kategorie Kronikář DE ‘09 a kopii ve formátu pdf na e-mail kronikar.darkelfa@seznam.cz.

 

Hodnocení článku: Hodnocení 0.00, Hodnotilo 0 uživatelů