Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Rozhovor s Narwenem o klanovém turnaji

6.11. 2009 Autor Torg Komentáře Komentáře (1) Kategorie Rozhovory Hodnocení 0.00 Přečteno x2145

Rozhovor s velitelem klanu Lamky v klanovém turnaji Narwenem, o turnaji, šanci Lamek na vítězství v tomto kole i v celém turnaji, ale i o dalších věcech.


Torg: Nejprve bych tě poprosil, jestli by si se hráčskému obecenstvu trochu představil jak jako hráč, tak jako člověk, alespoň zkráceně. Jak dlouho hraješ, za co hraješ, co děláš apod.
Narwen:
Vetšina lidí mě bude znát pod nickem Narwen. Jak douho přesně DE hraji si už fakt nevzpomenu, bude to ale něco kolem 3 let. Nehrál jsem ale celou dobu nonstop, před nedávnem jsem se k DE vrátil asi po púlroční pauze.

 

Torg: A mimo DE?
Narwen:
Co o mě jako o člověku? Nevím sice, jestli jsem člověk, ale ostatní mi tak většinou říkaj, pokud teda nelezu zrovna z hospody, to jsem dle nich zvíře.

Torg: Váš klan se dostal do 3. Kola turnaje. Teď už jde o finále, řekl by si nám něco k historii klanu? Jak dlouho existuje, jak vznikl, jaké jsou vaše cíle apod?
Narwen:
Klan Lamky vznikl kdysi dávno. Někdy krátce po tom co jsem začal hrát DE. Hrávali jsme tehdy akční ligy s Gixianem. Oblíbili jsme si návev ali Lamky. To se potom s námi vleklo dále. Po čase jsme pomalu začali přecházet z akčních lig, které nás přestávali bavit, do lig klasických. Když přišla možnost založit si vlastní klan, tak jsme neváhali a založili ho spolu s lidmi, kteří hrávali stabilně s naší ali. Tak vlastně vznikl klan Lamky.
No a naše cíle? První cíl je určitě se naučit pořádně hrát a bavit se u toho. Také se v současnosti snažíme rozšířit hráčskou základnu, snažíme se nabírat nadějné nováčky a něčemu je naučit.

Torg: A jak se může hráč stát hráčem klanu Lamky?
Narwen:
Stát se členem Lamek je trošku složitější. Jsme spíše uzavřený klan, většina z nás se zná už dlouho. Nesnažíme se vytvořit co největší klan, počet není všechno. K tomu aby se k nám hráč dostal, potřebuje hlavně chuť se učit a hrát teamově. Jak jsem psal výše, většinou nabíráme nováčky v DE, u kterých po pár ligách s nimi zahranými vidíme, že mají to, co my hledáme.

Torg: V tomto kole změří váš klan své síly s Akivashou. Jak osobně vidíš vaše šance na postup?
Narwen:
No jelikož jsem teď nějakou dobu nehrál, tak Akivashu jako klan moc neznám. Krom naší klanovky jsem sledoval více jen VA6 a hlavně fandil GD. Věřím ale, že když všichni naši hráči budou hrát svědomitě a já jako velitel něco nepo... , tak bychom mohli jít do finále.
Tady mě mrzí jen to, že se GD potkalo s RoF už teď v semifinále.
Pokud bychom se do finále dostali, tak bych si velmi rád s těmito dvěma klany zahrál. Teda přesněji řečeno zacoachoval proti nim, jelikož jako hráč nehraji.

Torg: Které kolo bylo pro vás zatím „nejtěžší"? Minulé se SEC MAZEC, nebo první kde jste spolu s Green Dream (vašimi možnými soupeři ve finále) vyřadili královskou legii spolu s převážně akčním klanem Wampires?
Narwen:
Rozhodně 2. kolo bylo těžší. Především tedy logování. Moc lidí to asi nesledovalo, oba klany jsme logovali snad komplet 10 nebo 5 minut před koncem registrace. Byla to taková bitva nervů. Naštěstí jsme tuto bitvu jednoznačně vyhráli. Ve hře samotné jsme se potom nedopustili žádné závažné chyby a tak jsme zvítězili.

Torg: Jak vidíš vaše šance na vítězství v turnaji?
Narwen:
Na tohle téma se neodvažuji tipovat. Jelikož ve finále se setkají 3 klany, bude to hodně špatně čitelné. Hlavně jsem opravdu zvědavý na to logování. Nemyslím si ale, že by naše šance byli nějak výrazně nižší nebo vyšší než šance našich soupeřů. Bude to asi nejvíce vyrovnaná liga turnaje. Rozhodně každý, kdo se do finále dostane, musí mít silný team, ať už jsou jeho kvality jakékoliv. Finále bude pořádná řež a nemyslím si, že uvidíme nějaké rychlé kapitulace, bude to boj do posledního muže.

Torg: Děkuji za rozhovor.
Narwen:
Není zač.

Hodnocení článku: Hodnocení 0.00, Hodnotilo 0 uživatelů