Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

2. z rozhovorů o klanovém turnaji s Kwookem

10.11. 2009 Autor Torg Komentáře Komentáře (0) Kategorie Rozhovory Hodnocení 0.00 Přečteno x2142

V druhém ze série rozhovorů o klanovém turnaji s veliteli posledních 6 klanů, jsem si povídal s velitelem klanové aliance Akivasha Kwookem. O klanu Akivasha, o cestě turnajem i o tom, jaké ambice má jeho klan v turnaji i celém DE.


zdroj DE-znamTorg: Nejprve bych tě poprosil, aby ses hráčskému obecenstvu trochu představil jak jako hráč, tak jako člověk, alespoň zkráceně. Jak dlouho hraješ, za co hraješ, co děláš apod.
Kwook:
Zdravím, jako člověk, no asi jako každej hraju DE, věnuju se škole 3tímu ročníku na průmce ...
DE hraju už delší dobu, ale se spoustou pauz takže mám relativně málo nahráno, ale začal jsem hrát někdy v roce 2006. Hrál jsem za entíky a teď hraju hlavně skuruty, ale zvládnu většinu vicekolovejch ras.

Torg: Váš klan se (trochu překvapivě) dostal do 3. Kola turnaje. Teď už jde o finále, řekl bys nám něco k historii klanu? Jak dlouho existuje, jak vznikl, jaké jsou vaše cíle apod.?
Kwook:
No klan jsme dost mladý a vznikl na základě rozhodnutí našeho šéfíka Stoupy, kterej po možnosti vytvoření klanu si prostě udělal klan a začal sbírat lidičky; a stejně jsem se ke klanu dostal i já.
Naše cíle nejsou nijak veliké, hrajeme a hrajeme a jak jsme zjistili, docela jsme stoupli v žebříčku a tak jsme zkusili i turnaj.

Torg: Co může hráč udělat pro to, aby se stal členem Akivashi?
Kwook:
No ani se moc nenadřete, stačí přijít, do nějaký ligy kde jsme, v poslední době máme jako stálou ligu 4V kde hrajeme každej věk. Stačí přijít, ukázat, že něco umíte, a nebo projevit zájem něco umět a my to s vámi zkusíme. Pokud se aktivně zapojíte na fóru a zapadnete mezi nás, máte místo jasný =)

Torg: V tomto kole změří váš klan své síly s Lamkami, které v minulém kole vyřadili Sec Mazec a jsou tak trochu černými koni turnaje. Jak osobně vidíš vaše šance na postup?
Kwook:
No tohle bude záležet hodně na tom, jak se oběma klanům povede log. Ale Lamky mají navrch tím, že mají více lepších hráčů, ale myslím, že pokud neuděláme nějaký velký hrubky a budeme mít zase trošku štěstí, jako v posledních kolech mohlo by se to povést, třeba nás podcení a my je pěkně překvapíme, ale ve výsledku to vidím nadějně.

Torg: Které kolo bylo pro vás zatím „nejtěžší"? Minulé s Knights of Honor, nebo první, kde jste právě spolu s Knights of Honor vyřadili Pomstychtivé spolu s Green Hobbitt?
Kwook:
Určitě první kolo, kde jsme bohužel logli jen v 7 lidech a ani jeden ze 4klanů neměl úplně idealní log, ale nakonec se nám podařilo díky Jezuitovy a jeho výborné práci, jakožto hobitího mága vyhrát, ale i díky KoH kteří byli zase tou hrubou silou.
V druhém kole jsme měli zase štěstí my, a KoH logli jen v 6ti lidech, ale i tady jsme museli ukázat, že v nás něco je - což se nám povedlo - a dostali jsme se dál.

Torg: Obě kola, jste tak nějak zvládli. Nedá mi to a zeptám se, jak vidíš vaše šance na vítězství celého turnaje?
Kwook:
No jak jste si už asi všimli jsem docela optimista a rád myslím pozitivně, a když k tomu připočteme, že jsme poprvé v turnaji a jsme bráni jako outsideři, tak už jsme vlastně vyhráli, neboť jsme v semifinále a pokud porazíme Lamky, jsme na stupních vítězů, což by pro nás všechny byl obrovskej úspěch, kterej nejspíš celá komunita DE (kromě nás) nečekala. Ale taky aspoň Akivasha vejde trošku do podvědomí a doufám, že už nebudeme bráni jako totální nováčci.

Torg: Díky moc za rozhovor. A přeji hodně štěstí v tomto kole.
Kwook:
I já děkuji!

Hodnocení článku: Hodnocení 0.00, Hodnotilo 0 uživatelů