Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Rozhovor s Damiem o klanovém turnaji

10.11. 2009 Autor Torg Komentáře Komentáře (0) Kategorie Rozhovory Hodnocení 0.00 Přečteno x2190

V pořadí již 3. rozhovor ze seriálu rozhovorů s veliteli klanů,  které zbyly v klanovém turnaji je  rozhovor s Damiem.


zdroj De-znamTorg: Nejprve bych tě poprosil, jestli by si se hráčskému obecenstvu trochu představil jak jako hráč, tak jako člověk, alespoň zkráceně. Jak dlouho hraješ, za co hraješ, co děláš apod.
Damio:
Tož jmenuju se Tomáš, v DE hraju nejdéle pod nickem Damio, pak mám ještě pár mladších nicků, jako třeba Godota a Horáce. Prvních pár let jsem hrál takřka výlučně mágy, který si kdykoli rád zahraju i teď, ale dost dlouho už mám v repertoáru i další rasy, nejvíc asi skuruty nebo barbary, kterejma si kompenzuju (ne)bojovnost mágů Mimo DE dělám všechno možný, ale pokud jde o to čím se živím, je to teď nejvíc překlad.

Torg: Překladatelství se někdy říká královská disciplína.. z jakého jazyka překládáš?
Damio:
No ono královská disciplína se říká kdečemu... z angličtiny do češtiny, případně naopak.

Torg: Váš klan se dostal do 3. Kola turnaje. Teď už jde o finále, řekl by si nám něco k historii klanu? Jak dlouho existuje, jak vznikl, jaké jsou vaše cíle apod.?
Damio:
Tak první písemné zmínky o Triskelionu pocházejí z 20.10.2004, kolem 20:00. No vida, nedávno jsme měli pětiletý výročí, to bychom měli dodatečně oslavit Vznikl tak, že mne Reno kdysi oslivil s nápadem založit novou stálou ali, abych ho citoval "hrát spolu udělat nějakou tradici nebo tak" No, možná se nám to i povedlo, i když Reno celkem brzo odešel, Triskelion stále existuje a já doufám že ještě existovat bude. Že bychom si kladli nějaký cíle a ideály to ani ne, pokud odhládneme od toho cancu co máme na stránkách, kterej snad nikdo nebere úplně vážně Jsme poměrně uzavřená společnost, páč většina z nás se zná už hodně dlouho, často i přes těch 5 let co existujeme.

Torg: v souvislosti s tím, že jste uzavřená společnost, existuje vůbec možnost, jak se může hráč stát hráčem Triskelionu?
Damio:
No jasně,.. stačí podplatit dostatečnej počet vlivnejch členů,.. šarmantní slečny to maj samozřejmě jednodušší.
No ale tak vážně.. záleží to no. Spíš než o to aby náš člen hrál jak bůh, nám jde o to, aby k nám zapadl a byla v klanu dobrá pohoda. Když se rozhodneme, že je nás málo a potřebujeme někoho, abychom mohli pohodlně skládat osm lidí do ali, zkoušíme přijít na někoho, koho už nějakou dobu známe a víme o něm, že by se nám s ním hrálo dobře. Takže spíš než že bychom brali žadatele, oslovujeme potenciální členy my.

Torg: Takže vlastně takový head hunting na DE v praxi. V tomto kole změří váš klan své síly s Ender´s Game. Jak osobně vidíš vaše šance na postup?
Damio:
Naše šance vidím celkem slušně... Endeři rozhodně nejsou špatní, ale naše sestava je myslím zkrátka zkušenější, v konečném efektu tedy lepší. Nicméně stále jsou to jen dobré šance na postup, neříkám, že to půjde snadno. V turnaji má ohromný význam log a v průběhu věku se pak může taky stát leccos. Rozhodně neplánujeme naše drahé soupeře podcenit

Torg: Které kolo bylo pro vás zatím „nejtěžší"? Minulé s Divokými, nebo první kde jste spolu se Sec Mazec (kteří už jsou z turnaje venku) vyřadili Boží Bojovníky spolu s Tajemným Hradem Plivajzem?
Damio:
Hmm.. těžko říct, dá se říct že obě proběhly celkem hladce Pro mne osobně bylo těžší asi druhý kolo, protože jsem se logoval jako oxidační katalyzátor doprostřed soupeře, nicméně nakonec jsem to i nějak přežil. Z hlediska celé ali asi bylo naopak těžší 1. kolo, kde byly boje celkově řekl bych tužší, než jsme mohli využít magickou převahu.

Torg: Ale obě kola, jste přesto zvládli s přehledem. Nedá mi to a zeptám se, jak vidíš vaše šance na vítězství celého turnaje?
Damio:
Finále bude asi docela masakr, těžko to nějak odhadovat předem... soupeři budou nepochybně kvalitní, ale sestavu máme dost zkušenou na to, abychom tam měli k tématu co podotknout Bude ale strašně záležet na logu a na tom jak moc se aliance mezi sebou (ne)domluví. Když pominu tyhle detaily, tak samozřejmě vyhrajem, no.

Torg: Koukám, že skromnost Triskelionu nechybí.. Ale prozraď mi, jaký je tvůj tip na vítěze VA3, tedy souboje Green Dream vs. Riders?
Damio:
A ironie nám taky nechybí, neboj V e VA3 jsou můj tip celkem jednoznačně Riders. Ne že by Green Dream hráli nějak špatně, ale Rideři jsou bezpochyby jednou z nejlepších aliancí na DE... proti nim je to o kejhák vždycky, i se zkušenější aliancí než jsou Green Dream.

Torg: Uvidíme jak tvůj tip, bude úspěšný. Děkuji za zajímavý rozhovor a budu se těšit na sledování vašeho klání ve VA2.
Damio:
Já děkuji.

Hodnocení článku: Hodnocení 0.00, Hodnotilo 0 uživatelů