Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

4. rozhovor tentokráte s Fesíkem z Ender´s Game

12.11. 2009 Autor Torg Komentáře Komentáře (0) Kategorie Rozhovory Hodnocení 0.00 Přečteno x2134

V pořadí 4. rozhovoru ze série rozhovorů s veliteli účastnými v semifinále turnaje jsme si povídali s Fesíkem, velitelem klanové aliance Ender´s Game v turnaji. Jak viděl jejich šance ještě před logem do turnaje, jak cítil šance Enderů na vítězství v turnaji a jak byl jeho tip správný či špatný to si přečtete právě v tomto rozhovoru.


zdroj facebookTorg: Nejprve bych tě poprosil, jestli by ses hráčskému obecenstvu trochu představil jak jako hráč, tak jako člověk, alespoň zkráceně. Jak dlouho hraješ, za co hraješ, co děláš apod.
Fesik:
No začal bych osobním životem, tak řekněme, že jsem pořád z větší části nudící se student, proto volné chvilky vyplňuji DE a samozřejmě dalšími aktivitami, převážně organizování všemožných akcí jak pro děti (mládež) tak poslední dobou i pro starší. A k DE? To už je nepodstatné, teď to bude něco málo přes rok, co hraju. A za co hraji? No za ten rok sem se zatím dostal k tomu, že sem otestoval všechny rasy ovšem k nejoblíbenějším patřej hobitci, ovšem dost často sem nucen hrát mágy a zachraňovat vše, co jde.

 

Torg: Organizování všemožných akcí, pro děti a mládež, chceš to trochu rozvést? Čeho se týkají apod.?
Fesik:
Tak dlouhodobě připravuji tábory, což je sice takový základní kámen, ovšem je to jen krátký úsek o prázdninách. No a proto se přes rok tvoří různorodé víkendy her, výlety a podobně ať už pro vybrané děti tak pro veřejnost ve spolupráci s místním Nízkoprahovým zařízením a dalšími skupinami. A ta poznámka o starších, tam je to převážně pro ten team osob, co se tomuto také věnují a dalo by se tomu říkat takový menší Team bulding. Je pravda, že i na to naráží proč hraji DE, je to určitá simulace řízení lidí, teda pokud se to hraje dobře. Tak si tak simuluji a zkouším a pak to uplatňuji v reálu.

Torg: Zajímavé. Váš klan se dostal do 3. Kola turnaje. Teď už jde o finále, řekl by si nám něco k historii klanu? Jak dlouho existuje, jak vznikl, jaké jsou vaše cíle apod.?
Fesik:
Uff složitá otázka, asi ne pro mně, při vzniku jsem ještě v komunitě DE nebyl. Jak dlouho existuje bych mohl vyčíst, z počtu dnů strávených v klanu u zakladatelky, ale tak to není asi moc důležité. Vznikl no, tipl bych, že Puma jednoho dne párkrát klikla, přišla o 30 DEKů a klan byl na světě. No a cíle? Určitě vyhrávat, nebo snad užívat si hru, no spis asi to druhé, rozhodně se snažíme hrát férově, za moji existenci v EG se mi nestalo, že by jsme se kvůli vítězství spojili s vedoucí ali, nebo bych byl účastny nějakého hnusného politikaření.

Torg: Co může hráč udělat pro to, aby se stal hráčem Ender´s Game?
Fesik:
Zase asi otázka pro někoho jiného,ale rozhodně když někomu napíše tak toho tolik nezkazí, šance že ho přijmeme je. Já teda osobně beru hráče tak, že si jich všimnu a pak je oslovím... Jak to dělá Puma, přesně nevím, možná denně odmítne desítky hráčů a možná taky ne...

Torg: Byla tu řeč o Pumě.. V tomto kole změří váš klan své síly s Triskelionem, za který vaše zakladatelka hraje. Jak osobně vidíš vaše šance na postup? A jak se těšíš na boj s Pumou?
Fesik:
Nj, na Triskáče se těším, osobně tam znám dost hráčů, ať už ze srazu, tak s Yawghmotem se znám několik let, takže to bude zajímavá hra. A naše šance při vyrovnaném logu bych to viděl 25:75 pro Triskáče ... Ovšem pokud by se nám podařilo nalogovat lépe tak šance budou rozhodně větší... Endeři jsou hodně šikovní a věřím, že to bude hezký souboj.

zdroj facebookTorg: Které kolo bylo pro vás zatím „nejtěžší"? Minulé s Our Generation, nebo první kde jste spolu se Pandorras Box (kteří už jsou z turnaje venku) vyřadili Aaaargh a De Ferme Fermier?
Fesik:
Uff nevím jak pro hráče, ale pro mně první kolo, kdy jsem musel dost komunikovat s Pandorrou a cítil jsem trochu zodpovědnost za naše lamení.


Torg: Obě kola, jste v zásadě zvládli s přehledem. Nedá mi to a zeptám se, jak vidíš vaše šance na vítězství celého turnaje?
Fesik:
Tak takovou malinkaťoučkou tam vidím, ale samozřejmě ty zkušenosti u nás dost chybí a hráči hrají sice moc dobře, ale dost často i dost opatrně a celková rychlost chybí, ale rozhodně bych je nepodceňoval a kdo ví, třeba se to podaří.

Torg: Prozraď mi, jaký je tvůj tip na vítěze VA3, tedy souboje Green Dream vs. Riders?
Fesik:
Hmm opravdu ani jednu alianci pořádně neznám a zase tolik jsem jejich herní styl nezkoumal, ovšem podle nejnovějších novinek se bude hrát na dobyti země DE a tam co sem pozoroval mají Rideri podle mého trošku navrch...

Torg: Uvidíme jak tvůj tip, bude úspěšný. Děkuji za zajímavý rozhovor a budu se těšit na sledování vašeho klání ve VA2.
Fesik:
Není zač a také se rád mrknu na ostatní souboje.

Hodnocení článku: Hodnocení 0.00, Hodnotilo 0 uživatelů