Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Předposlední rozhovor o klanovém turnaji s konikPD

15.11. 2009 Autor Torg Komentáře Komentáře (0) Kategorie Rozhovory Hodnocení 0.00 Přečteno x2085
V předposledním ze série rozhovorů o klanovém turnaji jsem si povidal s konickemPD, velitelem klanové aliance Green Dream v klanovém turnaji. Jaká byla jejich cesta turnajem, kdo je SusoPD, které kolo jim dalo nejvíce zabrat a jak viděl své šance před turnaje to a mnohem více se dozvíte zde.
konikPDTorg: Nejprve bych tě poprosil, jestli by ses hráčskému obecenstvu trochu představil jak jako hráč, tak jako člověk, alespoň zkráceně. Jak dlouho hraješ, za co hraješ, co děláš apod.
KonikPD:
Najprv sa ospravedlnujem za českoslovenštinu, som trocha zmagorený z onlinoviek. Mám 34 rokov a hráme s bratom Susom. Do DarkElfa sme presli z inej silne návykovej hry onlinovej. Hráme 2 roky a vždy sme milovali Heroes Might and Magic a DE je velmi podobný. Ja som inak Erik a brat Marek a sme Slováci z Prievidze. Obaja máme po jednom malom synovi a po jednej žene.

 

Torg: Váš klan se dostal do 3. kola turnaje. Teď už jde o finále, řekl bys nám něco k historii klanu? Jak dlouho existuje, jak vznikl, jaké jsou vaše cíle apod?
KonikPD:
V podstate je neco v popisu klanu, zakladali sme ho hlavne s bratom susom a fruikom, ktorý to pred rokom zabalil. Samozrejme nie uplne sami, nechcem menovat ostatných, aby som niekoho nezabudol. Detaily sú v popise. Ako asi každý sme začínali s Entama, preto sme boli Zelený. A Zelenáčmi aj ostaneme. Potom asi po roku sme sa zlučili s klanom We are The World a trocha sme sa rozrástli. Stále sa ale snažím, aby sme boli malý rodinný klan, ale už sa to moc nedarí. Cíle? zabaviť sa, neudelat ostudu a vyhrať, vždy, v každej lige ...

Torg: Jak se může hráč stát členem klanu Green Dream?
KonikPD:
Snažil som sa vždy v klanu podporovat myšlienku že už nepriberajme ludí, ale vždy niekoho zobereme, chcel som kedysi aby každý člen mal jeden nick velitelskej s právomocema. Ale už sme trocha narástli, tak ... samozrejme, sám so tiež hráčov prijal, treba s nami hrať v ligách a spoznať sa. Cizákov nechceme

Torg: V tomto kole změří váš klan své síly s legendárními Riders of Freedom. Jak osobně vidíš vaše šance na postup?
KonikPD:
Hral som už asi vo všetkých ligách, skoro so všetkými súpermi. Myslím že sme dobrí, problém je aby hralo poctivo a dobre 8 lidí. Riders ? ano, stretol som ich v 1 lige asi 2-3 mesiace nazpátek. Boli ohromný, porazili sme ich, ale boli sme dve aliancie na nich samích, a bolo to tesné. Myslím vyhrajú nad nami.

Torg: Které kolo bylo pro vás zatím „nejtěžší"? Minulé se Pandorras Box, nebo první, kde jste spolu s Lamkami (vašimi možnými soupeři ve finále) vyřadili královskou legii spolu s převážně akčním klanem Wampires?
KonikPD:
prvé kolo aj vďaka Lamkám (pozdravujem) bolo hodne lehké, toto s Pandorrou? Horror, bitva jak u Watterloo. Zaskočili nas ofenzivou v tretí den, a potom nás tlačili a v cca 6-7 den sme boli na kolenách. Viem že už mysleli na postup, možno polavili, no my sme napli všechni svaly a otočili.

Torg: mohu potvrdit, že dívat se na váš souboj ve VA6 byla královská podívaná a upřímně doufám, že podobně bude vypadat i VA3. Nicméně nedá mi to a zeptám se, jak vidíš vaše šance na vítězství celého turnaje?
KonikPD:
problém budú Ridery, inak sa nebojím nikoho...

Torg: Tedy Triskelion, myslíš, bude snažší nepřítel?
KonikPD:
Triskáč velmi neznám, skor z vyprávení... viem že su dobrí, náš problém je vždy stejný.. mág a hra na mága ... to je to co nemáme radi, hrát podle schéma na mága ... a ešte by som zmenil i iné veci , ale to je iná pesnička...

Torg: Děkuji za zajímavý rozhovor a budu se těšit ve VA3
KonikPD:
i já dekuji za celé G.D. o záujem o našu maličkosť

 

Hodnocení článku: Hodnocení 0.00, Hodnotilo 0 uživatelů