Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Obsáhlý článek s mágem 1 ligy Necroslavem

28.4. 2006 Autor Crusader71 Komentáře Komentáře (1) Kategorie Rozhovory Hodnocení 0.00 Přečteno x2068

Podařilo se mi pro vás připravit rozhovor s osobností právě probíhající 1. ligy. Čtěte dál...


„Jak je to možné!? Co děláte v těch svých magických norách?“ Vládce soptil zuřivostí. „Copak je možné, abyste toto nevěděli?“

Hlouček mágů, stojících opodál, jen mlčel a ani jednomu z nich nebylo do řeči. Dnešní noc nebyla krátká a až do rána se z nebe sypala strašlivá kouzla.

„Jděte mi z očí!“ Král poněkud vychladl a propustil mágy, teď chtěl slyšet také nějaké dobré zprávy. „Co naše slavná armáda, generále. Jak té se vedlo?“

„Pane, armáda je ti věrná a naše legie stále postupují a …“

„Nepřehánějte, generále, vím dobře jak se věci mají - tedy krátce,“ král ho zastavil unaveným gestem ruky a usedl do křesla. „Našli jste ho?“

„Ne. Zatím ne. Ale...“

Z nádvoří, odkud se neustále ozývaly zvuky práce mnoha dělníků, se pojednou začal šířit podivný hluk, zcela jiný nežli doposud.

„Co je to tam?“ Král se zájmem vyšel na cimbuří, ústící na rozsáhlé pevnostní nádvoří.

Dole pod ním byl chumel lidí a stále se zvětšoval. Najednou lidé, spatřivší svého panovníka, ustali v hlomozu a tlačenici. Dav se rozestoupil, až bylo možno spatřit uprostřed hloučku dva muže. Jeden - statnější, zcela zjevně válečník - a ten druhý - drobnější, jehož zjev nedával tušit nic krom toho, že bojovník to jistě nebude.

„Přiveďte je ke mně. Rychle!“ Na králi bylo znát zjevné potěšení...

Oba mužové vstoupili do trůnního sálu, kde na ně již čekal král a jeho generálové.

„Vítej hrdino! Rád vidím starého přítele živého a zdravého,“ promluvil král. „A koho to přivádíš sebou?“

„Hmm. Ano, vzpomínám si na tvoji žádost, pane kronikáři, tedy večer si promluvíme. Připrav si kalamář...“

 


Rozhovor s Necroslavem připravil Crusader71.

 

Crusader: Zdravím tě, mohl by jsi se nám na úvod představit a prozradit něco o sobě a tvém vztahu k DE. Případně i kdo tě k němu přivedl?

Necroslave: Pocházím ze severní Moravy a je mi 20 let. Na nějaký čas jsem se teď usadil v Praze a pracuji v jedné zahraniční firmě, kde se starám o počítače.

Můj první věk byl hodně „vtipný“ - to jsem útočil přes zrušené smlouvy s postihem -30% a podobně. Tak jsem začínal... První, kdo mě hodně naučil, byl Jetyl a pak hlavně Monk of Meo.

Crusader: Máš odehráno 613 dnů, což není málo. Při pohledu na Tvoje úspěchy spadne čelist nejednomu veteránovi. A to mě přivádí k otázce, jestli máš nějaký návod, který by jsi mohl doporučit začínajícím hráčům - jak dosáhnout úspěchu?

Necroslave: To je pravda, pár dnů tu mám odehráno, ale DE hraji již 4 roky od roku 2002. Ty úspěchy … tak něco se povedlo … a návod na úspěch - ten je asi jediný: Mít dobrého velitele, protože ten je podle mě 90% úspěchu.

Crusader: Hráváš často 2. a 3. ligy - co tě přivedlo tento věk do 1. ligy?

Necroslave: Rozhodně mě potěšilo zlevnění vstupního klíče z 9 na 6 DEKů. A navíc i 50 DEKů v banku od LP dávalo tušit i herně zajímavý věk. 1. ligu jsem už hrál - ale je to už delší dobu - s Mixem a třikrát jsme to tu zavřeli po sobě, takže je na co navazovat.

Crusader: Chtěl jsem se zeptat na tvůj názor na zavedení DEKů ve hře. Používáš je? A pokud ano, co nakupuješ nejčastěji?

Necroslave: Teď jsem si musel koupit 30 kouzel navíc, ale jinak kupuji jen klíče, portálovou bránu - když je třeba - a vlajku. Také jsem si koupil pár hrdinů.

Crusader: Hrdinové ve hře jsou více „srdcová“ nežli praktická věc, souhlasíš se mnou? Tvůj hrdina však nedávno padl do zajetí - co s tím budeš dělat?

Necroslave: No... Skoro-rampa se vytáhl to jsem od něho nečekal. Rozhodně si však pro něho dojdu. Trocha zničující magie a hrdina je můj. Jinak ale dobrý hrdina v rozjezdu je velká pomoc to zase ano. Doporučuji všem to vyzkoušet.

Crusader: V minulosti jsi často hrával za alianci Ultra Svätý Kamaráti, pověz nám, co se stalo, že již o této slavné alianci neslyšíme tak, jako dříve?

Necroslave: Asi hlavní podíl na tom má skutečnost, že se X-fighter oženil a nemůže věnovat DE svůj čas takovým způsobem, jako předtím. Bohužel, USK stáli právě na jeho schopnostech velitele a diplomata.

Crusader: Pojďme teď nakouknout pod pokličku dění v 1. lize. Můžeš nám říci svůj dojem z průběhu tohoto napínavého věku? Jak bys okomentoval dosavadní průběh?

Necroslave: To byl vyhraný věk, který nám překazily velikonoce. My jsme sem ale nešli vyhrát, jen se nám dařilo. Hráli jsme normálně jako vždy. Navíc několik chyb soupeře nám hru ulehčilo.

Jak říkám, hodně velikou „díru do rozpočtu“ nám udělaly ty velikonoce. Myslím, že Lord Pletron měl ligy na tuto dobu „zmrazit“.

Crusader: V právě probíhajícím věku hráli významnou roli i seslané Soudné dny. Jak ty se díváš na toto destruktivní kouzlo?

Necroslave: Soudný den je hrozně fajn kouzlo, zvláště když máte hodně zemí a je jen jediný mág, co má všechno proklít. To se pak nedá. Když je vše dobře zahráno, tak ho tím dostanete. Tady se to ale zatím nepovedlo.

Crusader: Kromě kouzel jistě hraje nemalou roli ve hře i diplomacie. Myslíš si, že jste v tomto něco podcenili?

Necroslave: No, asi jsme mohli dát rovnou spolupráci s aliancí Dark Riders. Nevím, nějak jsme to neřešili. Vedli jsme od začátku válku s aliancí Kruh světla a celkem nám to šlo. Jak říkám, možná jsme to mohli zahrát lépe.

Crusader: Proti vám stojí silný koaliční blok tří aliancí Pandoras Box - Dark Riders - Kruh světla. Hraješ často proti takto semknutému soupeř? Je to asi dost těžké!?

Necroslave: S takovouto opozicí se setkávám opět po dlouhé době, to je pravda. Těžké to je, i když já znám všechny protihráče osobně. To trochu pomáhá v odhadu věcí. Tento věk se tu ale sešla opravdu dobrá hráčské parta.

Crusader: A nakonec ještě poslední otázka. Co by jsi chtěl vzkázat hráčům Dark Elfa?

Necroslave: Hrajte, hrajte, hrajte Dark Elfa, protože je to moc fajn hra. Najdete tam spoustu přátel, jako jsem našel já. Taky choďte na srazy - tam uvidíte všechny ty skvělé lidi osobně a dá vám to úplně jiný zážitek ze hry. Ten nejbližší sraz, který spolupořádám i já se koná v Pardubicích 13.5. 2006 - takže jste všichni zváni.

Crusader: Děkuji za rozhovor a přeji Ti hodně štěstí jak v DE, tak v osobním životě.

 

(Korektura rozhovoru provedena 26. 4. 06, by Shippy.)

 

Hodnocení článku: Hodnocení 0.00, Hodnotilo 0 uživatelů