Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Pomsta bude sladká-Díl 2

10.1. 2011 Autor Madox Komentáře Komentáře (10) Kategorie Příběhy Hodnocení 2.33 Přečteno x1438
Tak máte tady ani ne stránkovou kapitolu o souboji skuruta s Delonem.

Skurut zaútočil jako první na Delonovu levou paži. Delon se útoku vyhnul a tasil svůj krátký meč. Podle Delona byla kombinace dlouhý meč + krátký meč jedna z nejlepších. Dlouhým mečem zaútočil na skurutovu hruď a krátkym mečem do skurutova podpaždí. Sečný útok dlouhým mečem skurut bez problému vykryl. Do bodného útoku krátkým mečem nastavil palcát. Delon Pronesl elfí zaklínadlo:

 

,,Sharath ela dal!" a jeho¨dlouhý meč se sta na pár chvilek svatým. Jeho záře skuruta na pár úderů srdce oslepila, čehož využil Delona probodl mu stehení kost.Skurut hrozivě zařval a ve snaze to Delonovi oplatit, zcela zapoměl na obranu, a začal hrozivou sérii útoků. Delon jen tak tak stačil uhejbat nebo bránit. Při jednom silném útoku skuruta nešlo už nikam uhnout a tak dal omylem jako štít krátký meč, který se ohnul a nebyl už k použítí. Dále ho z toho silného úderu začela brnět ruka a tak meč odhodil si o 5 stop dál. Dalšímu útoku se vyhnul. Tam však narazil na skurutův štít do hlavy. Otřesený si kleknul na koleno.

 

Možná to byla chyba. Pomyslel si. Ano byla to chyba přijmout skurutův souboj. Byl dost namyšlený, když si myslel že porazí skuruta. Nejspíše byla chyba pronásledovat skuruta sem na sever. Ne to nebyla chyba. Rozhodně ne. Vždyť tento skurut mu zabil jeho syna. Sice jich má šest ale tenhle byl nestarší, nejchytřejší a také by bez problémů uměl po něm převzít vládu. Dále vyvraždil se svým skřetím gangem, který je už naštěstí po smrti vesnici neviných lidí. Stopovat ho chyba rozhodně nebyla. Měl ho zastřelit.Když dostal tu příležitost před pár minutama.

 

,,Haha človíčku já ti dávat ještě poslední šanci!Abys mě porazil!Dokážeš to?Vem si meč a postav se!"

 

Delon nepromarnil zřejmě poslední šanci a zvedl se i s svim mečem. Tentokrát zaútočil první on přímo na skurutův krk bodnym úderem. Toho to zaskočilo a odkulhal do zadu. Delon začel útočit velice rychle.Dalo by se říct, že jen máchal mečem a občas se trefil. Skuruta to zaskočilo a tak jen kryl a občas ustoupil. Takhle to bylo asi minutu a pak skurut náhle zařval. Delon se zasmál- skurut šlápl na odhozený krátký meč. I když mu nemohl moc udělat, byl bos a vůbec to nečekal.Tohoto momentu využil Delon a píchl skuruta pod žebra. Ten zavrávoval a Delon mu probod břicho. Vytekeklo z nich pár vnitřnostní. Skurut zavil a spadl na zem. Delon mu probod ruku s pálcátem.

 

,,Ne! Já zemřít se zbran v ruce! Já prosit ty mi dovolit vzít zbraň do ruky za to, že já ti poskytnout šanci!Pro...ehhh...."

 

,,Ne." odpověděl s trpkým úšklebkem Delon a utnul skurtovi hlavu. Jeho bezhlavé tělo zavrávoralo a ještě se snažilo najít palcát a vzít ji do ruky. Bezúspěšně dopadl skurut na zem kde, kde už zůstal ležet na věky. Vojáci jen němě zírali. Nevěřili tomu, že jejich lord zabije v souboji tváří v tvář skuruta.Nebyl namyšlenej pomyslel si v tu chvíli Delon.

 

,,Mnicha!" zařval Delon.Mnich rychle přiběhl a začel Delona léčit.

 

* * * *

 

Asi po půl hodině mnich dokončil Delonovo léčení. Vojáci již předčasně oslavovali návrat domů. Nic jiného než severské pivo které bylo silnější než jejich neměli. Kdyby věděli co je čeká asi by se jen tak neopili. Delon nic nepil.Měl takovou zlou předtuchu...

Hodnocení článku: Hodnocení 2.33, Hodnotilo 3 uživatelů