Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Pomsta bude sladká - díl 5

25.4. 2011 Autor Madox Komentáře Komentáře (10) Kategorie Příběhy Hodnocení 1.00 Přečteno x1527
5. díl mé Pomsty

 

Tetrus natáhl luk a namířil na Hangrima, který do střely nastavil svojí pavézu. Ethell mezitím natáhl luk a už už chtěl vystřlit na Tetruse, když ho něco praštilo do ruky. Ta ho zabrněla až upustil luk, ale v mžiku bodl svojí elfskou dýkou do neznámé osoby, která dřímala palcát. Uspokojilo ho když uslyšel výkřik a žuchnutí těla na zem. Přesná rána do srdce. Hangrim se rozběhl kulhavým během na Tetruse. Ten si nabíjel do luku další šíp a vystřelil na Hangrimovi nohy. Hangrim však nenadéle zakopl o kámen a vyhnul se tak nepříjemnému bodnutí do lýtka.

 

Ethell si všiml další postavy, která tasila kord. Ethell pobral jedny z posledních sil a rozběhl se na ní. Když byl trochu blíž všiml si, že je původem z Tanského knížectví. Modro-červený kroj,elegantí knírek a stylový klobouček se sojčím pérkem. Nejspíš nějaký žoldnéř pomyslel si a vykryl jeho kord který směřoval na Ethellovo břicho. Ethellův protiútok směřoval na žoldnéřovu hlavu. Žoldnéř nestačil ani vydechnout a jeho zakrvácený klobouček se pomalu snášel k zemi.

 

Hangrim vstal a dobíhal posledních pár kroků k Tetrusovi. Ten natáhl další šíp a vsytřelil na Hangrimovo stehno. Hangrim v běhu nestačil nastavit štít a skácel se k zemi, čehož využil Tetrus a rozběhl se k němu s dýkou. Ethell si toho všiml, ale nemohl nic dělat. Luk byl dobrých deset stop od něj a dýčku by tak daleko nedohodil. Teď však zasáhl někdo jiný. Někdo zavolal na Tetruse:

 

,,Potřebujem ho živého tak ho nech!"

 

Tetrus se otočil kde za ním stál jezdec na černém koni. Tetrus tedy vstávajícího trpaslíka praštil pouze druhým koncem dýky. Poté se zdvořile uklonil a odpověděl:

,,Vaše výsosti to je jenom obyčejný trpaslík ne ten kterého hledáte."

 

Jezdec si prohlédl trpaslíkův obličej.

,,Jo není to on. Utopte ho."

 

Tetrus se uklonil, rozhlédl kolem a zpatřil pouze ležící luk, ale po Ethellovi jako by se slehla zem. No co kdyžtak ho chytim jindy a nebo se něj můžu vykašlat. Vždyť je to jen nula , pomyslel si. Ethell se chovával za stromem a pozoroval co dělají s Hangrimem. Na nohy mu daly palcát, kterým dostal přes ruku. Ještě teď ho brněla. Poté ho hodili do temné vody severního moře. Když byli dostatečně daleko, vyběhl Ethell a skočil do vody.

 

Hangrim se probral už ve vodě a snažil se vyproštit ze spáru palcátu který ho táhl ke dnu. Asi po minutě omdlel. Ethell k němu doplaval a sundal mu řetěz z nohy. Poté ho vzal a vyplaval s ním na břeh. Začel ho oživovat. Po chvilce bezúspěšně. Nasadil trpaslíkovi umělé dýchání a začal dělat masáž srdce. Konečně trpaslík vykašlával vodu.

 

,,Hele ho hrdinu." zasmáli se za Ethellem neznámé hlasy. Hangrim pobral dech a pomalu vstával. Ethell se postavil na nohy a podíval se na neznámé osoby. Další Tansští vojáci. Tak to nebudou žoldnéři. Nejspíše nějaká výprava. Už tasili kordy. Hangrimovi se dělali mžitky před očima, ale vyběhl směrem k lesu. Ethell se dal na útěk za ním. Když je pohlcoval les zaslechl rozbíhající se zeležné boty.

 

Hodnocení článku: Hodnocení 1.00, Hodnotilo 1 uživatelů