Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Faustovy rady ze sloupku 1

26.8. 2012 Autor Faustův přízrak Komentáře Komentáře (0) Kategorie Tipy pro hru Hodnocení 0.00 Přečteno x1482

Faust v oné propírané kauze s Torgem a LPem dostal za úkol psát na sloupek rady. Jak to dopadlo všichni víme a dál se k tomu vracet nechci, ale protože my Timesy jsme děvka pro všechny, přináším Vám kopie těchto rad.

Tumáte první ze dvou dílů.

Laxinátor


Vítejte, dámy a pánové,

u nového miniseriálu DE. Rady tipy a triky.
V tomto seriálu, který se bude pravidelně objevovat na sloupku každé pondělí, bych rád seznámil nováčky, ale i pokročilé hráče, s různými taktickými vychytávkami.
V tomto úvodním čísle začneme zvolna.

1 tip. Domovní schovka. Pokud nechcete, aby nepřítel viděl Váš počet domů, postavte dřevěné hradby (nebo jinou pevnost). Nelze potom vypozorovat, zda máte méně než 50 domů 50-99 atd. Samozřejmě hobit může magickým okem a špehnorou stále špehovat.

2 tip. Proměnlivá smlouva. Pokud válčíte a potřebujete finance, je dobré měnit vojenskou a obchodní smlouvu pořád dokola. Budu mít tedy stále platnou vojenskou a ob přepočet obchodní, pokud se dodrží tento postup: A) mám obchodní. B) odtahám a naverbuji C) změním na vojenskou (platí okamžitě) D) po přepočtu změním na obchodní. Přes přepočet platí vojenská, protože obchodní platí až „od zítra" tzn. po přepočtu.
E) je po přepočtu a platí tedy obchodní smlouva. Tímto se dostáváme do bodu A a celý kolotoč opakujeme. Tato taktika platí i na magickou smlouvu pokud potřebujeme manu a lze si takto nachystat i Volný průchod a tím pádem bránit vojenskou a připravit si útok na další den.

To je pro toto vydání vše. Příště si povíme něco o magii.

Hodnocení článku: Hodnocení 0.00, Hodnotilo 0 uživatelů