Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Faustovy rady ze sloupku 2

3.9. 2012 Autor Faustův přízrak Komentáře Komentáře (0) Kategorie Tipy pro hru Hodnocení 0.00 Přečteno x1473

A tady máme druhý a závěrečný díl rad, které stihnul za svůj jepičí život komentátora-sloupkaře Faust stihnout.

Laxinátor


Vítejte dámy a pánové

Je pondělí a jak jsem před týdnem slíbil, je tu i druhý díl nového seriálu. Rady tipy a triky.
Jak jsem minule psal, povíme si něco o magii. Lépe řečeno, jak se co nejlépe bránit proti magii, speciálně proti nespokojenosti, když potřebujeme bránit nebo útočit a tudíž potřebujeme armádu a porodnost. Zde jsou tedy jednotlivé varianty a možnosti. Samozřejmě je možné a dobré je různě kombinovat a vylepšovat, pokud to situace dovolí. Toto jsou jen základní principy.

1) Pokud jsme hned na začátku ligy pod nepřátelskou magií a pod nespokojeností v zemce, která sousedí s nepřítelem, vyplatí se stavět obranou magickou věž 200 many a 200 zl. přidává 50 magické obrany země.
Jakmile má nepřítel sílu kouzel přes 50, nevyplatí se MOV stavět.
Tip: Pokud máme mágy v zázemí, lze je přesunout na frontu a tím také zvednout magickou obranu země. Viz přesun vojska níže.

2)Další varianta je hození spokojenosti. Pokud nepřítel hodí jen 1* nespokojenost, kouzla se vyruší, Pokud ale hodí Dvojitou Kletbu nebo 2* nespokojenost, porodnost bude 50%. Výjimku tvoří trpaslíci a jejich kouzlo neovlivnitelnost. Viz popis kouzel ve hře.

3)Pokud nemáme na stavbu této věže prostředky nebo má nepřítel vyšší sílu kouzla nebo nelze použít variantu 2, pak další možností je přesun vojska ze zázemí na frontu. To provedeme tak, že v zemce, která je za hranicemi, naverbujeme vojsko a dáme přesun vojsk do země, ze které potřebujeme útočit. POZOR! Je důležité mít jistotu, že zem, kam se vojsko přesouvá, ubráníme. Jinak se vojsko přesune k tomu, kdo zem o přepočtu dobyl. Také je důležité, aby v té zemi byl dostatek prázdných domů pro nově příchozí armádu.

To je pro toto vydání vše. Příště si povíme, co je to taktika „spálené země" jak ji využít a jak proti ní bojovat.

Nepovíme, pozn. redakce.

Hodnocení článku: Hodnocení 0.00, Hodnotilo 0 uživatelů