Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Rozhovor s Newmikem, členem aliance Hroší Kůže

20.5. 2006 Autor Chlodvik Komentáře Komentáře (3) Kategorie Rozhovory Hodnocení 0.00 Přečteno x1999
Rozhovor s členem známé aliance Hroší kůže - chcete vědět o organisaci Hroší kůže? Tak si honem přečtěte tento článek! :)

 

Chlodvik: Tak 1. otázka kolik alianci mas stálých??v jakých jsi členem??

Newmike: Dříve jsem byl v hodně aliancích, ale postupně mě tím ubýval čas, protože každá aliance chtěla abych stále četl fórum na stránkách a chodil do určených lig apod.Tak jsem jeden den udělal to že jsem ze všech naráz odešel a věnoval se jen sobě.Před nějakou dobou jsem se dostal do 2Bkam jsem se dostal do aliance Hroší kůže v které jsem i teď a strašně se mi tam líbí a máme skvělé úspěchy.

Chlodvik: Aha a jací jsou členové hroši kůže??pro ty co to nevědí...O:-)

Newmike: No to je taky zajímavá otázka protože to ještě není 100% ustálený, ale hlavní lidé jsou: Ricardioso (velitel), Damokles, Glaurung, Ušatej oslík, Klikoroh, BOBO a samozřejmě já:-)..v ali bylo ještě více hráčů než tito..ářčáář

Chlodvik: Aha a to hrajete jenom v 2B??nebo to střídáte??

Newmike: Zatím se nám ve 2B daří a tak jsme z ní ještě nevylezli, ale máme už déle v plánu 1.ligu, ale to musíme ještě nejdřív pár věcí dovychytat.

Chlodvik: Chápu a co velitelství a organizace??

Newmike: Ricardioso je skvělí velitel. Každý v ali už ví co má dělat, takže je většinou všechno v pohodě. Občas dojde k malým rozepřím,ale nic vážného. Jenom poslední dobou nás možná trošku dráždí, když náš Mág Modrovous dobývá země jak skurut, ale naštěstí se to v dobré obrátí a vyplatí se to. Jako teďka právě kde bude Modrovous pokud všechno vyjde zítra zavírat a my už po šesté vyhrajeme.

Chldvik: A vy mate rozděleni od velitele kdo a za co má jit do jaké části mapy nebo v tomto mate svobodu??

newmike: Svobodu zrovna nemáme.Většinou se logujeme do Říše Trpaslíků-mág a jeho ochranka,Země Bažin a Země draka.V ali máme většinou 1xmága,1-2skuruty,1xTE a zbytek hobitci

Chlodvik: Ale jak to čtu tak bych řekl, že vám to ani zas tak moc nevadí...Ale musí se uznat, že vás velitel umí dobře velet když si to troufne takhle rozdělit a vyhrajete...tak v něm nějaké kvality přece jenom budou ne??

Newmike: To samozřejmě.V ali jsou prostě samí zkušení hráči a hlavně Modrovous což je hodně zkušený a známý mág. Občas bylo trochu horko když se k nám logla aliance Devils asi ve 24 lidech, nebo minule když jsme měli proti sobě 4skuruty, naštěstí jsme i toto ustáli a vyhráli.

Chlodvik: A ty chodíš pořád jenom za hobity nebo to nějak střídáte v alianci??

Newmike: Co se týče hroší kůže tak jsem až na jednu výjimku vždycky chodil za hobity, protože ty se nám vždycky hodili. Před minulí věk jsem za ně dokonce po dohodě s šéfem zavíral za což jsem strašně rád. Jinak hraji i jiné rasy ale hobitci jsou u mě the best.

Chldvik: A jaké rasy ještě kromě hobitků ovládáš?? A hraješ.

Newmke: kromě elfů a trpaslíků ovládám všechny rasy... Měl jsem hodně rád nekromanty ale kvůli potřebnému počasí jsem postupem času usídlil právě na hobitcích.... Ale např. Skřeti jsou také výborná rasa.

Chlodvik: A jaké ligy nejradši hraješ??

Newmike: no když jsem začínal, tak jsem samozřejmě brouzdal po třetích ligách. např. ve 3W jsme s aliancí M*A*S*H* vyhráli asi 6x, ale pak nadešla přeplněnost třetích lig a tím se mi znechutily....začal jsem chodit do různých DM a také do VA do kterých chodím stále kvůli krásnému místu. Asi nejlíp na tom jsou ale ty dvojky.

Chlodvik: A mas nějaké nápady aby nebyli trojky tolik přeplněné??

Newmke: Nápady jsou v DE nebezpečná věc,tak ale mohli by udělat novou sérii třetích lig,a nebo také zvýšit u některých hodnost pro vstup

Chlodvik: Hodnost už se začala zvětšovat...A proč jsou nápady pro DE nebezpečná věc??

Newmke: Často i když máte dobrý nápad podpořený správnými argumenty je těžké ho prosadit,zvláště když se to týká základních věcí v DE.To pak LP nechce nic slyšet.Ale myslím že za poslední dobu se Dark elf ohromně změnil.

Chlodvik: To máš pravdu například mapa...nova grafika Alianční stránky atd...a stále to jde kupředu..a jak se ti daří v DM??

Newmike: Na mapu jsem zvědavý až bude hotova ,,hratelná verze,,.v DM se mi celkem daří už 3x jsem v něm vyhrál,ale nemám rád přeplněné DM čítající 20lidí....mám rád DM třeba v 6lidech kde se dá uplatnit diplomacie a podobné věci.

Chlodvik: A jaký mas názor na rasové ligy?? R1,R2.

Newmike: Je to celkem zajímavé a je to aspoň něco nového.Nemám nic proti.Taky se tam možná někdy přijdu podívat.

Chlodvik: A co hrdinové?? Cena a užitečnost z tvého pohledu??

Newmike: No hrdinové to je skvělá vychytávka,mám je rád a svého hrdinu si hýčkám.Myslím si že ten základní útok je dobrý pro start,ale ty přídavné věci jsou z většiny spíš otázkou radosti a snahou být v něčem nejlepší.

Chlodvik: A co bys řekl na týdenní ligy pro nováčky?? Jeto akorát doba pro ne na naučení nebo je to krátký??

Newmike: Není to krátké,ale myslím že se tam nenaučí vůbec bojovat.Spíš zkusit co mají dělat v prvních dnech(co kupovat za stavby apod.)prostě nějaké ty základy tam určitě dostanou.

Chlodvik: Myslíš si ze je 1.liga je o tom kdo je nejlepší nebo o diplomacii nebo o taktice??

Newmike: v První lize jsou samí zkušení hráči a mágové na stejné úrovni takže jde o to které alianci se dřív vyvede start,i když třeba v 1.lize co teď skončila zapůsobila skvělá diplomacie tří aliancí a totálně zničili suveréního Necroslaveho.

Jinak jsem rád že zlevnili klíč,protože 1.liga začínala upadat

Chlodvik: Znáš někoho kdo si koupil za kola za deky??

Newmike: o někom jsem slyšel,ale nevím kdo to je...i když malé kouzlo času už jsem viděl několikrát....hlavně u mágů.

Chlodvik: A co další takovéhle služby jako Kouzelný meč, Kouzelná hůl, Pomoc mága znáš někoho?

Newmike: kouzla navíc se hodí to ano, ale kouzelný meč a podobné věci jsou v celku zbytečné a nikdy jsem si je ještě nekoupil.

Chlodvik: Co DEKy?? Když se kupuji za peníze jsou podle tebe drahý nebo levný nebo akorát??

Newmike: Deky za peníze jsou drahý,ale tak to má být.LP potřebuje peníze to chápu a DEky jsou daň za to.Ale kdyby se zlevnili třeba 1dek=1kč tak to se zavíralo v ligách 8den....

Chlodvik: A co obdarovávání DEKama za země a vítěze je to akorát nebo málo (hodně)??

Newmike: tohle je hodně diskutovaná věc.Hlavně veteránům vadí deky za zemičky,protože to trochu kazí hru.Nějaké věci mi u Deků vadí ale myslím že je dobře že jsou.

Chlodvik: A co aukční síň jaký na ni máš názor?? A tvoje oblíbenost k ní??

Newmike: No nic proti ní nemám.Pokud už někdo nechce svého hrdinu,nebo ho omrzel tak proč ho nezkusit prodat,že?

Chlodvik: Koupil jsi si už nějakého hrdinu takhle??

Newmike: No ze začátku když ještě nebyli životy,tak jsem si odkoupil svého miláčka zpátky,ale jinak ne je to moc drahé.Ale ty cenu chápu.

Chlodvik: A co stáří hrdinů je to podle tebe užitečný nebo k ničemu??

Newmike: to je jen tak pro info a na okrasu.Jinak to fakt k ničemu není

Chlodvik: Používáš nějaký rady nebo info stránky k DE??

Newmike: Ze začátku(před 3roky)jsem hledal všechny možné stránky týkající se DE a četl si to několik hodin denně,ale jinak později je to na nic.Lepší jsou lidé kteří vám poradí a pomohou...

Chlodvik: Takže k DE je nutném mít nějaký komunikační prostředek (např: ICQ, Skype, TeamSpeak atd...)??

Newmike: no samozřejmě....Díky icq na kterém jsem se bavil se skvělými hráči jsem se zdokonaloval,bez toho bych byl o řádek níž

Chlodvik: Já jsem pochytil hodně zkušenosti ze srazu jak jsi na tom ty??

Newmike: No právě to je to co mě mrzí,že jsem na žádném srazu ještě nebyl.Párkrát jsem si řekl že pojedu na nějaký sraz do matičky Prahy,ale přece jenom je to dost daleko.Naštěstí teďka v květnu bude DE sraz v Pardubicích a tam už jedu..:-)

Chlodvik: Aha takže se těšíš na sraz??

Newmike: Jo strašně moc.Přijede tam i LP a spolupořadatel je již zmiňovaný ricardioso s kterým rád pokecám, a doufám že tam přijede hodně lidí

Chlodvik: A chodíš do hospůdky DE??

Newmike: Párkrát jsem tam byl,ale nechodím tam.Nic extra ani TS se mi sám o sobě nelíbí..:-)

Chlodvik: A co Aréna teď tam jsi s Chlodvikem (se mnou) co na ni říkáš??

Newmike: jo paráda,jsem rád že se ptáš:-D povedlo se mi najet jako prvnímu ekonomika a magie takže už jenom otázka času.

Chlodvik: Kdy to vzdám nebo kdy mě sežereš??nelituješ ty volby TE??

Newmike: ne nelituju ani chvíli....nechtěl jsem nudnou arénu,ale pořádně si zahrát a aby to bylo napínavý....

Chlodvik: Ale takový hobit Skurut nebo hobit Nekromant by bylo zajímavější ne??

Newmike: To je právě ten problém....najít vhodné počasí...sám víš jak jsme čekali dlouho tak jsem nakonec rozhodl v TE i když za ně vůbec neumím..

Chlodvik: To ale vidět není...

Newmke: No děkuji :-).Člověk si musí poradit se vším a u TE je to v pohodě...ze začátku prodávat manu,baráčky jsou furt nějaký volný takže pohoda.....vyplatilo se mi jeden den bez útoků a jenom nahodit ekonomiku

Chlodvik: To jo no teďko už 2 dny mě držíš v šachu... Pozoruješ nějaké ligy??

Newmike: To je moje oblíbená činnost.Pozoruji všechny ligy a díky tomu mám pak přehled o hráčích a proti komu hraji,,vyplatí se to..

Chlodvik: Když máš čas...dal bys nováčkům nějaké rady do začátku hry??

Newmike: Hrajte,hrajte hrajte...Brzo poznáte že Dark Elf je opravdu skvělá hra kde seženete kámoše a skvěle se vyřádíte a naučíte se mnoha věcem...jen se nevzdávat a snažit se.

Chlodvik: Mas nějakou taktiku ze začátku??nebo jedeš normálně jako ostatní hráčové...

Newmike: Každý hráč má své tajnosti,ale přece je tu nebudu říkat.

Chlodvik: Jasně...chce ještě něco říci na závěr??

Newmike: Že bych chtěl poděkovat všem hráčům co mi pomáhali se stále zlepšovat a zlepšovat a také poděkovat lidem s aliance M*A*S*H* díky kterým mě DE začalo bavit a chtěl bych se omluvit všem které jsem v rozhovoru opomenul

Já bych ti chtěl poděkovat za trpělivost a nasazeni v našem rozhovoru a věřím tomu ze budeš mít hodně úspěchu a zážitků v DE.

Chlodvik: Jasný i já tobě děkuji za to že si semnou chtěl tento rozhovor a přeji ti také hodně štěstí;-)

 

 

 

Hodnocení článku: Hodnocení 0.00, Hodnotilo 0 uživatelů