Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Rozhovor Epiqmana s listerem s magorie xx

30.10. 2012 Autor Epiqman Komentáře Komentáře (1) Kategorie Rozhovory Hodnocení 7.00 Přečteno x1820
Jak jen to je dávno, co byly akční dějištěm masových střetů minimálně dvou aliancí. Všechny boje časově omezené, vypětí hráčů v koncových přepočtech bylo enormní. Tyto doby jsou již dávno za námi. Ovšem hvězda těchto bojů, která si na několik let odpočala od DE se nyní vrací. Mocný lister z magorie xx se vrátil, aby obnovil znovu svou slávu. Je mi ctí ho dnes přivítat zde, mezi námi, mezi komunitou DE a být s ním v jedné lize. 

Epiqman: "Je mi ctí přivítat ve světě DE pro někoho známou hvězdu, pro někoho neznámého hráče, Listera z Magorie, jehož nicky brázdily hlavně akční ligy. Pro Ty kdo Tě neznají, zkus se nějak vystihnout. Jaká je Tvá nejoblíbenější rasa, v jakém období si hrával a co si myslíš, že Tě činilo takovou hvězdou."

Lister: "Ahoj, v první řadě děkuju za pokus o rozhovor. Docela mě to potěšilo, že po třech letech bez darkelfa mě poznali v obou ligách kam jsem se regnul. Moje oblíbená rasa byla vždycky hobiti, mám rád vícekolovky. Nejvíc jsem hrával mezi lety 2003-2008. Co mě činilo hvězdou akčních lig vím naprosto přesně. Čas, co jiného. Jezdím hodně na kole a občas jsem měl nějaká dlouhodobější zranění, která mi umožňovala trávit u DE celý den. Nemyslím si, že bych se mohl rovnat s veterány z vyšších lig. Ještě taková zajímavost kdo mě k DE přivedl, byl to Joseffe Mordino 8) "

Epiqman: "Tak já si myslím, že ten kdo měl lehké přítmí před očima už snad ví o koho jde. Jen bych doplnil, že si hrával většinou pod záštitou aliance Adio, alespoň co jsem Tě teda viděl hrávat, nevím jak se to vyvíjelo dál. Nicméně je mi ctí Tě přivítat opět v komunitě DE, která se nejspíš dosti změnila od té doby, co si byl pryč. Jen pro připomenutí, co se stalo za poslední půlrok: Počet hráčů v lize stále klesá, Torg a Faust odešli a DE-koment má nového šéfredaktora. Ovšem to je jen vršek ledovce změn, které za tu dobu cos tu nebyl proběhly. Každého snad tíží otázka, proč ses vlastně vrátil? Co Tě k DE přiválo a proč sis třeba nezahrál novější hry s lepší grafikou a jiným herním stylem? "

Lister: " :) Faust... chodil jsem s ním na střední, hroznej magor. Doufám, že si to přečte a vráti se aby mi to nandal. To, že počet hráčů klesá je problém marketingu. Nevím jak moc je tahle činnost pro LP ještě zajímavá, jestli se o DE pořád stará nebo ne. Každopádně jsem za ty roky mimo DE neviděl online ani jednu reklamu na DE. Proč jsem se vrátil ? 8) No to je asi osud. Jsem na vysoké, sedím v učebně a nezajímá mě co cvičící přednáší, otevřu browser a napadne mě mrknou se na darkelfa, jestli nahodou neprošel nějakými grafickými změnami atd... no zjistil jsem, že je všecko při starém. Proto jsem si řekl, že bych to mohl zkusit znovu. Jiné hry jsem si nezahrál protože mám k DE vybudovaný určitý vztah za ty roky a jednoduše mě jiný hry nezajímaj. Teďka když píšu tenhle rozhovor tak se rozzpomínám na všechny možný zážitky spojený s DE a to je prostě nostalgie, důvod si to zahrát znovu. Nevím jestli tohle budeš moct použít, ale třeba jak zamnou jezdíval Superkoks přes celou republiku pro trávu, nebo jak jsem na sraze v Brně vyhrál stolní hru a 50 deků (mimochodem jsem losoval vítěze :D) "

Epiqman: "Tak tyhle zážitky jistě v Tvé paměti zůstanou a budeš se nad nimi moci pousmát kdykoliv si na hru vzpomeneš. To je si myslím velká výhoda této hry. Tím že jsi zjistil, že je vše při starém ses zde odhodlal opět zaregistrovat? Takže kdyby byl DE graficky upraven, nevyzkoušel bys to? :P Ano, LPho marketing se tu řešíval dlouho a také na něj poukazuje Torgova zpověď. Je pravda, že DE není to co býval a LP se věnuje spíše jeho novému dítku, Pánu Hradu. Každopádně, když už jsme u těch změn, co říkáš na pozměnění ras? A co ty nováčkovské úkoly? Nevím, jestli ses za těch pár dní dostal do obrazu, ale jistě sis všiml i nových lig typu K, které mají České Království jako vzor. Co na ni říkáš? "

Lister: "Ale jo, zkusil bych to i kdyby byl upravenej. :D tyjo toho jsem si ještě nevšiml, ale teď jak jsi to napsal jsem se na to koukl a nelíbí se mi to. Nováčkovské úkoly mě jako bejvalýho hráče docela otravují, ale ty různý questy atd můžou bejt v pohodě, obzvlášť když máš hrdinu. Změny ras jsem zatím zaregistroval jenom u hobitů a nestěžuju si. Líbí se mi, že maj mágové 2 do obrany. To dřív nebejvalo ne? "

Epiqman: "Ne mágové u hobitků měli jen 1 k obraně. No oni se hlavně dosti kritzují barbaři, ale to Ti poté vysvětlím v poště :P Ještě poslední má otázka, jak to plánuješ v budoucnu? Hodláš zase hrát akční, kde už se jen v této době honí deky a expy, nebo budeš hrát normální ligy? O:) Zůstaneš déle, nebo je to jen dočasné? Určitě hodně z nás by Tě přivítalo s otevřenou náručí na delší dobu v komunitě DE. Hodláš jít po vzoru hrdiny *Jamelinky* a umístit zase svého hrdinu do TOP5 jak tomu kdysi bývalo? :)"

Lister: "Neříkej, že Jamelinka je můj bejvalej TWEETY :D. Každopádně akční ligy hrát nebudu. Studuju, pracuju, . . .není na to čas. Ale vzhledem k tomu, že trávím většinu dne online mi nedělá problém se párkrát přes den mrknout na mapu a odehrát. Deky nehoním, i když nějakýho hrdinu bych si rád koupil a trošku ho vyexpil. Jestli u Darkelfa zůstanu je tak nějak nezodpověditelná otázka."

Epiqman: "No to opravdu nevím jestli je to Tvůj TWEETY, ale v poslední době je hodně vidět v akčních ligách. O:) Na jedné straně je dobře, že se nehodláš vrátit k ačním, jistě bys byl zklamán z toho, jak to tam teďka vypadá. Můj arzenál otázek je zcela vyplýtván a dám Ti tedy již pokoj. Bylo mi ctí Tě "vyzpovídat" a předběhnout tak komentátory, kteří po rozhovorech s těmito hvězdami prahnou. Díky moc a šťastný boj. Doufám, že opět začneš zářit.

 Lister: "Potěšení na mé straně. Děkuji za rozhovor a pojďme vyhrát tuhle ligu"

Hodnocení článku: Hodnocení 7.00, Hodnotilo 1 uživatelů