Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Minirozhovor Jeana s Lakrumáčkem

5.11. 2012 Autor Jean III. Komentáře Komentáře (1) Kategorie Rozhovory Hodnocení 9.00 Přečteno x1710
Rozhovor komentátora 2E Jeana s Lakrumáčkem mj. o klanu Kaer Morhen. Rozhovor byl poskytnut 21.10.2012.

(výňatek z komentu 2E, 21.10.2012) 

Dnes nás čeká rozhovor s Lakrumáčkem, posledním zástupcem Kaer Morhenu v této lize. Pokud se chcete o Lakrumáčkovi, případně Kaer Morhenu něco dovědět, čtěte dále. 

1) Ahoj, mohl by ses hráčům Darkelfa představit? (kolik ti je, oblíbené rasy, jak dlouho hraješ)

Ahoj, jsem z tzv. "ročníku dětí Černobylu", což se u mne možná projevilo tím, že zvládám všechny rasy, co mne alespoň trochu baví (rozhodně bych mezi ně nepočítal enty a asi skuruty, neuvěřitelně nudné rasy), i když je to možná spíše tím, že DE hraji už zbytečně dlouhý čas (asi 7 let) a to se člověk hold naučí hrát za cokoliv, nevím.

 

2) Aliance Kaer Morhen se ve světě Darkelfa dlouhou dobu neobjevila (alespoň jsem ji nezahlédl). Co se stalo?

Je pěkné, že si na ali Kaer Morhen ještě někdo pamatuje, je pravda, že pospolu jsme nehráli ani nepamatuji, pokud tedy nepočítám diletanstsky naplánovaný pokus v tomto věku. Stalo se to, že zakladatelé Mlakoplas a Olorin si dali pauzu, která zatím pořádně neskončila a ostatní členové, co bys na prstech jedné ruky truhláře napočítal, si museli najít místo u jiných klanů, či vymetat dlouhodobě DM, jako třeba já.

3) V těchto dnech občas některé hráče (ty, Reno, Vlastr, Mlakoplas...) Kaer Morhenu vidím hrát...jak vidíš budoucnost tohoto klanu? Budete spolu zase hrát tak jako dřív, případně uvažujete někoho dobrat do klanu a začít opět vyhrávat ligy? Jak by sis to představoval ty v ideálním případě? Pokud budete hrát, máte už vyhlídnutou ligu, do které byste rádi šli?

Nad budoucností klanu KM visí otazník. Nepředpokládám, že bychom se za aktuální situace nečinnosti dali zase dohromady a dobrali lidi, to by se toho musel někdo ujmout, pravděpodobně já, nabrat nové lidi, což ale není nejjednodušší. V takovémto případě bych se asi rád vrátil do 2E, která bývala naší domovskou ligou a kde jsme se starým SaH svedli hodně kvalitních soubojů. 

 

4) Který klan ze všech klanů je podle tebe nejlepší a proč?

Nemám na toto vyhraněný názor. Nemám rád dekování a dnešní DE se hrdinama a setama dostala do situace, že pokud chceš být mezi elitou, tak bez lepšího hera to nejde a to stojí deky na provoz setu. Málokdo si řekne, budu si piplat hrdinu ligu po lize. Proto si spíše cením klanů, které si dokáží udržet vysokou herní úroveň i bez nabušených herů a hlavně bez hloupých keců na adresu hry ostatních, do které jim nic není, pokud to neporušuje Kodex. V poslední době mi to na DE příjde jako jakási móda se chovat jako Mirek Dušín a neudělat nic, čím bys mohl ostatní třeba jen trochu naštvat, přitom diplomacie je stejnou součástí hry jako boj a kouzla. Někomu jde lépe to, jinému ono, všechno by tu mělo mít prostor, je to vždy o schopnostech.

 

5) Kdo vyhraje tento věk?

No, myslím, že lepší pozici mají SaH s krytým nekro-mágem, ale počasí je fakt hnus a je to poměrně vyrovnané, dost možná to budou právě tři zbývající hráči mimo tyto dvě aliance, kteří ovlivní vývoj věku. Počítat se musí se vším, diplomacie je legitimní částí hry, že? !:-)

Všem přeji pěkný zbytek věku.
To byl Lakrumáček z klanu Kaer Morhen, já mu tímto děkuji a doufám, že Kaer Morhen příště opět dorazí a snad i ve více lidech.

Jean 

Hodnocení článku: Hodnocení 9.00, Hodnotilo 1 uživatelů