Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Gamebook

28.11. 2012 Autor Vali Komentáře Komentáře (2) Kategorie Fantasy Hodnocení 0.00 Přečteno x2253

Úvod:

Gamebooky spočívají v tom, že čtete legendu, na konci které budete mít na výběr co dělat, až to uděláte, přesunete se k jinému bodu, který tam bude určen. Budete bojovat, kouzlit, vyžívat schopnosti své rasy a důmyslně se dál posouvat příběhem. Cílem Vaší mise bude odhalit, kdo je nejmenovaným králem světa Darkelfa a pomoct mu v splnění jeho cíle. Hraje se na herní kola, která budou vyhlašovaná nepravidelně v intervalu cca 14 dnů.


Jak hra začíná? Na začátku volíte rasu, za kterou chcete hrát, na výběr je vše z ras Darkelfa kromě entů. Každá rasa má předem dané speciální schopnosti, počet životů atd.

 

Věci, které na hru potřebujete: tužka, papír, šestistěnná kostka (dále značena jako 6k) a chuť do hry. Až si přečtete o co zhruba půjde, napište mi do pošty (Valihrach@centrum.cz), že se hry účastníte a každé kolo mi report, na jakém bodě jste skončili.

Stručný přehled: rasa útočné číslo, obranné číslo počet životů rodová zbraň (s tou má plus jedna k útoku i obraně):
Elf 0,2, 2x 6k (šestistěnnou kostkou) Dlouhý luk
Telf 1,1, 2x 6k dlouhý meč
Barbar 4,0 2x 6k meč bastard
nekromant 1,5  1x 6k +2 kovaná hůl
čaroděj 4,0 2x 6k kovaná hůl
hobit 0,1, 4x 6k prak
skurut 3,3, 1x 6k +2 těžká kuše
skřet 2,2 2x 6k sekera
člověk 2,1, 2x 6k široký meč
trpaslík 1,4 2x 6k válečná sekera

Dračí doupě - vlastní příběh

Vítám Vás v prvním herním kole zjednodušeného Dračího doupěte (dále jen DrD). Na začátek bych chtěl říct, že nejsem neomylný, dělám chyby a za všechny se předem omlouvám. Rád bych abyste mi všechny chyby psali tady do komentářů na DE - timesech a nebo mailem, případně pište možnosti, co byste rádi dělali, hru budu uzpůsobovat Vám, ale ne vždy budu schopen postihnout všechny možnosti, které můžete v danou chvíli dělat. Cokoliv ke hře najdete v sekci Pravidla a FAQ.

Fair Play

Pár úvodních slov. Hra je pro zábavu, takže nikdo nebude zkoumat kolik jste hodili na kostkách (ani to nejde), nepodvádějte a snažte se hrát na první pokus:).Je také samozřejmé, že nedokážu ohlídat vše, ale poznám z vašeho postupu, pokud někdo bude koukat dopředu, co se stane a podle toho jedná v předchozím kroku- o tom hra není. (Nevyloučím Vás ze hry, pokud však budu mít důvodné podezření, vyhrazuji si právo na to, že v případě výhry nedostanete DEKy ani jiné odměny.)
Hodnocení článku: Hodnocení 0.00, Hodnotilo 0 uživatelů