Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Krátký rozhovor s VitaKem, řadovým neutrálem 3K

7.1. 2013 Autor Jean III. Komentáře Komentáře (1) Kategorie Rozhovory Hodnocení 7.00 Přečteno x1724
Rozhovor byl poskytnut 7.12.2012 v rámci komentu 3K. Rozhovory jsou často dělány se známými jmény. Proč taky neudělat nějaký s neutrálním poměrně neznámým hráčem, který může být začátečníkům hry Darkelf bližší?

Aby neutrálové neměli pocit, že jsou rozhovory dělány jen s veliteli aliancí, dovolil jsem si oslovit ne příliš známého neutrála - VitaKa II.

 1) Ahoj, mnoho hráčů tě ještě v Darkelfovi příliš nezná, co bys nám o sobě řekl? (Jak dlouho hraješ DE, kolik ti je, oblíbené rasy, vlajky, ligy, místo na mapě, jsi nováček, pokročilý nebo expert) 

Ahoj, je to tak v DE nejsem moc známý, je mi 22 let. DE hraji cca 3 měsíce na 6 herních nickách. (každý začíná VitaK) Snažím se hrát co nejčestněji, ale bohužel už jsem se i 2x seknul, za co se znovu omlouvám hráči "ffv vy" a "Šedá eminence". Mezi mé oblíbené rasy patří trpaslíci a skřeti, poslední dobou zkouším TE. Hraji pod rudými barvami vlajek 151 a 159, které si jsou podobné. Sám sebe řadím mezi nováčky, furt je co se učit. Info pro konkurenci "jsem jen skromný"

2) Máš nějaký klan nebo alianci, ve které hraješ?

 

Hraji za klan Our Generation, ve kterém nejsem moc aktivní. Poslední dobou je to tam mrtvější, ale můžete se těšit plánujeme log v neděli, ligu ještě nevíme. 
Dále hraji za klan Arcad Lor, kde se snažíme spolu s klukama navrátit AL zpátky do síně slávy. 
A ještě hraji za Templáře, kde se mi moc líbí. Velká aktivita vedení, super velení v ali.

 

3) Už se ti někdy dostalo té cti a pokořil jsi samotného Darkelfa nebo na své první vítězství stále čekáš?

DE jsem ještě nepokořil, ani jsem na to zatím neměl rasy. Snad se mi to v dohledné době povede, když už rozjíždím ty TE, kteří na to určitě mají větší šance než trpaslík.(pozn autora - VitaK s trpaslíky preferuje spíše roli) 

4) Měl jsi možnost si někdy zahrát lepší než 3. ligu? Jaká to byla, jak ti to šlo a jaké vidíš rozdíly mezi 3. ligou a tou, kterou jsi hrál?

 

Zatím jsem logoval s Templáři nejvýše do dvojkové ligy. 
Hlavní rozdíl mezi 3. a 2. ligou vidím v kvalitě herních výkonů a kvalitě klanů, které do 2. lig logují.

 

5) Co si myslíš o hře Darkelf?

DarkElf je fajn hra, která mě hned vtáhla a nepustila. Jiné hry podobného charakteru mě po 3 měsících přestali bavit, zatím co DE mě stále víc poutá k sobě.

6) Prozradíš nám své úmysly v této lize? Máš v plánu se přidat k nějaké alianci a zasáhnout do bojů o vítězství?

Hned od nultého dne jsem byl uvězněn na malém území mezi 2 aliancemi, takže spíš hraji jak umím a čekám jak se situace vyvine. Nebráním se žádným nabídkám, ale zatím žádná nepřišla.

 

Děkuji, že sis na mě a naše čtenáře udělal chvilku a hodně štěstí v lize. 
Děkuji, rád jsem si pokecal. Ahoj

 

Hodnocení článku: Hodnocení 7.00, Hodnotilo 1 uživatelů