Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Rozhovor s Roušičem velitelem klanu Osm statečných

14.1. 2013 Autor Coklis Komentáře Komentáře (0) Kategorie Rozhovory Hodnocení 3.00 Přečteno x1807
Po dlouhé době jsem konečně vyšel ze své pracovny, moje staré hubené tělo rychle poznalo že venku začíná zima. Cesta už byla naplánovaná... mezi horami a velkým jezerem. Trpaslíků jsem se bát nemusel stejně jen kutali pod zemí, ale Ti hobiti za kterými jsem měl namířeno... nejnovější zprávy ukazovali, že začaly zbrojit a tak jsem se s něma rozhodně nechtěl setkat. Naštěstí jsem hobitím územím nemusel moc projít protože můj přítel mocný mág roznesl svým územím, že tam budu procházet a tomu kdo mi něco udělá zajistí velmi pomalou a bolestivou smrt. Naštěstí ničeho takového nebylo třeba. Dostal jsem se až na nejjižnější výběžek jeho říše do takzvaného pustého kraje i když tak hrozné to tam nebylo. A pak jsem překročil hranici. Hobití země byla mnohem více využívaná všude byla pole a což jsem nečekal tak mi nikdo nebránil v průchodu. Konečně jsem se tam dostavil... osada zbrojířů! Šel jsem rovnou k hlavní budově a strážím řekl že se chci setkat z velitelem. Kupodivu mě nepustili, nějakou dobu se dohadovali co se teda bude dít jestli mě zavřou nebo mě ukážou veliteli. Byli tak hlasití že je zřejmě uslyšel a udal povel z vrchu že mě mají dostavit dovnitř. Když jsem ho vyděl zatajil se mi dech... a hned jsem se ptal sám sebe jak hobiti, taková mírumilovná rasa nechají na svém trůnu takovou obludu. Očekávání překvapilo představili jsme se navzájem, prý se jmenuje Rušič, ale často ho jmenujý Roušič a zjistil jsem že je to docela hodně chytré stvoření!
Vyslovil jsem proč jsem přišel:

1) Jak jses dostal k Dark elfovi? A jak dlouho ho hraješ?
No DE mi ukázal kamarád který už to tedy nehraje bylo mi 14,ted mi je 20 a tohle je můj druhý nick, pač jsem to asi rok nehrál a po půl roce se to přeci maže..

2) Slyšel jsem něco o tom že 4C je vaše domácí liga... jste tu úspěšní? ¨
No ani ne, já chodim do různých lig do 4C chodim rád už jsme tu párkrat vyhráli(viz Síň slavy) a i já jsem tu jednou zavíral,takže tu jsme celkem úspěšní.

3) Koukal jsem že to Ty jsi ten kdo založil Váš klan, co Tě vedlo k tomu vedlo? Přece jenom je to celkem drahá záležitost.
Já to založil po pauze jsem šel hrát do ligy 5H tam jsem poprvé narazil na alianci Osm Statečných tak jsem se knim přidal,v zavěru věku mě jako hobita nechali zavřít což mě potěšilo a po nějaký době když jsem měl Deky na klan,dal jsem tedy tento název, ti hráči už asi nehrají..

4) Ve hře je poměrně dost nováčků bez klanu, jak vybíráte členy? Musí být elitní hráč nebo nevadí když je to začátečník?
To nevim,když vidím že se chce nekdo přidat do klanu bez napsaní kouknu kolik ma odtaháno a když je dobrá nálada napíšu mu jaký má zkušenosti s DE ( a jestli umí trochu matiku )no a trochu tý strategie,většinou ale beru hráče s kterýma jsem něco nahrál a myslej to s DE trochu vážně..třeba např. (2 měsíce hráč hraje a pak napíše že už ho to nebaví a že to hrát nebude)..

6) Je něco co by Ti na DE vadilo nějaký nedostatek který nebyl vyslišen nebo ses ho nepokusil zmínit?
Nevim,možná do budoucna, alespoň ukázky válečných bitev..to už by nemělo chybu

7) Jak vidíš tento věk jak asi dopadne?
Tento věk vidim pozitivně vypada to že kapitulaci asi nedáte,tak uvidíme,vaše jediná šance je ten mág nademnou,předpokládam že u vas má především kasu on..tak at jí i nadále používá

7) Jakou rasu máš nejradši?
Nejraději a nejčastěji hraju za Hobita jinak TE a barbar,občas když jsem línej tahat větší množství kol vemu Enta,jinak nehraju za skuruta ani elfa tyto rasy mi moc neříkaj,ale nemám nic proti nim..Když tak nad tím přemýšlím tak jedina rasa za kterou jsem nehrál je právě Elf..

8) A poslední trochu divná otázka, sesílal jsi někdy Soudný den?
SD jsem nikdy neseslal,pokud vím,ale jako velitel jsem už dal "rozkaz" ho seslat..

Poté jsem odešel i když mi byl nabízen pobyt.
Z deníku Briana Kronikáře

Hodnocení článku: Hodnocení 3.00, Hodnotilo 1 uživatelů