Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Madarovy rady ze sloupku VIII

29.4. 2013 Autor Madarův stín Komentáře Komentáře (0) Kategorie Tipy pro hru Hodnocení 0.00 Přečteno x1881
Tak a jsou tu v pořadí osmé rady od strýčka Madary. Dnes si počteme o výcviku hrdinů, vylepšené specce temných elfů Odražeči štítů a na závěr ještě pár tipů ohledně výběru vlajky.

Tipy a triky - Kde cvičit hrdiny

 

Někteří hráči nehrají, ale cvičí své miláčky. Viz momentální stav T-lig. Nicméně do nich se reálně vyplatí chodit jen kvůli kryptám, které mají stejně hodnocené otevření (i neúspěšné, např. rozbití artefaktu) ve všech ligách.

Osobně považuji za vhodnější expení v ligách, které - na rozdíl od téček - mají zabudovaného rádce, i když je tam vyšší konkurence (nicméně "trenérům" to nevadí, protože mohou kdykoliv odlognout a jít shánět zkušenosti jinam).

Ale zcela navrchu je pro mě kategorie. Zcela bezkonkurenční zisk zkušeností (jde i o několik tisíc za věk) a to vše jen za 3 DEKy (mimo jedničky a arén). Bonusem jsou artefakty v kryptách a možnost vítězství, či zisk nějakého toho DEKu. Z tohoto hlediska je dalece nejzajímavější K1, která je momentálně bohatě dotována a lze v ní nalézt exkluzivní Svatováclavský set.

Expení na vysoké úrovni ukazuje nyní Bushman v A3. Za jeden útok 300 zkušeností a díky LPho akci si v případě víězství může vybrat libovolný artefakt nekro/mág (nemluvě o holi, kterou už vytáhl z krypty).

*Laxinátor a DE koment dodávají, že úplně nejlepší je v současnosti zúčastnit se turnaje Vyzvi si svého komentátora. Za jeden DEk si hrdinu vytrénujete v lize s expy jako za jedničku a navíc bojujete jen proti jednomu hráči.

 

 Tipy a triky - Odražeč štítů

Speciální kouzlo Temných elfů, dávný rozbíječ, bylo nedávno oficiálně vylepšeno. Stále platí, že využití proti magickým štítům je jen velmi malé a v magickém boji (pokud není dostatečně špatné počasí ze startu) si proti jiným magickým rasám (mág, elf, nekromant) po počátečních úspěších příliš neškrtne.

Naopak se sakra vyplatí proti štítům vojenským (nenuluje bonusy země do obrany). Za sympatických 100 many zabrání vytvoření Pásu zmatení, Vojenskému štítů, či Velkému vojenskému štítu. Problémem je ovšem mlha lesa, kterou nelze zrušit, takže využití kouzla není až takové, jak by se fandům Temných elfů mohlo líbit.

Rozhodně se vyplatí používat na zemi Dark Elfa (bohužel ve většině případů až den po prokouzlení, kdy se hodí jen proti vojenským štítům) a zejména ve střední fázi věku, kdy pár šikovně seslaných odražečů kolikrát rozhodne o tom, kdo si vykope hrob.

 

 Tipy a triky - Jak mít svoji vlajku

První možnost je nejjednodušší, a také nejluxusnější - služba Vlastní vlajka. Můžete být unikátní, ale má to svou cenu.

Někdo sebral "Vaši" vlajku? No problemo. Vlézt do jiné ligy, kde není vlajka obsazená, zvolit ji, přepnout na požadovaný účet, vybrat.

A pro nejlínější a nejdůvěřivější je tu jedna šikovná stránka Temného mudrce.

 

Hodnocení článku: Hodnocení 0.00, Hodnotilo 0 uživatelů