Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Madarovy rady ze sloupku IX

30.6. 2013 Autor Madarův stín Komentáře Komentáře (0) Kategorie Tipy pro hru Hodnocení 0.00 Přečteno x1601
Tentokrát o speciální stavbě Magický háj, o možnosti mít otevřené dvě ligy zároveň a o speckovém kouzlu Zasypání.

Magický hájek

Toto je spíše tip, jak se vysmát entovi do tváře. Vzhledem ke zvednutí bonusu magické obrany na 10 a nezahrnující žlutá kouzla lze krásně méně zkušeným entům prokouzlit zemi spokojeností, bez hrozby protijdoucí nespokojenosti (zejména v prvních dnech je to pravidlem).
Příjemný bonus představuje skutečnost, že stavba funguje u všech ras.

A ještě malá vyčuranost na závěr. Neovlivnitelnost je počítána jako žluté kouzlo, takže lze neutralizovat nespokojenost bez nutnosti SK 11 a více.

 

Jak si otevřít dvě ligy zároveň

Krom možnosti více webových prohlížečů a dalších technicky náročnějších, existuje i jedno naprosto primitivní, jak otevřít v jednom prohlížeči. A to sice jedno otevřít běžně a druhé v privátním modu (v Google Chrome například pod možností nástroje - nové anonymní okno).

Pár možností, kdy lze úspěšně využít:
- smluvené obchodování na tržišti, kdy někdo z aliance absentuje
- kontrola mapy, při registraci (s portálovou bránou) těsně před ukončením limitu vstupu do ligy (jedno okno s výběrem rasy, atd; druhé s mapou)
- pro kecálky na fórech je to způsob, jak vždy komentovat dění v ligách ze svého nicku

DE  Times dodává: Také tovyužijí komentátoři.

 

Zasypání

Z nápovědy: "Speciální kouzlo rasy Mágové. Zničí stavby Podzemní tunely, Rudný důl, Zlatý důl a Mithrilový důl. Platí pouze na Skřety a Trpaslíky."

Těžce opovrhované kouzlo, jako zbytečné, nepoužitelný a k ničemu. To že není příliš využitelné se vyvrátit nedá, nicméně k něčemu rozhodně je v jedné velmi specifické situaci.

A to po násobném seslání Soudného dne, kdy nemá smysl posílat uragány (domy pod 100), či jinou destrukci a hlavní zisky plynou ze staveb. Kdo to nepoznal na vlastní kůži neuvěří, jak to s trpaslíkem/skřetem zamává.

Hodnocení článku: Hodnocení 0.00, Hodnotilo 0 uživatelů