Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Statistika hranosti ras

6.5. 2013 Autor Houbařík Pivorád Komentáře Komentáře (4) Kategorie Dark Elf Hodnocení 10.00 Přečteno x2362

Vítám vás u statistiky hranosti ras DE. Tato statistika zaznamenává hranost ras za poslední měsíc + některé další poznatky.


Způsob měření:

Od 26.4. do 26.5. jsem sbíral informace ze všech lig kromě speciálních, trénikových a turnajů. Měření probíhalo vždy první den po ukončení registrace. První den proto, že kdybych měřil rasy v pozdější fázi věku, nebo až úplně na konci, neměřil bych hranost ras, ale jejich schopnost dožít se pozdější fáze věku. Údaje pro běžné ligy byli měřeni zvlášť od údajů akčních lig. Z měření  jsou také vyjmuti poslové.

Různé poznatky:

Za dobu měření jsem získal údaje z 67 běžných lig a 54 akčních lig. Což znamená, že 55,3% všech uzavřených věků bylo běžných a 44,6% bylo akčních.

V běžných ligách se za minulý měsíc zaregistrovalo 2679 hráčů, v akčních 732 a tedy celkem 3411 hráčů. Což znamená, že 78,5% účtů hrálo běžné ligy a 21,5% účtů hrálo akční ligy. Účtů proto, že jeden hráč může hrát ve více ligách. Je možné, že jeden hráč hrál běžnou ligu a poté přešel do akční, avšak toto se vysledovat nedá a nejspíše to bude zanedbatelné číslo.

Průměrný počet hráčů na jednu běžnou ligu činí 40 hráčů.
Průměrný počet hráčů na jednu akční ligu činí 14 hráčů.
Průměrný počet hráčů v běžných i akčních ligách činí 28 hráčů. 

Hranost jednotlivých ras:

Tak a je tu nejzajímavější část statistiky. Rozděleno dle běžných lig, akčních a nakonec akčních i běžných dohromady. Součástí jsou také sloupcové grafy. Pokud se grafy nezobrazují, zkuste jiný prohlížeč, nebo jsou ke stažení zde (spolu s tabulkami).

Běžné ligy:

Tyto údaje budou nejvíce pasovat na trojky. Údaje jsem bral ze všech úrovní lig (jedniček, dvojek, trojek a čtyřek), ale trojek je nejvíc, takže nejvíce ovlivnily výsledek. Nelze však udělat statistiku speciálně pro jedničky, dvojky a trojky za jeden měsíc, neboť z jednoho měsíce není dostatek údajů, aby to bylo objektivní (kvůli počasí). Za minulý měsíc byla jednička čtyřikrát otevřená a dvojky byly otevřeny devětkrát - což na objektivní statistiku nestačí (kvůli již zmíněnému počasí, které ovlivňuje volbu).
S velkým počtem změřených lig ztrácí počasí vliv, takže se musí udělat statistika ze všech běžných lig naráz.

Barbaři - 17,4%
Skuruti - 13,2%
Enti  -12%
Trpaslíci - 9,8%
Lidé - 9,6%
Temní Elfové - 8,2%
Elfové - 6,8%
Skřeti - 6,6%
Mágové - 6,6%
Nekromanti - 5,7%
Hobiti - 4%

bezne

 Akční ligy:

Barbaři - 34,3%
Enti - 13,3%
Nekromanti - 11,5%
Mágové - 7,2%
Skuruti - 7,1%
Lidé - 6,7%
Elfové - 6,1%
Temní Elfové - 5,7%
Trpaslíci - 3%
Skřeti - 2,9%
Hobiti - 2,2%

akcni

 


Běžné + akční:

Barbaři - 21%
Enti - 12,3%
Skuruti - 11,9%
Lidé - 9%
Trpaslíci - 8,4%
Temní Elfové - 7,7%
Nekromanti - 6,9%
Mágové - 6,7%
Elfové - 6,7%
Skřeti - 5,8%
Hobiti - 3,7%

bezneakcni

 

Tak doufám že se ten měsíc práce vyplatil a že se vám statistika líbila :). Pokud jste se minulý měsíc logli, můžete si poblahopřát za účast na statistice :D.

A vy co hrajete akční, zkuste taky něco jinýho než jenom barbary :D.

Hodnocení článku: Hodnocení 10.00, Hodnotilo 2 uživatelů