Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Rozhovor s, Rytierom Orleánskym, blasterom15

23.6. 2013 Autor Meliekorn III Komentáře Komentáře (0) Kategorie Rozhovory Hodnocení 0.00 Přečteno x1904
Rozhovor prebiehal od 5.6.2013 po 15.6.2013, medzi tým sa skončil a začal nový vek v 3U. Blaster15 je jedým z velitelov klanu Orleán, taktišž bol velitel aliancie v 3U kde aj vyhrali. Zopár krát mi napísal keď som komentoval 3U a nakoniec to vyústilo do tohto rozhovoru.

Mohol by si sa nám nejako predstaviť? Ako dlho hráš DE, obľúbené rasy, vlajky, miesto na mape, ligy prípadne koľko máš rokov.

Dark Elfa jsem začínal hrát někdy v roce 2005, tehdá jsem ale chodil tréninkové ligy se spolužákem, odehrávali jsme v knihovně nebo ve škole. Za pár zemiček jsme byli rádi. Poprvé jsem se dožil konce věku v klasické lize začátkem roku 2006 v této lize (3U).  Tenkrát to byly úplně jiné boje. Zrovna tamto byl boj tři aliancí proti třem. Popravdě mi chybí a chyběly ty staré "dobré časy", tak dal jsem si před dvěma lety pauzu a nyní před Vánoci jsem se k DE nečekaně vrátil.
Abych se vrátil k minulosti. Tehdá mě vzala pod svá křídla stálá aliance Nová a zelenější, které velela úžasná elfka a entka Sarandina. Od nich jsem se toho spoustu naučil. Hrával tam i Santa, kterého ve 3U občas vídávám. Příchodem klanů se naše seskupení rozpadlo a ani nevím, jak jsem se ocitl v Orleánu. Možná to bylo tím, že to byl nejlepší klan hrající v 3U a vždy jsem obdivoval Sincovu úchvatnou hru za elfy.
Ještě abych nevynechal, byl jsem spoluzakladatel klanu ancient warriors, hrál jsem ligy 4O pod aliancí Společnost Moci, chvíli jsem byl v alianci Just For Fun a jeden čas jsem byl komentátorem.
Oblíbené rasy jsem zpočátku míval nejraději enty, později jsem přešel na vícekolovky jako skuruty, ale nakonec jsem si nejvíc elfy a trpaslíky, nejspíš díky rasovým kouzlům a stavbám.
Oblíbíbené vlajky: U blasterů je to oranžová 37 a u mého dalšího nicku tunderB je to 204 .
Oblíbené místo na mapě bylo vždy ostrovní království. Začínal jsem tam hrávat a téměř vždy jsem tam pak logoval. Poslední dobou ale loguji podle potřeby a ne potěšení.
Oblíbenou zem přímo nemám.
Oblíbené ligy: Samozřejmě 3U. Bývávala 3E, ale nějak jsem tam po zavedení klanů přestal chodit.
O mně: Jsem vysokoškolák z Moravy a nikdy jsem nebyl na srazu :-)


Všimol som si že sa ti už niekoľko krát dostalo tej cti, pokoriť samotného Darkelfa. Spomínaš si keď si ho prvý krát pokoril aká to bola liga za akú alianciu/ klan.

Dobytí Dark Elfa vždy potěší. Jeden čas jsem kvůli tomu chodil do akčních lig, kde jsem si trénoval hrdiny. Asi to i dodá sebevědomí a pocit, že něco zvládnu. Je pěkné vidět svoji vlaječku ve skalnaté zemi. Můj první úspěšný útok na DE v trojce byl v 3U . Toho si vážím nejvíc.

Zmenilo to niečo s tebou keď si pokoril Darkelfa?

Nejspíš nezměnilo, chuť na jeho zem mám stále, ikdyž už vítězství klidně přenechám jiným.

Snažíš sa pomáhať nováčikom v DE a ako? Už si naverboval nejakých nováčikov. ak áno mohol by si povedať Nicky?

Když je potřeba, tak se snažím radit a pomáhat. Především hráčům z aliance. Občas dám nějakou radu: jak se připravit na další den, co by bylo dobrý, co zlešit, popřípadě pro nováčky neznámou fintu. Že bych si někoho vzal pod svá křídla, jak hráči v klanu učitelé učí nováčky, to zas ne, na to není tolik času.
Nikoho, kdo by zůstal hrát, jsem zatím nenaverboval


Ako si sa dostal k DE

Zkoušeli jsme se spolužákama hrát různé onlajnovky a nějakou náhodou jsme se dostali k Dark Elfovi, u kterého jsem narozdíl od ostatních her zůstal.


Keď už si začal hrajú tvoji spolužiaci stále DE? Ak áno mohol by si poveď nicky?

Oni skončili už dávno. Asi po půlroce hraní je to přestalo bavit a od jednoho jsem dostal hrdinu jako suvenýr.


Hral si už v lepších ligách ako sú 3. a ako to dopadlo?

Kdysi jsem navštívil 1. ligu a K1. V K1 jsem dostal výprask od Legion of Doom a v první lize jsem se držel. Ale tehdy tam bývalo dost lidí a nebyli tam MoD. Pak myslím, že nějaký zápis z dvojky mám, ale nechodím tam, protože nemám s kým a na vlastní pěst se mi opravdu nechce.


To je škoda že nechodíš častejšie do 2., ja sa tam chystám ísť zajtra(maňana).
Čo si myslíš že by pomohlo zlepšiť hru? Ako sa ti páči posledná zmena v DE myslím že to boli grafy, mini štatistika..?

Vůbec nevím, co by hru mohlo vylepšit. Myslím, že je a vždy bývala dost dobrá. Mně osobně vylepšení nějak nevadí, ale že bych dychtivě čekal na změny, to také ne.
Grafy a statistiky jsou zajímavá věc, která člověku i kolikrát usnadní odtah. Určitě jsou i zajímavé plánované odznáčky, ale je to spíš takové zpestření a zvelebení hry.

Spravil si v DE niečo čo ľutuješ prípadne niečo čím by si sa chcel popýšiť?

Nic mě nenapadá


Prichádza tzv. uhorková sezona, aká bude tvoja aktivita?

Předpokládám, že nebudu extrémně časově a fyzicky vytížený, abych nezvládl jednu ligu


Už ťa teda nebudem otravovať, je niečo čo by si chcel niekomu odkázať?

Až mě potkáte v lize, tak mě nechte žít aspoň do 18. dne (výplaty)


My Templáři, nemáme problém príjmuť kapituláciu.
Prajem ti veľa šťastia v hre aj v živote. Maj sa.

Diky, tobe taky, mej se

Hodnocení článku: Hodnocení 0.00, Hodnotilo 0 uživatelů