Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Je to i má hra - statut

29.1. 2014 Autor Laxinátor Komentáře Komentáře (2) Kategorie Dark Elf Hodnocení 10.00 Přečteno x1668
Rád bych zavedl na DE Times rubriku s názvem JE TO I MÁ HRA. Do ní byste vy, hráči, přispívali svými názory na dané téma (vyhlášené na sloupku společně s novým číslem Timesů).

*************************************************************

Témata

28. 1. 2014 - Proč je podle vás Dark elf TOU JEDINOU online hrou?

3. 2. 2014 - Otevírání/zavírání lig - co zastaví odliv hráčů a co ho urychlí?

10. 2. 2014 - Morální aspekty Hydry (dobírání  nových hráčů uprostřed věku)

17. 2. 2014 - Moje první zavření

24. 2. 2014 - 3 věci, které bych na DE změnil(a)

*************************************************************  

Ideou je získat různé názory různých hráčů na dané téma, ať už se jedná o herní problematiku, zákulisní dění nebo jen vyjádření názoru na hru jako takovou.

 

Odpovědi na otázku mi posílejte do pošty na nick Laxinátor, a to v přibližném rozmezí 30 - 250 SLOV (hranice jsou ale jen doporučující, a to v obou extrémech) v českém nebo slovenském jazyce. Tady to není žádný trapný vtípek nebo parodie na literární soutěže, ale jedná se o skutečný požadavek. Berte prosím na vědomí, že mongoloidštinu NEBERU. Nemusíte to mít tip ťop bez jediné pravopisné nebo stylistické chybky, ale pokud to bude vypadat, jako by to vypadlo ze zprávaře na Nově, Jirky Babicy, Andyho Babiše (politiku nechme stranou, mluvím tu jen o tom, jak ten pán mluví), nebo jiné kreatůry, pošlu vás s tím... to předělat.

 

Nejlepší - a není to soutěž, takže v podstatě všechny zprávy, které se budou vztahovat k tématu a splní podmínky napsané výše - příspěvky vyvěsím v dalším vydání DE Times ve shrnujícím článku.

 

Rozhodl jsem se taky nabídnout za opravdu dobré glosy nějaké ty DE kredity, ale jsou to moji kulatí a já je nevydám bez boje, takže oportunisti typu Biolit :-)) to nebudou mít snadné.

 

Tempo vydávání (jestli se projekt vůbec ujme) bude samozřejmě ovlivněno tím, jak budou vycházet Timesy, kolik budu dostávat odpovědí a jaký bude zájem odpovídat, velikostí tématu a bůhvíčím ještě. Nic samozřejmě neslibuju, ale pokusím se vydávat výsledky každé 1 - 2 týdny.

 

Díky za pochopení a případnou podporu.

 

PS: Pokud bude mít někdo nápad na zajímavé téma, napište mi ho do pošty. Zatím jich pár v záloze mám, ale vaše třeba budou lepší...

Hodnocení článku: Hodnocení 10.00, Hodnotilo 1 uživatelů