Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

5 Hrdinů (1,2)

3.2. 2014 Autor démon 113 Komentáře Komentáře (1) Kategorie Příběhy Hodnocení 1.00 Přečteno x1167
Bylo nebylo.....

1. část

Stalo se to v bohaté a krásné zemi Tyustal kde vládla pohoda a mír. Až do roku 3900 Tyu letopočtu když zemi napadl Dark Elf a jeho pomocník ničitel!
Drancoval vše co mu stálo v cestě až na jeden ukrytý hobití dům v hobitíně.
Tam se schovali nejmocnější hrdinové země Tyustal. Margaery Tyrell, Stitch, Robin, Hobit a Pocestný hrdina. Margaery Tyrell usoudila že se musí jednat rychle a založila nový spolek Rytíři kulatého stolu!! Poté se hrdinové vydali na cestu přes všechny možné pouště, hory, rokliny a dorazili až k zemi draka kde je čekalo špatné uvítání. Sídlil tam pomocník Darka Elfa!!!! Hrdino se ujali zbraní a už začla bitva. Pomocník Darka Elfa pořád odolával až do poslední kapky krve kdy ho neohrožený Stitch sekl do krku a on vykrvácel! Šli dále až došli do jakéhosi starého domu kde bydlela zlá čarodějnice. Bordel Baba se jí říkalo protože měla všude ale všude tak strašný bordel. Řekla jim když jí darují 1000 zlata a od každého kapku krve otevře jim portál který vede přímo do země Darka Elfa. Hrdinové splnily co jim bába řekla a už byli přímo v zemi Darka Elfa. Všude byli obrovské armády trollů. Hrdinové objevili cestu kama se dostat do hradu a to také udělali. Dostali se do chodby se zlatými dveřmi na konci kde za nimi měl trůn Dark Elf. Spolu se tam vydali.Otevřeli dveře a hned je napadl Dark Elf. Bojovali statečně ale Dark Elf byl silnější. Nakonec se Robin problížil na trůn Darka Elfa a zhodil na něj obrovské těžké zlaté světlo! A to byl divný konec Darka Elfa.A země se zase dala do normálu a hrdinové byli štastní a slavní.

Konec první části.

 

2. část 

Bordel bába a její tajné plány!

Když hrdinové vyhráli válku spolek nechali být a žili nový život.
Ale bordel bába měla tajné plány.Za 1000 zlatých získaných od hrdinů koupila tajné magické kouzlo soudný den.Ale toto kouzlo nebylo jen takové.Zkáza by se zase opakovala znova.Ale hrdinové o ničem nevěděli a Margaery Tyrell si zatím nechala udělat novou vlajku,která ji později zachrání život.Mezi tím bordel bába použila krev 5 hrdinů aby kouzlo bylo silnější a mocnější.Zkáza se pomalu blížila.Každý o ničem nevěděl jenom Hrdina Robin a proto jednoho dne svolal všechny členy kulatého stolu aby si dávali pozor co se kolem děje.Ale bordel bába si uklidila svůj bordel a našla tajnou Dark Elfovu hůl kterou jí týden před svou smrtí daroval k narozeninám.Bordel bába měla vše co ke kouzlu potřebuje.Další den Robin svolal členy znovu ale tentokrát nařídil aby se vydali na cestu k bordel bábě protože viděl co se děje.Povídal "seděl jsem na staré vrbě a povídal si s enty když v tom bordel bába nesla kouzlo soudný den,naši krev a Dark Elfovu hůl a zpívala si: Tralala tralala,babizna se vdávala."Poté písni Robin dokončil řek a všichni se nachystali na cestu a Margaery Tyrell si vzala novou vlajku.Šli a šli a šli.V tom na věži potkali bordel bábu jak se chystá spustit kouzlo ale všimla si hrdinů a ihned na ně útočila a zdálo se že Margaery Tyrell zemře ale její vlajka která byla na jejím rameni se otevřela a odrazila kouzlo a zasáhlo bordel bábu a ta také zemřela.

Konec druhé části.

Hodnocení článku: Hodnocení 1.00, Hodnotilo 2 uživatelů