Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Je to i má hra - Moje první zavření

25.2. 2014 Autor Laxinátor Komentáře Komentáře (0) Kategorie Dark Elf Hodnocení 10.00 Přečteno x1476

Čtvrtý ze série článků, které píší hráči. Jak si pamatujete věk, ve kterém jste poprvé dobyli zemi DE aneb trocha nostalgie nikoho nezabije...

 


1. Laxinátor (bulvární kronikář a pilný prokrastinátor) - První téma, o kterém se mi tolik mluvit nechce. Ale co naplat, jít vzorem, že? První a zatím jediné zavření se mi povedlo po nějakých sedmi letech na DE (aneb když někdo hraje jen trpaslíky a ještě k tomu blbě). Věk to byl zvláštní, špinavý a plný zvratů. Důkazem toho, že to byl vlastně věk na hovno, je fakt, že musel musel DE prokouzlit a dobýt pětaosmdesátizemkový trpaslík, který měl frontu s jedním stozemkovým a dvěma cca čtyřicetizemkovými skuruty. Co naplat, v alianci jsme zbyli čtyři a ostatní dostávali od naší jinak nijak bystré, ale zato dvojnásobně početné, konkurence na frak. A protože trpaslíci kvádro nenosí, zbylo to na mně.

2. cursed (učitel nováčků a velitel v klanu our generation) - Moje první zavřená liga? Nějaká pětka... trvalo mi to x let, než jsem se dostal k tomu, abych měl na zavření ,a i tak mi musel pomoct Lord, který nahodil SK, a já jen postavil věže a poslal útok. Ten věk jsem hrál za temné elfy. Moje první zavření i s SK bylo až nedávno, protože jsem dost dlouho hrál bojovky a tak jsem neměl moc prostoru a příležitostí zavírat. Moje poprvé se vším všudy tedy bylo s lidmi, které hraju tak půl rok. Což je po asi sedmi letech hraní docela až zarážející.

3. Ent kyslík (komentátor a veterán) - Nepamatuji si svoje první zavření, takže si připadám v souvislosti se současným tématem jak kdybych přišel o panictví v opilosti, aniž bych si to pamatoval, a nemůžu se teď chvástat před kamarády. Po hledání ve statistikách jsem zjistil, že poprvé sem protrhl magickou obranu DEho zemky přibližně po dvou letech od začátku svého hraní a dle zápisu v Síni to byl nudný vyfarmený věk, takže nic zajímavého, skoro jako s jablečným koláčem...
Co mě ale napadlo jako důležitá věc, trošku mi nyní chybí právě ten text v Síni, nebo jak se to teď kdovíproč nově jmenuje, ve "Vítězství". Jestli bude podobná vzpomínková anketa třeba za pět let, nováčci už možná jenom uvidí datum a počet zemí a to je trochu škoda, až příště vyhrajete věk, napište, jak jste to udělali. :)

4.  radeczek I. (komentátor) - Moje první zavření aneb Kterak jsem ještě nezavřel
Laxík se s tématem prostě trefil - zrovna dnes jsem odeslal můj první útok na Zemi Dark Elfa, ale jelikož je to v poklidné čtyřkové lize, nejsou to žádné nervy, pohoda jazz. Mnohem víc, než tohoto zavření, si vážím jednoho věku s Cave of Death ve 2D, kdy byl velmi vyrovnaný věk a opozice hodila soudňák. Kolega již měl podpořený kult, ale našeho mága to dost složilo. Měl jsem opravdovou HALUZ, protože se u mě zjevil DE a nechal mi drahokámek v hodnotě asi 2.3 milionu. Bylo rozhodnuto! Kouzlit budu já! Strávil jsem asi 3 hodiny počítáním, jak nejvíc zvednout SK, aby to prošlo. Poslal jsem spoustu kouzel, ale SK se moc nepovedla, mana už žádná. Co teď. Jal jsem se rozprodat celé království, sýpky, studny, obětiště a pevnosti padly a za poslední zlaťáky koupena mana, posláno pár blesků, kterými se povedlo nagenerovat dobrou SK a vítězství bylo v kapse! 100x větší nervy než skutečně zavřít rozhodnutou ligu.

5. BloodTears (šéfredaktor DE komentu a admin fór) - Moje prvé zavrenie? Jo, docela si spomínam, dokonca i na priebeh veku. A pamätám si, že som zatváral za barbarov. Dokonca si spomínam i na svoj prvý víťazný vek - v 5B sme boli v tréningovej lige. A práve počas tej doby LP oznámil, že päťky sa menia z tréningových na regulérne ligy, tak sme sa chopili šance a vybojovali si víťazstvo po súboji s alianciou Temple of Light. To som ešte používal neznámy nick (ale už som mal svoju vlajku č.22 *:)* )
Celkovo si ale spomínam i na kopec ďalších vecí - napr. ako sme s naším mladým klanom ExecutionerS vyklepli Riders of Freedom v 4I. Za nás hral vtedy elf Bílý Mor a ten to proste usúdňákoval :) Njn, spomienok je veľa, určite každému utkveli nejaké významné veky v pamäti.

Hodnocení článku: Hodnocení 10.00, Hodnotilo 1 uživatelů