Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

5 Hrdinů (3,4/5)

24.3. 2014 Autor démon 113 Komentáře Komentáře (0) Kategorie Příběhy Hodnocení 1.00 Přečteno x1565
Když hrdinové pokračují ve svých příbězích.

5 hrdinů

Drak šmak.

Když byl mrtví Dark Elf i Bordel bába tak už byli mrtví všichni nepřátelé až do nedávna. V zemi dračí skon se zrodil velký Drak Šmak a vypálil celou zemi. Ale vesničané a barbaři kteří zem vlastnili tvrdě bojovali do poslední muže a na pomoc jim přišla pomoc i ze sousední země Jílovska. Nikdo nepřežil. Až na jednoho zvěda. Ten rychle osedlal koně a jel na o tom říct 5 hrdinům. Ale země Tyustal byl moc daleko tak jel 8 dní,8 hodin a 8 minut. Když dorazil a řekl o tom 5 hrdinům už byla zničená celá oblast Země Draka. Padlo skoro 80 zemí a 30 000 vojáků, kteří bojovali za svou vlast!! 5 Hrdinů na nic nečekali a vydali se na cestu .Ale než dorazili čekalo je nemilé setkání. Podkali poslední posla mrtvého Darka Elfa. Ten hned zaútočil ale byl příliš slabý a padl v bitvě. Poté hrdinové prohledali jeho dům a vzali si jeho výzbroj a našli i magickou kouli. Nebyla to jen koule a koule osudu. Uměla vyrábět tak mocná kouzla že by zabili i Draka Šmaka. Tak si ji nechali. Šli dál. Najednou zaslechly velice divný zvuk. Kdo myslíte že to byl? Byl to jedině Bagr na Kakao. Obrovský obr velký jako Hagrid. Jeho prsty byly velké jako klobásy. Dlaně měl jako výka od popelnic a oči byly tak velké jako rajčata. Zaútočil. Ale hrdina Stitch rychle uhnul, napíchnul Bagra na kakao a ten padl k zemi a zemřel.

Nasedli na koně a odjeli. Jeli a jeli a jeli a jeli a jeli až dojeli k zemi Draka šmaka. Obrovský drak. Velký jako mrakodrap na ně supjel jako by si chtěl udělat pečinku. V tom okamžiku Margaery Tyrell vzala magickou kouzli. Vyvolala kouzlo Démon magie. Objevil se obrovský démon velký jako skála a zabil Draka Šmaka.

A to byl velice divný konec Draka Šmaka.

Konec 3 části 

 

 Část 4

5 Hrdinů a magie.

Už 3 díl hrdinové zažili boj a pak zase mír.
Tentokrát se to má vše změnit!! Každým dnem se nad Zemí Tyustal stahovali hustá mračna tak rychle že místo obvyklých 10 Tyu let to trvalo jen 1 Tyu rok. V našich letopočtech to bylo 52 hodin. Nikdo nevěděl co to je, ani kdo to je. Jednoho dne udeřil Démon zla na královský palác. Celý ho spálil. V tom se objevil v hořících základech Démon. Nebyl to démon 113 ale démonický démon. Poté zmyzel.

5 hrdinů bydlelo blízko města a neměli nic jiného na práci než se motat kolem bitev. Šli kolem základů zhořelého chrámu až došli k jakémusi v chodu. Když tam vešli, tak na ně letělo jakési kouzlo a Margarelly Tyrel rychle vzala schovanou kouli od posla Darka Elfa a mrštila ji po kouzlu. Koule se roztříštila. Nezbylo nic ale vůbec nic. Šli tedy dál. Našli knihu kouzel. Byla to mocná kniha a Stitch se rozhodl že se objetuje a vezme ji. Najednou se kolem něj obmotala modrá pana. Vypadal aj Démonická žena. Vsála se do Stitcha a ten dostal úžasnou moc. Moc kterou neumí ovládat ani Dark Elf. Šli a šli a šli až došli k temnému chrámu. Byl obrovský, pokryt liánami. Působil velmi zastarale ale Stitch s jeho úžasnými schopnosti ucítil velké zlo. Cítil tam Démonického Démona.......

Pokračování v posledním 5 díle.

 

 

Hodnocení článku: Hodnocení 1.00, Hodnotilo 1 uživatelů