Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Rozhovor s alexandrom83

23.2. 2015 Autor Eruantien Komentáře Komentáře (0) Kategorie Rozhovory Hodnocení 0.00 Přečteno x2164
Prinášam vám rozhovor s veľmi priateľským, príjemným a taktiež skúseným hráčom DE, alexandrom83, ktorý vedie klan Kings of Battles. Nebudem ho nejak extra predstavovať, predsa len, to bola moja prvá otázka naňho. Pohodlne sa usaďte v kresle, pustite si obľúbenú pesničku, prípadne si aj vyložte nohy na stôl, nech sa vám číta tento krátky rozhovor čo najlepšie. Už vás nebudem naťahovať úvodom. Enjoy!

Eruantien: Niektorý hráči Ťa asi nepoznajú, predstavil by si sa na úvod? 

alexander83: Ale já jsem celkem známý ve světě DE. (úsmev) Jen tohle je trošku jiný nick, ale je hlavní za klan Kings of Battles. Dobře něco o sobě, DE hraji od roku 2004 kdy jsem ho začal hrát na vysoké škole se 2 přestávkami. Při té druhé jsem přišel o všechny svoje hráčské účty/hrdiny a začínám od znova. Vrátil jsem se do zemí Dark Elfa v únoru 2013. dříve jsem působil v klanech Shadow of Magic, Divocí a Smoking (ktery jsem i zakladal). Nyní hraji jak vidiš za klan Kings of Battles a dále jsem se vrátil k Divokým kde jsem spoustu let působil a jsem novicem v Masters of darkness. Dovršil jsem 31 let. Toť asi vše ke mně.

Eruantien: Tak musíš počítať a tým, že sa tu môžu vyskytnúť aj nováčikovia(ako napríklad ja), ktorý ťa nemusia poznať. Prečo si sa 2 krát k DE vrátil? Bolo to plánované, alebo len také spontánne rozhodnutie.

alexander83: Poprvé to bylo po necelém půl roce, kdy jsem potřeboval prostě pauzu a taky vychladnout. Tomu konci předcházelo několik věků proti magorům kteří pletichařili, hráli na obě strany a smáli se ostatním do obličeje. To jsem nevydýchal, odevzdal jsem hrdiny Mowukimu Saironovi. Některé dal na odměny. Po návratu mi vrátil jen jednoho. Ta druhá proluka byla delší a byla udělaná pro rodinu (narození 1.dítěte, zařizování bydlení atd). Nebyl na to čas ani na to abych obnovoval účty a proto vše ztratil. Návrat byl pro to, že mě tato skvělá hra prostě začala chybět. (úsmev) A tak jsem prostě zde.

Eruantien: V tejto lige máte celkom úspech. 16 víťazstiev z čoho bolo 10 po sebe. Je nejaké, ktoré si ceníš viac ako iné?

alexander83: Ve spouště těch věků jsem hrál a některé jsem i vyhrál co se koukám, ale když vedu ali většinou se snažím aby se kolegové v zavírání střídali. Určitě si nejvíc cením vítězství v začátcích, kdy jsme si teprve vybojovali tuto ligu jako naši stálou. Tam jsme skoro vždy stáli proti jiné klanové ali. Takže tam ty souboje měli jiný nádech a byli více vyostřečné a vyrovnané než jen boj proti poslům a neutrálům co poskládají ali v průběhu věku. V této fázy kdy jsme ve 3O jak se říká už ,,profláklý,, tak je to naše ali proti všem. tak to ale už bývá v ligách které mají stálou klanovou alianci která tam chodí bojovat a vyhrávat.

Eruantien: No posledný krát tu neprišla žiadna aliancia a nesformovala sa žiadna schopná opozícia. Máš radšej veky keď ide všetko ako po masle, alebo keď si poriadne zabojuješ?

alexander83: Tak od každého něco. Vždy si zabojuji rád. Ale třeba tento věk mě to docela vyhovovalo protože mám poslední dobou tolik práce a nejsem úplně fit že to odehrávám skoro na poslední chvíli. Což pro velitele není zrovna dobrá vizitka.(smiech)

Eruantien: Máš aj nejaké negatívne skúsenosti s DE?

alexander83: S DE ani ne, spíš s nějakými hráči kteří DE kazí, porušují dohody, KODEX a hrají si na polobohy. Bohužel to nedokaží uhrát hrou a tak se uchyluji se špinavostem.

Eruantien: Tých asi nikto nemá rád. Čo by si rád zmenil na DE?

alexander83: Určitě by se ke každé rase hodila další budova. Nějaká zajímavá. Určitě bych se nezlobil kdyby vznikla nová řada hrdinů (od každé rasy jeden). A když se podíváš na stránku rasy tak by zobrazené jednotky zasloužili nové grafické provedení. Třeba i pohybující.
Dále jsem rád za některé opravy které ty byli provedeny. Třeba označování zemek atd. Myslím že tohle taky může pomoci nováčkům.
Zrušit trofeje. Sice je taky plním, ale jen jako vedlejší produkt. Kazí to spoustu lig a někdy se pak soustředí na plnění trofejí než na hru pro ali. Hraji vyšší ligy a vidím to tam jak se to przní. A je to stejně jen pro zkušené hráče

Erunatien: A na záver trochu otrepanú otázku, čo by si odporučil novým hráčom DE?

alexander83: Trpělivost. Tato hraje je velmi zajímavá a jedinečná. Každá rasa má svoje klady i zápory. Než si to nováček osahá, většínou několik věků bude vymazán, ale prostě musí trénovat a trénovat a věřím, že výsledek se dostaví. Na druhou stranu pokud chce hrát člověk dobře stane se DE velmi náročnou hrou, kde se skloubí strategie/taktika/diplomacie a matematika. Určitě by se měl nováček přihlásit do klanu kde se učí noví hráči od zkušených hráčů(presný názov klanu je: Učitelé učí nováčky, pozn. red.) popř. může se novému hráči poštěstit v lize potkat zkušeného hráče který mu nějaké rady a fígle prozradí.

 

Ďakujem alexandrovi83, že si na mňa našiel čas namňa a umožnil mi s ním spraviť rozhovor.  

Hodnocení článku: Hodnocení 0.00, Hodnotilo 0 uživatelů