Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Rozhovor s Lomirem

21.5. 2006 Autor draugluin Komentáře Komentáře (9) Kategorie Rozhovory Hodnocení 0.00 Přečteno x2285

Rozhovor s mágem Lomirem a jeho pískomily aneb jak se čistí skleněná koule Savem.


Na obzoru pomalu zapadá slunce, lesní zvěř se chystá spát, potůček malebně zurčí. Tento božský klid ruší pouze jezdec na koni. Cválá rychle neboť má svůj úkol. Než úplně zapadne slunce musí dorazit do Hvozdu Čarodějnic. Zaslechl, že právě tam se v současnosti zdržuje nejmocnější mág ligy 2F, Lomir. Právě trochu zpomalil. Zaslechl totiž před sebou cval koní. Zastavil. Už viděl jezdce, nesli na štítech erb vznešeného mága Lomira.
"Zatraceně, někdy si říkám jestli mi těch sto zlatých měsíčně za tohle stojí. Doufám že to i tentokrát přežiju" pomyslel si trpce. Jezdci se zastavili opodál a pozorovali ho. Pak jeden z nich popojel blíže.
"Kdo jsi a co pohledáváš na tomto území?   " zeptal se hřmotným hlasem.
"Přijel jsem z daleka. Jedu za vaším velitelem Lomirem s poselstvím", odvětil.
"Cha, takový chcípáček jako jsi ty zjevně moc nebezpečný nebude. Nuže dobrá, dovedu tě za Lomirem a uvidíme jestli to, co mu neseš, stojí za jeho pozornost. A jestli ne, skončíš na popravišti". zasmál se velitel.

Poselství pro mága Lomira, současně se nacházející v lize 2F, herní den 9.

Komentátor ligy 2F, si vás tímto dovoluje požádat o rozhovor. Posel který přijel s tímto dopisem je můj zástupce pro práci v terénu. Pokud k rozhovoru svolíte, má již připravené otázky, které si vám dovolí přednést. Pokud o rozhovor nemáte zájem, pošlete mi ho prosím zpátky živého a v jednom kuse.

Srdečně zdraví Váš, komentátor 2F

Tak Lomir naštěstí našeho reportéra přijal a poskytl nám rozhovor. Nuž čtěte

(rozhovor začíná)
Reportér: Zdravím ó mocný, směl bych vás požádat o krátký rozhovor?    Nebude vás to jakkoli zatěžovat a navíc se proslavíte.

Lomir: No když je tomu tak, chviličku si na Vás mohu udělat.

Reportér: Skvěle. Předně bych se vás chtěl otázat na váš původ?    Jistě jste z nějákého vznešeného rodu mágů, povězte nám tedy něco o sobě.

Lomir: Ovšem. Pocházím z Přerova, tam se to jen hemží šlechticema. Řekl bych, že můj praprapraprapraděda byl prvním čarodějem, kterého v Přerově upálili. Včera bylo výročí, ehm :-)

Reportér: A jak vy jste strávil včerejší noc?   

Lomir: Samozřejmě jsem truchlil (nad sklenkou pěnivého moku)

Reportér: Ano, upřímnou soustrast. To byla minulost a co vaše přítomnost a budoucnost?    Máte nějakou vědmu na svém dvoře?   

Lomir: Každý den se dívám do křišťálového oka, které mi pomáhá s odtaháním. Někdy nechám tahat své opravdu "kouzelné" pískomily, páč jinak bych to asi všechno nestíhal.

Reportér: Tak pískomilové?    Hmm, to je zajímavé, nedá mi to, abych se nezeptal na vaše působení ve Valaru, jak možná víte před několika týdny jsem byl na návštěvě u vašeho přítele Celegorna. Je situace pořád stejná nebo se něco změnilo?   

Lomir: Ano ano, s Celegornem často procházíme kouzelné svitky a vytváříme nova silnější kouzla, abychom pomohli mocným válečníkům Valaru v jejich taženích za získáváním pozemské slávy.

Reportér: Vidím že spolupráce jenom kvete. Je Valar vaše jediná aliance?   

Lomir: Samozřejmě, že není. Pomocí mocného teleportu se přesunuji i do jiných lig a svou silou kouzel se snažím pomoci aliancím Fist of Apocalypse ve 3W či Batllemages ve 3F. S ostatními hraji jen krátce či na skok, pokud se mi nahromadí příliš kouzelné energie (East Land, Dead Knights atd.)

Reportér: Jste opravdu vytížen, už chápu ty pískomily. Taky bych si možná mohl párek pořídit, kde se to dá sehnat?   

Lomir: V kouzelné zverimexu U tří ohnilých pařátů v Příčné ulici v Brně Husovicích

Reportér: Rozhodně se tam zajdu podívat. Tak ještě bych tady měl poslední otázečku a sice jak to děláte, že máte tu skleněnou kouli tak čistou?    Používáte něco speciálního?   

Reportér: Ne pardon, to sem samozřejmě nepatří, chtěl by jste něco vzkázat přes náš sloupek vaší rodině nebo někomu v DE?   

Lomir: Čistím ji samozřejmě savem, jako každý mág. Za to mi vydává spoustu štěstí, které je tak potřebné. A rodině, bych vzkázal, že DE je fakt super hra, ale ať se k ní nepřibližují, páč moje dvě ségry už jsou téměř závislé na cigaretách a alkoholu a tohle by už fakt nezvládli. Nebo možná já. :-)

Reportér: Děkuji tedy za rozhovor a doufám že se ještě někdy potkáme.
Pískomilům zdar, ne pardon vlastně DE zdar!

Lomir: Není vůbec zač. DE zdar, piskomilum smrt, jinak se nikdy nevyspím.

Hodnocení článku: Hodnocení 0.00, Hodnotilo 0 uživatelů