Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Lormovo brčko #1 Gil-Estel

28.5. 2015 Autor lorm Komentáře Komentáře (1) Kategorie Rozhovory Hodnocení 8.00 Přečteno x2734

Lormovo brčko #1 Gil-Estel 

Zdravím všechny hráče i čumily, samozřejmě nezapomínám na mé věrné fanoušky. Jsem lorm, kdo mě nezná... Nikdo takový na DE vlastně není, takže to přeskočím a hned to rozjedeme. Jako prvního jsem si vybral, troufám si říci, jednu z našich nejkontroverznějších postav novodobého DE. Samotného Gil-Estela. Co nám na sebe prozradí?


1, Ahoj představíš se nám trošku?
Zdravím všechny hráče a hráčky DE. DE hraju přibližně dva roky, před tím jsem hrával jen sporadicky. V alianci plním většinou funkci mága, od toho se také odvíjejí rasy které hraju. Nejčastěji TE, Elf, Mág občas Lidi nebo Nekra.
2, Máš nějaký svůj herní vzor?
Že bych měl vyloženě nějaký vzor se říci nedá.
3, Jistě mi promineš, když se tě zeptám trochu osobně. Seš na DE docela kontroverzní hráč. Hra i vystupování, hlavně projevy na fórech. Seš opravdu takový, nebo to jen hraješ? Řekni nám, jak to s tebou je.
No tak každý se na internetu chová jinak než v životě, i když to málo kdo přizná.
4, Troufám si říct, že tě 99% lidí na DE nebere vážně. Nebo tě dokonce nemají rádi. Řešíš to nějak? Chtěl bys to změnit, nebo ti to je fuk?
Neřeším.
5, Zajímá mě, co si ty osobně myslíš o nových artefaktech.
Nové artefakty? No to je složitá otázka. Úprava Rytíře a Trpa je veliké plus, ale LP poškodil hráče, co si pracně skládali set Elfa, protože chtěli dobrý set, za ne moc drahou údržbu. Teď zjistili, že je jejich set naprosto na (píp), v porovnání s Rytířem. Ta SK 1% co se přidávala je výsměch všem, kdo do setu investovali čas a peníze. Tam mělo být 5%.
Nové artefakty jako takové jsou fajn a nic proti nim nemám, jen kdyby je LP nedal do aukce. Takhle skončí u nejbohatších lidí a ještě se zvětší rozdíl mezi top hráči a průměrem. Dnes už je to o tom, kolik máš DEků, ne o tom co umíš. Už teď je jednička pro většinu lidí nehratelná, z důvodu moc silných hrdinů soupeře.
6, Vážně si myslíš, že dělá Top hráče hrdina?
V současnosti dělá top hráče hero z velké části.
7, V minulé otázce si zmínil LPho. Co si o něm myslíš?
Asi to co většina DE. Je neschopný. Když řekneš něco, co se mu nelíbí, dá ti klidně ban. LP je provozovatel hry, ale není její hráč, proto hru nemůže nikdy vybalancovat. Nerozumí ji. Když zavedl to zobrazování útoků, bylo to proto, že po „X" letech vlezl do ligy a zjistil, že ho nebaví klikat na výpis v alianci. Za to má plus, ale kdyby hru hrál, tak by zjistil, že taková věc šla udělat už dávno a že není jediná. Těžko můžeš balancovat hru a pochopit co hráče trápí při odehrávce, když jí nehraješ.
8, Jak vidíš budoucnost DE.
Tohle má ještě budoucnost?
9, Řekni nám tvé největší úspěchy a přešlapy v DE.
Přešlap... Nedávno mi umřel hero, protože jsem myslel, že je o přepočet méně. Ještě je ochranná lhůta, ale ona nebyla.
Úspěch... Postup s Pretoriánama do 1. divize extra ligy. Snad ještě nějaký ročník EL bude.
10, Teď otázka na kterou asi všichni čekají. Ty a Faust - Faust a ty. Znáš ho? Nechceš se nám už konečně přiznat?
Faust nejsem, znám ho z doslechu. Nevím kde se ta fáma vzala, už se jí nesnažím ani vyvracet a nijak na to nereaguji. Tenkrát tuším Paprsek řekl, že Fausta zná osobně a že ten má úplně jiné vyjadřování a že si jako admin prošel IP a jsem někdo jiný. Paprska asi nebere nikdo vážně.
11, Koho nejvíce máš/nemáš rád.
Mám rád lidi v klanu Rekultivátora. Bludný Elektron, Bagar. Dá se s nimi v pohodě mluvit a hrát.
Koho nemám rád, tak to je IvanSliz. Nevím co se mu stalo, ale ještě před rokem byl normální. Znal jsem člověka co má schizofrenii a on se chová dost podobně. Takže je nejspíš psychicky nemocný.
12, Máš nějaké poselství pro nováčky?
Nováček je něco jako bůh. Každý o něm mluví, ale nikdy ho nikdo neviděl. A ti ostatní? Hrajte a užívejte si hru, dokud to jde.
13, Poslední otázka. Co ti DE dalo a vzalo.
Vzalo mi čas a občas nervy.
Dalo mi spoustu zábavy při hraní s klanem.

To je konec dámy a pánové. Děkuji Gil-Estelovi, že si udělal čas a zodpověděl pár otázek. Tenhle rozhovor nebyl jen zvláštní v tom, že byl první, ale i v tom, že Gil nemá icq. Probíhal pomocí DE pošty takže to vlastně není ani rozhovor.
Děkuji všem a nechte se překvapit, koho se budu ptát příště.

Hodnocení článku: Hodnocení 8.00, Hodnotilo 1 uživatelů