Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Lormovo brčko #3 Ivansliz

11.6. 2015 Autor lorm Komentáře Komentáře (1) Kategorie Rozhovory Hodnocení 0.00 Přečteno x3039
Po týdnu opět přicházím s rozhovorem. Když jsem přemýšlel koho zvolit tentokrát, tak má volba byla jasná. Ivansliz. Osoba, které nemůže na jméno přijít nejeden hráč DE. Ovšem je opravdu pravda tak jednostraná jak se zdá? Nechám na zvážení každého z vás. Přeji příjemnou zábavu. 

Lorm: Ahoj, představ se nám.
Ivansliz: Ahoj, v reálném životě dokončuji studium biologie se zaměřením na medicínu. Relaxuji velmi intenzivně, skoro furt, například zájmem o historii a její záhady, a jsem také vášnivý anti-islamista a mimo jiné, stavitel Lega. :úsměv: . DE hraju cca od roku 2005. Začal jsem na klasických ligách, pak jsem rychle přešel na akční, které mě bavili nejvíc. Hrál jsem pod aliancemi Iluminium, Titan Quest a nakonec založil nejznámější Wampires, která měla nemalé úspěchy právě i v klasických ligách, možná proto, že nás všichni dost podceňovali. Jejich problém, že. :směje se:. Dále jsem se angažoval skoro od samých začátků na učení nováčků, což pak vyvrcholilo i v mé jmenování mezi asi pět zakladatelů klanu nováčci, dále jsem bojoval proti veškeré kriminalitě, jako porušování kodexu a zejména mulťačení. Pár mých nápadů uvedl i LP do provozu. No a to všechno jsem pak z prdele vyměnil za troll. :směje se: Moje nicky jsou, Ivansliz, Fensalir, blaf, Ambrosium a nově, jediný nezabanovaný je Kadaver...

Lorm: Ok, tak to bychom měli krátké seznámení. Byl si vždy spořádaný hráč. Jak si řekl i zakladatel klanu nováčků. Co se změnilo. Proč se z celkem uznávaného hráče stane "zrůda"?
Ivansliz: To je věc názoru, ne každý mě má za zrůdu. Byl jsem až překvapen, kolik hráčů mi napsalo i pozitivní podporu do pošty, protože se báli meziligáčové perzekuce, nebo dokonce si nějak našli můj FB a tam napsali. Každopádně nějak to tím směrem vyplynulo - Dlouhodobá ignorance LPho, někteří násoskové na nápadech a nakonec zejména práce 2 hráčů v R1, kde se snažili lovit hera tím, že 1 hráč vyzrazoval svému kolegovi info o útocích protistraně. U toho případu mě šokovalo, do nebe volající zastávání se těchto poserů, na meziligáči. RS nic neudělala. Nejvíc mě dostal Forult, když napsal, že viníci jsou potrestáni zejména tím, že se ztrapnili a to stačí...Ehm, nestačí! I když málem zabili hera se 100tisíci expy a obrali ho o životy... Vlastně to vyznělo tak, že lovci hera jsou hrdinové, tak jsem to na DE trochu osolil, i když jsem věděl, že moje jméno půjde do kopru. Taky jsem doufal, že to nějak vyprovokuje LPho k dalším změnám a ten jen stroze oznámil, že DE přeci stejně umírá. No a proto jsem se rozjel, prostě jsem se držel nastavených pravidel, a můj trest přeci je, že jsem se ztrapnil. :směje se:.
Jo, ale ten skutečný důvod... Začalo zkouškové, já měl před Vánocemi hodně těžkou zkoušku, test s vypisovacími otázkami na 6 A4 stran, koho by to neštvalo. Bolela mě ruka, po doporučení masturbace od Ary jsem kvůli bolestem nemohl dělat ani to. Tak jsem se potřeboval odreagovat jinak. DE byla náplast. :směje se:
Lorm: Kteří to byli hráči? RS to vůbec neřešila?
Ivansliz: Už si je nepamatuju, a řešila, neřešila. Nebyla proto opora v kodexu, kdo ví, jestli dnes vlastně je, ale teď je to lepší s novým kodexem. Taky byly nepřímé důkazy, kdy protistranu sledovali podle času přihlášení a útoků a kouzel posílaných na míru sami hráči. Viníci se pak tuším přiznali. Mě spíš štvala ta podpora "obyčejnými lidmi" (Paroubkovo heslo :směje se: ) na foru.
Lorm: Kdo byli ti Paroubci?
Ivansliz:Jo, to už chceš opravdu hodně. :směje se: Nejvíc mi utkvěl v hlavě sluníčkář Forult, ale zapřísahl jsem se, že jeho jméno se tu neobjeví víc jak 2x. Pak bylo víc hráčů, nechápu vůůůůůůbec proč, kteří se semnou zarytě hádali a hádají dodnes. Je s nimi ale švanda, to se musí nechat. ❤ ❤❤❤❤❤
Nechci, aby se z toho stal rozhovor o seznamu "zlých" versus "hodných" hráčů, přesto nejvíc mám strach o zdraví Gil-Estela-Fausta. V tom budou tentokrát hráči semnou asi souhlasit. Právě koukám, že dostal BAN na více nicků a podle novodobé tradice DE "za všechno může Ivansliz" mě podezírá z podplácení adminů. :směje se:
BloodTearsovi je slíbeno, že dostane na sraze přes držku. Tomu se já prostě nemůžu nezasmát. ❤

Lorm: Proč si zničil klan nováčků?
Ivansliz: Když bouchne bomba, vznikne tlaková vlna. To slovo "zničil", je hodně přehnané, LP dokonce použil výraz, že jsem "poškodil hru". Tak především, v klanu učitelů bylo asi 30 hráčů, z nich NE-aktivních asi 27 a to víc než půl roku. Někteří aspirovali na smazání systémem z neaktivity. Z těch 3 "aktivnějších" jsem byl jeden mimochodem já. :směje se: Takže nejde zničit něco, co neexistuje. Dokonce si mi do pošty ozval Krsten (bývalí učitel) s tím, že nechápe, co se řeší, když jediný nejaktivnější jsem tam stejně býval já.
Taky bych název klan nováčků změnil na název klan "ničeho, neboť kolik nováčků má podle tebe DE? To je jak Bůh, všichni o nich mluví a nikdo je nikdy neviděl," citace (Gil-Estel, 2015).
Lorm: Chápu, ale proč si zvolil tu jednodušší cestu. Nebylo by velkolepé, kdybys opět ten klan pozvedl? Místo zničení?
Ivansliz: DE jsem pozvedal permanentně po dobu asi 10 let, co to hraju a to většinou ještě s hodně velkými klacky a odporem, které nám LP házel pod nohy (třeba ty nekonečně vyskakující nápovědy z pošty, apod...). Když jsem psal LPmu, že to má zrušit, tak mi napsal, že ho "vážně nemám provokovat", protože ho tehdy štvalo, že to kritizoval každý. Opravdu si dovolím nesouhlasit, že je tady cokoliv k pozvedání. :směje se: . Problém je vedení DE, a teď už nejen to. V žádném případě bych s DE neztrácel další drahocený čas. Tobě doporučuji totéž. Že se vůbec sereš s nějakým rozhoverem. :směje se:
Ne fakt! Upřímně, vykašli se na to. Anebo, si hraj, dokud to teda existuje. Třeba jako já v R1.

Lorm: Dostal si někdy nějaké uznání za svou „celoživotní" práci?
Ivansliz: Mně LP nejednou sliboval, že mi chystá nějakou odměnu, ať už to bylo za cokoliv, posledně za propagaci DE na Lego výstavě, kde jsem vystavoval Darkelf Corporation. Ale nikdy nic... Ale kvůli odměně jsem nikdy žádnou práci nedělal, takže tohle mi nevadí. Věci pro DE jsem dělal opravdu ze srdce a ze zábavy.

Lorm: Každého se ptám, co si myslí o LPm. Jak jsi na tom ty?
Ivansliz: Myslím, že už jsem to tu naznačil jasně, co si o LPm myslím. Přesto si dovolím delší odpověď, zcela nečekaně samozřejmě. :směje se: LP - je ničitel DE, ale taky její zakladatel. Dal nám webovou hračku, na skoro 2 dekády a už jen tím je DE vyjímečný, oproti jiným podobným projektům (třeba travian) a tady mu vzdávám holt a tím to taky končí. Protože dělal změny, které byly krokem vpřed, i ty které byly krokem vzad. V historii DE jsem viděl vždy 2 tábory které se hádali - první v nějakém projektu LPho vždy pevně hájil a druhý tábor zas pro změnu v DE kritizoval. Dnes se přesunuly misky vah tak, že LPmu každý všechno tříská o hlavu. On se úplně odpojil od DE a NEROZUMÍ MU. A když se náhodou jednou objevil v lize, tak ho nasralo, že musí rozklikávat alianci kvůli výpisu útoků a hned udělal supr změnu. Ale to bys LPho musel tlačit do lig furt a to je nereálné. LP by měl DE prodat...

Lorm: Chtěl bys někoho pochválit?
Ivansliz: Ufin a Ara, ti jsou asi nejrozumnější v současném složení RS a profesionální. Dále bych pozdravil nejlepší kámošku na DE Whisky alias Banshee, fakt rozumná ženská. ❤ Taky, nepodceňujte Slizáka ve hře, nadávaj mi do akčňáka a pak umím hrát klasické ligy víc, než ostatní. :směje se: A taky zapamatujte si citaci: "Udělal jsou to všechno pro vyšší dobro" (Ivansliz, 2014).

Lorm: Poslední otázka. Vzkaz? Omluva? Poselství?
Ivansliz: Omluva? Za co? Já něco provedl? :směje se: Dále bych všem doporučil hodně číst a něco dělat, dneska už jen všichni pindají a skutek utek, a taky hrajte si s Legem děcka, je to zábava na celej život!

 

"A závěrem doufám, že tenhle článek nasere dost lidí, protože jak řekl doktor House: "Pokud není nikdo, kdo by Vás nenáviděl, děláte v životě něco špatně!" :směje se: 

 

To je vše dámy a pánové. Dekuji Ivanovi, že se uvolil k rorzhovoru.... Možná se vám zdá, že si vybírám pouze tu tzv. temnější stranu DE. Z části je to tím, že tihle lidé mají opravdu co říct. Z části i tím, že někteří z opačné strany spektra, rozhovor odmítají. Děkuji za pozornost a nechte se překvapit, kdo to bude příště.  

Hodnocení článku: Hodnocení 0.00, Hodnotilo 0 uživatelů