Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Report z brněnského srazu a ROZHOVOR S LP

23.4. 2017 Autor pajarillo Komentáře Komentáře (1) Kategorie Dark Elf Hodnocení 9.00 Přečteno x2858

Vážení přátelé, kromě samotného rozhovoru s LP, který je hlavním tahounem tohoto článku, jsem se, ač oficálně na srazu nepřítomen, rozhodl podělit o jeho atmosféru a některé nápady z jeho průběhu s ostatními, kteří stejně jako já neměli takové štěstí, aby tam byl.


Přehled otázek, které se na srazu přednostně řešily, aby mohly LPmu poskytnout další zpětnou vazbu kromě nápadů:

? Co si myslíte o nových dracích?
Jalomír:
Nevím, já je skládat nebudu.

 

? Funguje Rada Starších tak, jak má?

cursed: Samozřejmě.

Chesstik: Samozřejmě.

 

? Jalomír: Hrajete někdo fotbal?

Všichni: Ne.

 

? Jak se správně vyslovuje tvoje jméno a jak tě máme oslovovat?

„Kchrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsd, pátý pád je „Kchrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsde."

 

? Jalomíre, jak můžeš vypadat tak dobře po 12 pivech?
Jalomír:
*tlumené chrochtání v koutě pod stolem*

 

Přehled usnesení, ke kterým na srazu došlo:

Došlo k potvrzení tzv. Brněnské deklarace, někdy též označované jako Brněnská výzva. Tuto výzvu odsouhlasili zástupci následujících klanů (v abecedním pořadí): Kruh světla, First of Apocalypse, Řád Okřídlených, Lovci kostí, DEgen a spol., Ender´s Game, Lamynát ne lamky, our generation, Komentátoři DE, Masters of Darkness, Green Dream a Legions of Doom. Signatáři požadují okamžité zrušení Rady Starších, která stejně nefunguje, a okamžité zvolení Fausta do výkonné funkce diktátora s přísným zákazem povolání jakýchkoliv poradců. Přestože k dohodě došlo ještě před pivní štafetou, již tehdy měli někteří účastníci srazu problém se podepsat, proto byla deklarace odsouhlasena sborovým „aye". V nejbližších hodinách bude tato výzva doručena LPmu oficiální cestou (někdo mu to zanese).

 

A nyní již hlavní bod tohoto článku - rozhovor s nečekaným, avšak vítaným hostem, LP!

? Ahoj. Proč zůstala tvá návštěva neohlášená? Kdyby hráči věděli, že tady budeš, třeba by došlo víc lidí.

P: Ono se mělo něco někam hlásit? *smích*

 

? Rozhovory o tvých „dětech" s tebou dělá určitě každý, proto se raději zaměřím na srazy a komunitu DE. Jak ty osobně vnímáš srazy?

LP: Podle mě jsou srazy úžasná věc, sejdou se lidi, kteří se spolu znají jen z internetu, dokážou za hlavu hodit případné spory a nešvary z internetového světa a jako přátelé se sejdou na pivo, vepřovou panenku, těstoviny s líšněmi nebo pikantní sýrové nugetky a popovídají si jako přátelé. No a taky samozřejmě udělají hospodě tržbu a nechají dýžko, takže rozhodně pozitivně.

 

? Jak hodnotíš tento konkrétní sraz z hlediska atmosféry?

LP: Tak já samozřejmě nemůžu několik hodin sedět u jednoho stolu, protože mě co chvíli volají k jiným stolům a chtějí se mnou mluvit nebo něco potřebují, ale celkově mi to přišlo, jako že si to účastníci užili - a o tom to přece je, ne? I když se teda musím přiznat, že někteří to s družením až přeháněli, když se se mnou pokoušeli flirtovat (Decado - pozn. red.).

 

? Na srazu se rozdalo relativně dost kreditů. V tombole vyhrál hráč, který mezi tím stihl už odejít a v pivní štafetě se účastily jen dva týmy. Vyplatí se to přesto srazy takhle dotovat?

LP: Deset lií není tak málo, však tady taky rezervovali tři stoly, kdyby dorazili hráči, kteří se navzájem nemusí, tak aby nemuseli sedět u stejného stolu. Navíc když každý vypil v průměru deset piv, to se potom hezky účtuje. Hlavně ale hodnotím pozitivně, že během pivní štafety skončilo víc piva v trávicích traktech než na zemi a nebylo pak na mě lítat s hadrem a plazit se po zemi a uklízet.

 

? Jalomír v průběhu srazu několikrát navrhl zrušit pyramidu lig - konkrétně přidat jednu nevíkendovou jedničku, zrušit všechny dvojky a přejmenovat trojky. Co si o tom myslíš?

LP: Pyramidy jsou němými svědky historie, myslím si, že každý rozumný člověk bude podporovat jejich záchranu. Stejně si ale myslím, že i kdyby Jalomír sehnal dostatečnou podporu, nepovedlo by se mu pyramidu rozebrat. Stojí už tolik let, že si nemyslím, že by bylo vůbec možné jakoukoliv pyramidu rozebrat. Stejně ale nechápu, proč se dneska ještě vůbec někdo snaží vyšplhat se po pyramidě až nahoru - stejně je odtamtud vidět jen odpad a slumy.

 

--- v pozadí ---

Číšnice: Bude to 355 korun.

Laxinátor po třech pivech: *vytáhne dvoustovku* 380.

Číšnice: K tomu budete muset ještě přidat.

Laxinátor po třech pivech: Cože? *poblije číšnici nohy*

Číšnice: Volám policii. *odchází*

Laxinátor po třech pivech: *otočí se na curseda* A co ty krásko, nechceš přespat u mě?

--- opět v popředí ---

? Při své práci se jistě často setkáváš s kritikou, jak se s ní vyrovnáváš?

LP: To je pravda. V jednom kuse je to samé „Nikdy neudělá nic správně! Proč ti všechno tak trvá? Těm druhým se věnuješ víc!" On to ale samozřejmě není můj problém, když se lidi nemůžou dohodnout, co vlastně chtějí, já s tím nic neudělám, můžu tam jen stát a blbě se usmívat. Ale člověk se s tím naučí žít a postupem času to i ignorovat.

 

? Z různých srazů máš určitě spousty zážitků a zkušeností, je nějaká z nich vyloženě nejšílenější?

LP: Několikrát se na mě lidé obraceli s žádostí o různé věci, od zavolání manželce přes tanec na stole v minisukni až po různé sexuální služby. Já ale z principu samořejmě vždy odmítám, i když teda je pravda, že kdyby mi slušně zaplatili, možná by se dalo uvažovat i o tom tanci, koneckonců nohy na to pořád ještě mám. *smích*

 

? Teď trochu osobnější otázka - napadlo by tě před 16 lety, kde dnes budeš?

LP: Tak to určitě ne. A musím říct, že by bylo mé o 16 let mladší já určitě zklamané, kdyby vědělo, co ho čeká. Jako stěžovat si nemůžu, je to lepší než uklízet záchody. Když mi to nevyšlo se školou, nemám moc na výběr. Ale jsem tu teprve tři roky, tak snad se brzo zase posunu o nějakou tu úroveň výš.

 

? Už asi bude čas na poslední rundu, takže poslední otázka - kolik v sobě už máš za dnešní večer piv?

LP: Žádné, v práci nepiju.

 

? Dobře, děkuju za rozhovor.

LP: Přiznám se, že žádost o rozhovor k Dark Elfovi byla velmi překvapivá, ale doufám, že to nakonec nedopadlo zas až tak špatně :)

 

Za rozhovor LP moc děkuju, bylo skvělé se po takové době zase potkat a ještě k tomu sepsat takovýto rozhovor. Jak se ukázalo, Dark Elf není hrou jen pro zkušené matadory jako je Jalomír, Sephiroth nebo Decado, ale i nezkušený nováček jako LP si může hru - a hlavně sraz - užít. Na závěr bych chtěl ještě zdůraznit, že jménem organizátorů srazu bych chtěl poděkovat celému personálu U Dřevěného orla, a tedy ne pouze mé spolužačce ze střední Lucce Pavláskové (i když je tedy pravda, že to tak z rozhovoru mohlo vyplynout).

Hodnocení článku: Hodnocení 9.00, Hodnotilo 1 uživatelů